Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 2019

Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 2019
14.05.2019

Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 41

Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık

Darya Alekseevna Melnikova bir Rus aktrissinema ve tiyatro. Zhenya Vasnetsova'nın rolü nedeniyle geniş popülaritesi aldı - "Baba'nın Kızları" serisinin karakteri. Ayrıca, "Çelik Kelebek" resminde yer aldığı görüntüye ayrı olarak dikkat edilmelidir.

darya alexeyevna melnikova

Çocukluk ve sinema

Melnikova Darya Alekseevna bir torunuMikhail Kokshenov - ünlü bir Sovyet oyuncusu. Çocukken, gelecekteki aktris sinema ve tiyatroya odaklanmadı. Üç yaşından itibaren kız dansa aktif olarak katıldı. İlk önce halk sanatında uğraşan "İnci" ekibi ile birlikte çalıştı. Aynı zamanda sanat okulunun genel estetik bölümüne yedi yıla kadar devam etti. 12 yaşına kadar piyano eğitimi aldı ve koreografi yaptı. Bir müzik okuluna katıldı. Dahası Melnikova Darya Alekseevna, sürekli olarak çeşitli dans topluluklarına katıldı. Hip-hop ve caz üzerine yoğunlaştı. Beş yaşından itibaren, gelecekteki aktris profesyonel olarak bale ile uğraşmaktadır.

Filmde 2006 yılında çıktı. İlk çıkışında "Cinderella 4 x 4" resmi vardı. Bu filmde ana rolü oynadı. Yuri Morozov - kasetin yönetmeni - Daria'da ümit vaat eden bir oyuncu gördü. Görsel sanatlar festivali sırasında çocuk kampı "Eaglet" ziyareti sırasında oldu. Orada ekiple birlikte sahne aldı. Modern jazz dans etti. Film sadece 2008'de ekranlarda çıktı. Bu resimde, acemi aktris, on dört yaşındaki bir Sindirella'nın görüntüsünü somutlaştırdı - sıradan bir genç kız, biraz garip ve rüya gibi. Kahramanı sürekli olarak standart olmayan durumlara düşer. Tanımlanan ana rolün yerine getirilmesi için genç oyuncu iki ödül aldı: Kinoshock-2008 ve All-Russian Görsel Sanatlar Festivali'nden ödül. Ardından, aktris projede "Çarktaki Sincap" üzerinde çalıştı. Ancak, tamamlanmadı.

melnikova darya alexeyevna filmografisi

Aktrisin zaferi 2007 yılında geldi. Bu noktada, "Baba'nın kızı" adlı dizide filme başladı. Zhenya Vasnetsova'nın en atletik kızının rolü için Daria, Cinderella'daki kahramanımızın aktörü ve meslektaşı Oleg Akulich tarafından tavsiye edildi. Mütevazi deneyime rağmen, Dasha yetenekli, aynı zamanda ilgi çekici bir atletik kızın imajını somutlaştırdı. O, zaten mahkemede olmak, filme sırasında eksik beceri ve bilgi aldı. "Daddy's Daughters" ın, farklı yaş kategorilerindeki izleyiciler tarafından izlenen inanılmaz popüler bir seri olduğunu unutmayın. Zhenya Vasnetsova'nın birçok kişiye aşık olması için zaman vardı. Sosyologlar, bu görüntünün taraftarlarının yüzde 90'ının yaşları 11-18 yıl olan genç insanlar olduğunu söylüyor. Daria böyle dikkatlerde şaşırır. Güçlü cinselliğin hiç bu kadar popüler olmamış olduğunu iddia ediyor.

2008 yılında aktris olduğu biliniyordu."Alice'in Maceraları" filminde oynayacak. Bu Kira Bulychev eserleri dayalı oluşturulan fantastik bir resim. Ana rol Daria'ya verildi. Çekimlerdeki ortakları Mikhail Polizeymako ve Yevgeny Redka idi. Fotoğraf çekildi, ancak iş durduruldu. Bu nedenle, filmin yapımına devam edeceği ve gişede ne zaman görüneceği, hala bilinmemektedir.

melnikova darya alekseevna

İlginç gerçekler

Darya Alekseevna Melnikova, gençlere rağmenyaş, L'Oréal şirketinin yüzü oldu. Oyuncu Pure Zone serisinin reklamlarında yer alır. Daria bloguna öncülük ediyor ve fotoğrafçılığa düşkündür. Oyuncu "Dikkat çekmek için resimler" kitabını yayınlamayı planlıyor. Kızın ve yazarının fotoğraflarını içerecektir.

Kişisel hayat

Darya Alekseevna Melnikova aktörle evlendiArtur Smolyaninov. Çift 2013 yılında gizlice evlendi. Ekim 2015'te, babası Arthur'un adını taşıyan eşlerine ilk doğan bir çocuk doğdu. Uzun zamandır oyuncunun hamileliği gizlediği ve son hamilelik iznine gitmediği bilinmektedir.

melnikova darya alekseevna fotoğraf

Filmografi

Zaten Melnikov'un kim olduğunu anlattık.Darya Alekseevna. Filmografisi daha fazla tartışılacaktır. 2007'den 2013'e kadar "Baba'nın Kızları" dizisinde çalıştı. 2008 yılında, katılımı "Wheel in Squirrel", "Cinderella 4 × 4", "Obsessed" ile filmleri vardı. 2009 yılında Darya Melnikova filmi "hırsızlık Kuralları", "Kül Waltz", "Kalp Kaptan Nemov", oynadığı "Hayat bu." 2019 yılında "Garajlar", "İleticinin Notları" filmlerinde rol aldı. Şimdi Melnikova Darya Alekseevna'nın kim olduğunu biliyorsunuz. Aktrisin fotoğrafı bu materyale bağlı.

Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 2019

Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Bir Erkeğin Hayatının Evlendikten Sonra Nasıl Değiştiğini Görmek İster Misiniz
 • VİDEOLU SEVGİ ODASI ÖRNEĞİ İZLE
 • Bamya Kızartması
 • Murat Başoğlu ve yeğenine hapis cezası istendi
 • En Etkili Protein Diyeti

 • Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 52

  Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık


  Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 97

  Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 16

  Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 95

  Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 72

  Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 54

  Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 74

  Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 71

  Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 29

  Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 76

  Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 7

  Darya Alekseevna Melnikova: biyografi ve yaratıcılık 15