Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam 2019

Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam 2019

Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam 38 17.02.2019, 04:14

Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam

Daria Sklyarova, yeni başlayan bir aktrissinemada yol. Tüm-Rus şöhret ona bir sitcom getirdi "Genç olmak kolay mı?". Kızın biyografisi ile ilgileniyor musunuz? Boy ve kilolarını bilmek ister misiniz? Her şeyden memnuniyetle konuşacağız.

darya sklyarova

Daria Sklyarova: biyografi, çocukluk

Soçi'de 25 Haziran 1988'de doğdu. O zengin ve saygın bir aileden. Koyu tenli ve kahverengi gözlü Dasha, babasından miras kalan bir manolis - Manolis adında bir Yunan. Erken yaşlardan beri, kahramanımız sanatla ilgili bir ilgi gösterdi. Çizim yapmayı, dans etmeyi ve şarkı söylemeyi severdi.

Kızınızın yetenek geliştirmek için yardım etmesi, ebeveynlerBir müzik okulunda kaydetti. Birkaç yıl boyunca kız piyano çalmayı öğrendi. Diğer erkeklerden farklı olarak, derslere zevkle katılmayı çok severdi. Gençken, Daria Sklyarova şiir yazmaya başladı (romantik, gündelik ve sözleri). Ardından, üç koleksiyon yayımladı - EGO, "Cesur Yarışın" ve "Rogue".

darya sklyarova biyografi

öğrenci

Mezun olduktan sonra Dasha gittiPetersburg, Devlet Kültür ve Sanat Enstitüsü'ne girdi. Sklyarova'nın seçimi, "Yönetmenlik" dalında uzmanlaşmıştır. Kursa M. Pavlov ve D. Sokolov'a kayıt oldu. Kahramanımız gayretli ve sorumlu bir öğrenciydi. 2019 yılında üniversiteden mezun oldu ve Moskova'yı fethetmeye gitti. 2012 yılında kız, Eski Arbat'daki şiirlerini okur. Birçok yoldan geçenler onu dinlemeyi bıraktı. Yakında Dasha, edebi akşamlarda bir katılımcı olarak davet edilmeye başladı.

darya sklyarova

"Genç olmak kolay mı?"

Ocak 2015'te TNT kanalı düzenlendiyeni sitcom'un galası. "Genç olmak kolay mı?" Yönetim temel amacı - başkentte yaşayan günümüz gençliğinin, gündelik hayatı gösteriyor. durum komedisi onların sorunlarını ve küçük sevinç içinde karakterler kullandı. Hayatlarını izlemek her zaman ilginçtir.

Daria Sklyarova, ana rollerden birini gerçekleştirdi"Genç olmak kolay mı?" Marika'da (Marina) başarıyla reenkarne oldu. Onun karakteri - bir çeşit "kukla" değil, çok yönlü bir kişilik. Marika bir yazar ve edebi eleştirmen. Ve kızın kendi video blogu var.

Oyuncu ve karakteri arasında benzerlikler var mı? İkisi de şiir yazıyor ve internetin aktif kullanıcıları. Marika telaşlı, inatçı ve biraz sıkıcı genç bir hanımefendi. Burada ilk farkı görüyoruz. Sonuçta, Dasha yaşındayken çok farklıydı (sakin, mantıklı).

Bugün birçok kişi Daria'nın kim olduğunu biliyorSklyarov. Genç aktrisin filmografisi bir dizi ile sınırlı değil, yenileniyor. Hayranlar onu yakın gelecekte bir çeşit tam uzunlukta bantta görmeyi umuyorlar.

darya sklarova büyüme

görünüm

Ile başlamak için, sitcom bizim kahramanımız "Kolaygenç olmak mı? "16 yaşında bir kız çocuğu oynadı. Görüntü parlak ve inandırıcıydı. Ancak, o zaman Dasha 27 yaşındaydı. Bu nasıl olabilir? Genetik ile ilgili her şey, Daria Sklyarova emin. Boy, kilo, yüz özellikleri ebeveynlerinden geçti. Kızın tam parametreleriyle ilgileniyor musunuz? Sayıları seslendirmeye hazırız.

155 cm yüksekliğinde kız 45 kg ağırlığındadır. Gövde - 90 cm, bel - 62 cm ve kalçalar - 89 cm. Dasha'nın saçının doğal rengi koyu kestane. Genel olarak, genç aktrisin muhteşem bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Dolgun dudakları, etkileyici gözleri ve tatlı bir gülümsemesi var.

darya sklyarova

Kişisel hayat

Daria Sklyarova - çekici ve ilginçAşık olmamak imkansız bir kız. Erkeklerin ilgisizliğiyle ilgili hiçbir problem yaşamadı. Eroin ile ilk ciddi ilişkisi lisede idi. O zamanların anısını besler. Dasha üniversitesinde çalışırken yeni bir aşka tanıştı. Ne yazık ki, o adamın adı açıklanmadı. Çift, ortak bir gelecek için büyük planları oluşturuyordu. Ama zamanla, birbirleri için hisleri soğruldu. Dostluk ilişkilerini sürdürmeyi başardılar.

Şimdi aktrisin kalbi özgür. Dash'ın potansiyel genç adama olan talepleri neler? Yaş, görünüm ve mali durum ikincil öneme sahiptir. En önemli şey doğa ve yaşam ilkeleridir. Dasha güçlü bir evliliği ve çocukların doğuşunu yaratmaya çalışır. Adamın görüşlerini gelecekte paylaşmasını istiyor. Buna ek olarak, Sklyarova liderleri tercih ediyor. Sunumunda potansiyel seçim cesur, mantıklı ve atletik olmalıdır. Böyle bir adam var mı? Sadece zaman anlatacak.

darya sklyarova biyografi

Sonuç olarak

Daria Sklyarova - yetenekli ve motiveBüyük bir yaratıcı potansiyele sahip bir kız. Oyunculuk ve edebi olmak üzere iki yönde gelişecek. Kariyerine ve kadın mutluluğuna iyi şanslar diliyorum!

Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam 2019

Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam 2019

Related news

 • 5 adımda duruşunuzu düzeltin
 • İzmir’de Çok Sesli Çocuk Korosu Kuruluyor
 • Çok İzlenen Videolar

 • Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam 57

  Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam


  Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam 6

  Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam 72

  Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam 53

  Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam 89

  Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam 40

  Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam 73

  Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam 20