Delici figüratif ve yarattığı güzellik 2019

Delici figüratif ve yarattığı güzellik 2019
19.09.2019

Delici figüratif ve yarattığı güzellik 94

Delici figüratif ve yarattığı güzellik

Bazen kendi ellerini yaratmak içinBir yaratıcı hediye ya da ev için bazı önemsiz şeyler, bunu yapmak için yeterli detay yok. Ve bu gibi durumlarda, belki de, isimleriyle gizlenen temel işlevleri olan, kurtarılan bir delikli kurşun kalem gelir. Bunun yardımıyla, kullanımı çok kolay olan cihaz, gerçek bir açık oymacılığa benzeyecek bir kâğıt veya karton üzerine bir süs yapabilir. Bu etkiyi elde etmek için, malzemeyi sadece istenen pozisyona yerleştirmek ve deliğin üst kolunu aşağıya doğru bastırmak yeterlidir.Delgeç şekilli

Bugüne kadar figürlü zımbalar göz önünde bulundurulduçocuk sanat çevrelerinde vazgeçilmez bir şey yanısıra yetişkin atölyeler. Bunlar herhangi bir resim, dizüstü veya not defteri kenarlarını süslemek için kullanılabilir. Teşekkür en önemlisi güzel ve hiç bu mucize "yumruk" yardımıyla oluşturulan pürüzsüz desen, Bir zarfı dönüştürebilir ve iki kat olduğu onun için duygularını vurgulamak sevilen bir orijinal mesaj göndermek. o tebrik kartları üretimine gelince şekilli Delgeç vazgeçilmez hale gelir. o baskı yapılır, cihaz otomatik olarak çalışır, ancak ev yapımı hediye gelirse, o zaman, bir yumruk kullanarak, benzersiz ve tek örneği Türünün kartpostal yapabilirsiniz.

figürlü delicilerÇoğunlukla çağdaş sanatçılar ve tasarımcılarişlerinin tasarımı için figürlü bir zımba kullanın. Her şeyden öte, yardımı ile sadece kâğıt üzerindeki deseni kesmekle kalmaz, aynı zamanda her şeyi süsleyebileceğiniz bireysel uygulamaları da yapabilirsiniz. Örneğin, böyle bir "composter" yardımıyla yapılan pürüzsüz ve güzel sonbahar akçaağaç yaprakları, mutfakta veya verandada duvarları süslemek için mükemmel bir şablon olabilir. Benzer şekilde yapılan benzer boşluklar, kendi evinizi dekore edebileceğiniz dekupaj ve diğer tekniklerin temeli haline gelir.

Puncher figürlü sadece yapabilirbelirli bir figürün yüzeyini delme işlevi. Yardımı ile kağıt üzerinde çeşitli kabartmalar yaratabilirsiniz, bunlar daha sonra payetler veya gölgelendirme boyası ile uygulanır. Benzer çalışmalar, özellikle kendileri tarafından yapıldıkları zaman, çok sıradışı görünüyor. Rölyef "komposter" tarafından yer değiştirilen alan çok kapsamlı ise, daha ilginç bir etki yaratmak için bir bezle yapıştırılabilir.Şekil zımba

Bir delik yumruk seçerek, bu açmak için gereklidirdikkat ve parametreleri. Tipik olarak, bu amaç için çocuk aletleri parlak renklerde boyanır ve boyanır. Çocuğun her şeyi dikkatlice incelemeye alışmış olsalar bile güvenle kullanılabilirler. Ama büyük posterler, resimler ya da dekoratif ev yapımı duvar halıları üretimi için, kağıdın en kenarından ve herhangi bir parçasında benzer uygulamalar ve kesimler yapmanıza izin verecek büyük bir delik zımbası almanız gerekecektir. Ancak, tamamen farklı bir tasarıma sahip olduğu için bu cihazı çok dikkatli kullanmalısınız ve farklı bir şekilde çalışıyor.

Delici figüratif ve yarattığı güzellik 2019

Delici figüratif ve yarattığı güzellik 2019

Related news

 • Yeni Gelin 53.Bölüm Sezon Finali Fragmanı izle
 • İstanbul ve Yurdun Büyük Bölümüne Kar Geliyor
 • Taçla Yapılan Saç Modelleri
 • Çok İzlenen Videolar
 • 5G’de test dönemi başlıyor

 • Delici figüratif ve yarattığı güzellik 27

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik


  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 84

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 39

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 40

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 41

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 77

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 18

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 85

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 63

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 42

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 10

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 73

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 16

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 84

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 60

  Delici figüratif ve yarattığı güzellik 86