Düzgün basma 2019

Düzgün basma 2019 Düzgün basma

Düzgün basma

Bir şekilde spor yapmak, karşılaşırsınızşınav, pull-up ve diğerleri gibi temel (temel alıştırmalar) uygulanması. Ve genellikle, oldukça meşru ve iyi bir şekilde bir soru var: "Nasıl doğru sarılmalı?". Birçok kişi bunun saçma olduğunu, şınavlardan daha kolay bir şey olmadığını söyleyecektir. Ancak, bu her durumda değil. Push-up'ları sizin için gerçekten "temel" (yararlı) yapmak için bilmeniz gereken bazı özellikler var. Tüm egzersizler gibi yemekten sonra 3-4 saatten daha erken bunu gerçekleştirmez. Bu alıştırmayı yapmak için bir dizi farklı seçenek vardır:

• Geniş aralıklı kolların şınavları.

• Omuz seviyesinde şınav.

• Dar bir tutamaklı şınav (avuç içi dayanağında, kaburgalara dokunan iki avuç içi).

• Düşük kol dayanağı olan şınavlar.

• Hareketlerin hızı ve genliği için çeşitli seçeneklerin yanı sıra.

Çoğu insan, "Nasıl doğru yapılır?" Sorusuna"push-up" "standart formda (performans) şınavların uygulanmasını tanımlar. Bu düzenleme çalışmaları bu ellerin böyle bir konum triseps olarak, etkinin (yükleme açısından) esas olarak eşdeğer sağlamaktadır Bu nedenle, ve göğüs kas için standart olarak kabul edilir, bir eller dayanma omuz genişliği ifade eder. Şunu da belirtmek isterim ki, şınavların sunulan tüm sürümleri doğrudur, ancak bireysel özelliklerden dolayı bunlardan biri size diğerlerinden daha fazla yakışacaktır. trisepslerini brachii yükünü kolaylaştırırken geniş aralıklı kollar üzerinde yatan vurgu yapılması şınav, sen göğüs kaslarına maksimum yük (özellikle yanal alanlarda, kas gruplarının artması üzerinde yararlı etkileri vardır gerginliği) sağlamak. Yani, bu egzersizin özelliği, pektoral kasların genel kas kütlesini ve hacimlerini arttırmaya odaklanmaktır.

Dar şınav ne yapar? Bu basit - egzersizin bu versiyonu, triceps yükünü en üst düzeye çıkarmak için, gerilmeden ve mümkün olduğunca göğüs kaslarını azaltarak tasarlanmıştır. İkincisi, göğüs kaslarının medial olarak yerleştirilmiş kısımlarının "pompalanmasını" sağlar. Kendinizi nasıl doğru bir şekilde zorlayacağınıza karar verin, başkalarına göre antrenmana ihtiyacı olan kas grubunu seçin ve uygun egzersizi seçin. Bu egzersizin bir başka önemli yönü nefes almaktır. İterek ne zaman düzgün nefes almalı? - Bu sadece yeni başlayanlar arasında en popüler olan sorudur. Tüm güç egzersizlerinde olduğu gibi, temel kural şudur: ekshalasyon maksimum çaba sırasında gerçekleştirilir. Bu kuvvet, gövde zemin yüzeyinin üzerinde kaldırıldığında ortaya çıkar.

Nefesin doğru olduğu hatırlanmalıdır.Zamanında ekshalasyon, kuvvet yükü sırasında karın içi basıncında bir azalma sağladığından, son derece önemlidir. Birçoğumuz sık sık yeni ve etkili egzersizlerin arayıcıları ve testçileri oluyor. Bu nedenle, ellerin kaslarının yanı sıra önkolların kaslarının güçlendirilmesi söz konusu olduğunda, aşağıdaki mantıklı soru ortaya çıkar: "Parmaklarınızı doğru bir şekilde nasıl sıkabilirsiniz?". Yeni başlayanlar için, eklemlerin herhangi bir patolojisi olan kişilerin bu egzersizi gerçekleştirmeleri önerilmemektedir. Egzersizi engelleyen herhangi bir hastalık yoksa devam edebilirsiniz. Hemen ellerinizi fırının beş parmağının üzerinde duran zemine koyun. Parmaklar, bir sürücünün tüyleri gibi bir daireye eşit aralıklarla yerleştirilmelidir. Egzersizi yaparken, parmaklarınızın ve ellerinizin hala sabit olduğundan emin olun. Bu egzersizi düzgün bir şekilde yerine getirirken, ellerin kaslarını kolayca güçlendirebilirsiniz ve dinamometreniz bu direkt onay olacaktır. Şınav yaparken, hareketlerin hızına ve genliğine dikkat edin. En iyi seçenek bu alıştırmayı yavaşça ve eşit bir şekilde sarsmadan gerçekleştirmektir. Egzersizi yaparken, tüm vücudu kontrol edin: Gövde pürüzsüz tutun (sarkma olmamalıdır), zeminin göğsünden hafif bir dokunuşla hareketin genliğini kontrol edin, maksimum düzleştirilmiş ellere.

Artık düzgün bir şekilde nasıl basılacağını biliyorsunuz, böylece sizin için maksimum faydası var ve kas sisteminizi güçlendirmeye yardımcı oldu. Şansın en iyisi!

Düzgün basma 2019

Düzgün basma 2019

Related news

 • Köz Sebzeli Yumurta
 • Uyku pozisyonları çeşitlidir
 • Tereyağlı katmer poğaça
 • Estelle yıkama: nasıl kullanılır
 • Ursolic asit: bir açıklama, yararlı özellikler. Hangi gıdalar ursolic asit içerir

 • Düzgün basma

  Düzgün basma


  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma

  Düzgün basma