Dekoratif Ranza ModelleriDekoratif Ranza Modelleri
Dekoratif Ranza Modelleri


Dekoratif Ranza Modelleri

Dekoratif Ranza Modelleri

Ranza Modelleri

Evinizde, çocuk odası dar ve birden fazla çocuğunuz var ise, ranza modelleri tam size göredir. Rana modelleri oldukça çeşitli likte ikili, üçlü ya da tekli ve alt kısmı dolap ve çekmece oyun yeri gibi olan oldukça çeşitli modellerdedir.  Oda sıkıcı değil oldukça güzel ve kullanışlı hâle gelecektir.

2019 yılı ranza yatak modelleri; yeniden tasarlandı ve şiiri görünümler yerine çok eğlenceli ve cok daha işlevsel olan konforlu olan modeller sunulmuştur. bu sayede kardeşler keyifli şekilde uyku ve oyunlarını keyifle oynayacakları ranza modelleri ile çok mutlu olacaklar.

Çocuk odası küçük olanlar için, basamakların aynı zamanda çekmece olduğu modeller ile, kullanışlı hale gelen çocuk odasına sahip olmak artık hiç zor değil. Hem dekoratif görünümlü hemde kullanışlı yapıya sahip çocuk odasına sahip olabilirsiniz.

Ahşap sağlıklı ranzalar

Gençler için ve çocuklar için, farklı olarak ahşap ranza modelleri bulunmaktadır. Gençler ve çocuklar kişilikleri doğrultusunda uygun olan ranza modellerini tercih ederek, istedikleri odaya sahip olabilirler. Ahşap olan ranza modelleri değişik renklerde ve modellerde olup, oldukça kullanışlı ve dekoratif modellerdedir.

Ranza modellerinden ve fiyatlarından bahsedelim;

Alttan yatak çıkan yavrulu adı veren ranza modelleriile, çocuğunuz daha küçük yaşta ve yalnız yatamıyor ise, o zaman o uyuyana kadar yanında yatabilmeniz için çekmece şeklinde alt kısmından yatak çıkan ranzanın alt katında ayriyeten  yatak çıkması size kolaylık sağlayacaktır. Bu tür ranzalar piyasada bin dört yüz altmış beş tl’dir.

Fonksiyonel olan ranza modelleri;bu modelde de odası küçük olan kişiler için,  örneğin yatak üst kısımda alt kısmında çalışma masası ve çekmecelerin olması ile odanın küçük te olsa kullanışlı olmasını sağlayan bir modeldir. Bu modelin piyasa fiyatı bin dokuz yüz tl civarı dır.

İkili ranza modellerialttan yatak çıkmayan modelleri ii çocuğun yatağına yan yana koymaya yerinize yok ise oldukça kullanışlı olacaktır.  Bu modelin piyasa fiyatı ise, bin üç yüz tl ile bin dört yüz tl arasında değişiklik göstermektedir.

Ranza fiyatları kullanılan malzeme, alttan yatak çıkması ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Fiyatlar sekiz yüz tl den  başlayarak iki bin tl üzerine kadar devam etmektedir.


Dekoratif Ranza ModelleriDekoratif Ranza Modelleri

Related news

 • Güzel aşk sözleri indir kısa
 • Çocuklarda Yetersiz ve Dengesiz Beslenme
 • Aloe Vera Cilt Bakımı ile Cildinize Hakkettiği Değeri Gösterin
 • Bambudan Ev Dekoru Ve Naturel Şıklık
 • Hamilelik Öncesi Bebeğin Cinsiyetini Belirleme Yöntemleri

 • Dekoratif Ranza Modelleri


  Dekoratif Ranza Modelleri


  Dekoratif Ranza Modelleri


  Dekoratif Ranza Modelleri


  Dekoratif Ranza Modelleri