20.06.2019

Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 76

Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı

Ünlü Rus TV dizilerinin ve birçok ünlü aktrisin aktrisi"Tatyanin Günü", "Cadı Doktoru", "Taiga'nın Mistresi" gibi filmler, izleyiciye uzun zamandır tanıdı. Ancak bunların birçoğu sanatçının, TV sunucusunun ve şarkıcının da Daria Volga olduğunu biliyor. Rus aktristin Ukrayna kökenli biyografisi bu makalede açıklanacaktır. Hayatındaki gerçekler kesinlikle onun hayranlarının ilgisini çekecektir.darya volga biyografisi

Daria Volga: biyografi - çocukluk ve eğitim

Gelecekte en sevilen sevgili aktrist doğarKiev'in başkenti Kiev'de, 19 Haziran'da 1974'teyıl. Annesi Valentina Plotnikova, Akademik Drama Tiyatrosunun bir oyuncusu idi. I.Franko, Kiev, baba - Volga Vladimir Semyonovich - mühendis-tasarımcı.

Çernobil nükleer santralindeki kazadan sonra aile Moskova'ya taşındı. 1995'te Daria'ya VGIK diploması verildi.

Yeni Zelanda'da Yaşam

Volga Darya Vladimirovna 2001'de evlendive birlikte kocası Yeni Zelanda'ya taşındı. Eğitimine Auckland Üniversitesi'nde Yönelik Fakültesi'nde devam etmeye karar verdi. 2002 yılında çalışmalarında Yeni Zelanda tiyatro sahnesinde "Comedia de l'arte", "Cherry Orchard", "The Tempest" rollerinde rol aldı. Üniversitenin sonunda 2003'te Yüksek Lisans derecesi aldı.Volga'nın daresi olan oyuncu

Yeni Zelanda'daki kalış süresince, Dariatiyatro yapımlarına katıldığı kadar çok sayıda reklam ve dizide yer aldı. Yeni Zelanda oyuncularıyla birlikte "Ötesinde Okyanus", "Hey, Dude", "Rude Awakenings" ve Rus aktris Volga Daria'da rol aldı.

Yetenekli bir kişinin başarılı olduğu söylenirherşey. Böyle bir kişi de Daria Volga'dır. Biyografisi, sadece film projelerine katılmakla kalmıyor aynı zamanda TV sunumcusu ve bunları Avustralya, Yeni Zelanda, Hollanda, Rusya ve Fransa'da satın alanların beğenisini kazanan yazarların resimlerinde de zengin. Daria aynı zamanda yetenekli bir şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. Şarkıları "İnanç, Umut, Sevgi", "Tatyanin Günü", "Ben Evli Seviyorum" gibi filmlerde ses çıkarıyor.

Daria Volga: Rus aktrisin biyografisiVolga darja vladimirovna'dır

2019 yılında, eşi ve oğlu ile Daria döndüMoskova. Rusya'da, ilk kez TNT kanalında bir TV sunucusu olarak tanınan sanatçı, "Hava Durumu" nu yönetiyordu. filmi "Petersburg sırları", "Maroseika, 12" hemşire içinde Masha Chechevinskoy rolleri sonra Galina Rybkina dizisi "Tatyana Günü" ve Fransız filmi "Alice Fox" in başrolünü ünlü Darya Volga oldu. Biyografisi, “Evlenelim” projesinin ilk TV sunucusu olduğu gerçeğini de içeriyor.

Aktörün Darya Volga'nın cephaneliğinde çokçeşitli temalar ve türlerin filmlerinde rol. Ayrıca 12 diziden oluşan "Drama Listesi" adlı tıbbi dramada rol aldı. Film, transplantoloji kliniğinin doktorlarının günlük yaşamını anlatıyor. Andrei Chernykh, Daria'nın oyuncuları Maria Anikanova, Ivan Oganesyan, Nikita Salopin, Irma Vitovskaya ve Daniil Spivakovskiy'nin meslektaşı yönetmen oldu. İstatistiklerin gösterdiği gibi, son zamanlarda bu tür en sevilen izleyiciler haline geldi.

Bir aktör aldığı filmler arasındaDarya'nın tecrübesi, “Beklenmedik”, “Bulutlarda Beş Adım”, “Efrosinya”, “Ben İçimdeki Adam”, “Golubka”, “Çehovumuz” gibi şeyleri ayırt edebiliriz. Şimdi üretimde aktris - "Curious Barbara" nın katılımı ile başka bir dedektif serisi.Related news

 • Bebek başını kaç ay tutuyor
 • İstanbul’da En İyi Lazer Epilasyon Merkezleri
 • Yoğurt Maskesi Tarifi-Yoğurt Maskeleri Nasıl Yapılır
 • Sebi İxir Akne Sivilce Kremi
 • Akrep Burcu Bir Babaya Mı Sahipsiniz

 • Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 46

  Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı


  Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 32

  Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 58

  Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 44

  Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 85

  Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 85

  Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 60

  Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 77

  Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 19

  Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 47

  Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 36

  Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 33

  Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı 50