Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 2019

Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 2019
15.05.2019

Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 18

"Dandy" öneki. TV'ye nasıl bağlanılır?

Bugünkü gençlerin şurada şaşıracakları çok azı var.bilgisayar oyunları. "Dandy" nin televizyona nasıl bağlanacağı ve süper güçlü bilgisayarlarda oynama konusuyla uzun süre rahatsız oldular. En gerçekçi grafikler, inandırıcı karakterler, inanılmaz müzik eşliğinde - hepsi modern bir oyun için oldukça yaygındır. Ancak yine de birkaç on yıl önce, tüm bunlar değildi, ancak "Dandy" öneki olan ilk konsollardan biri olan milyonlarca insanın kalbini fetheden bir şey vardı.

"Dandy" tarihinden biraz: çocukluğumuzun oyunu

Doksanlardan önce doğmuş muhtemelenpanelin üzerinde 90'lı yılların başlarında ortaya çıkmış bir fil logolu inanılmaz "serin" bir önek etrafında yutturun. Sonra oyun bir Sovyet vatandaşı için inanılmaz para birimi, ancak bu geliştiricilerin bu pazarda milyonlar kazanmasını engellemedi.

Aslında, "Dandy", yerli halkın ilkidir.pazarın değil, üretimdeki ilk değil. Nintendo şirketi, düzinelerce konsolun sürümünü çıkarmayı başardı ancak sadece "Dandy", yerli oyuncuların kalbini fethetmeyi başardı. O tarihlerde Rusya'da teslimatı gerçekleştiren "Stapler" şirketinden 4 bayi vardı. Maalesef, bu şirket faaliyetlerini 94 yılına kadar kısıtladı.

Elbette, şimdi bile, tümü uzun süre bulmak mümkündür.bazı mağazaların raflarında ve uzmanlaşmış sitelerde "Dandy" adını unutmuş ancak hepsi orijinalinden uzak ve Çin'den sahte bir şey değil.

TV'ye gösterişli bir önek nasıl bağlanır

"Dandy" üzerindeki kartuşlar ve en popüler oyunlar

Önek ve joystick'ler yalnız değilözel kartuşlar olmaksızın ilgisini çekmişlerdi, temel bilgi taşıyıcılarıydı. Böyle bir kartuşta bir oyun ve 999 olabilir! Fakat en değerli olanlar 3-10 farklı oyun bulunanlardı. Gençler sürekli değişti, kartuşları satın aldı ve sattı. Zamanımızda bile, orijinal ve nadir oyunların tüm koleksiyonlarına sahip olan insanlarla tanışabilirsiniz.

Çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptirNes işletim sistemi için piyasaya çıkan kaliteli ve ilginç oyunlar, bu konsol Rus oyuncular arasında çok talep görmüştür. Mortal Kombat, Pakman, Süper Mario, Tanklar, Macera Adası ve diğerleri gibi ölümsüz kreasyonlar daima doksanların kültünden sağ kurtulan insanların anısına kalacaklardır.

Bir dandy'yi TV'ye nasıl bağlayabilirim?

Dandy'yi TV'ye nasıl bağlarsınız?

Birçok kişinin sorduğu soru buduro zaman öneki mutlu alıcılar. Aslında, karmaşık bir şey yoktu, set üstü kutusunun ve TV'nin a / v fişlerini bağlamak ve ardından kanal aramaya başlamak yeterliydi - bu kadar kolay!

Aslında, o günlerde TV'ler basitti, diğer bir deyişle, uygun konektörleri vardı, ancak HDMI'yı destekleyen modern modelin TV'sine "Dandy" bağlantısını nasıl sağladı?

TV'nizde bir ses / video bulmadıysanızçıktı belki de SCART'ın çıktısını bulacaktır, aslında A / V ile aynıdır. Bu durumda, bir adaptörü veya SCART kablosunu kendiniz satın almanız gerekir, bir tarafında geniş bir konnektör, diğerinde "laleler" dir. Bu kablo sayesinde, Dandy'yi TV'ye nasıl bağlayacağınıza karar verebilirsiniz.

Bir dandy'yi TV lg'ye bağlama

"Dandy" önekini yeni kuşağın TV'sine nasıl bağlarsınız?

Ne yazık ki, üreticilerin son zamanlardadaha sık bileşen bağlantıları için konektörleri olmayan TV'ler üretmeye başladı, çünkü modern alıcılar yüksek çözünürlüklü bir arabirime sahipler.

Diyelim ki geçmişe atılmaya karar verdiniz veretro oyunları oyna. Bu amaçla bir ön ek satın alındı, ancak daha sonra TV'nizde A / V ve SCART çıkışı olmadığı ortaya çıktı. Ne yapayım? "Dandy" ürününü gerekli konektörlere sahip olmayan Samsung TV'ye nasıl bağlarsınız (ancak bu herhangi bir marka için geçerlidir).

Böyle bir durumda çık kolay, ancak mümkün değildir. HDMI'ya özel bir cihaz - A / V dönüştürücü satın almanız gerekecek. Böyle dönüştürücüler dükkanlarda ve popüler Çin sitelerinde satılmaktadır.

dandy'yi samsung TV'ye nasıl bağlayabilirim?

Yani, Dandy'yi bağlamadan önceTV LG, alıcı kutusunun kapalı olduğundan ve enerjiden ayrıldığından emin olun. Daha sonra, "lale" ile bir kablo kullanmak, eklentiyi dönüştürücüye bağlar. Öte yandan, dönüştürücü TV'ye bir HDMI kablosu kullanarak bağlanır. Konsolda favori oyununuz olan bir kartuş takmak, ağa bağlanmak ve oyun açmak için kalır. Belki de istediğiniz dalgaya ulaşmak için kanalları bulmanız gerekecektir.

Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 2019

Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 2019

Related news

 • İğne Oyası Sivri Yapraklı Büyük Çiçek Modeli Yapımı Videolu
 • Diyet Yaparken Karın Şişkinliği ve Ağrısı
 • Duble Acılı Ekmek Tarifi Videosu
 • Pastırmalı Erişte Fırın Tarifi
 • Kimsesiz Çocuklar Yararına Bahara Hoş Geldin Uçurtma Şenliği’ Düzenlendi

 • Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 26

  Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır


  Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 24

  Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 72

  Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 38

  Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 2

  Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 70

  Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 28

  Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 17

  Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 26

  Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 37

  Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 51

  Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 38

  Dandy öneki. TVye nasıl bağlanılır 64