Dünyanın en otantik 7 oteli 2019

Dünyanın en otantik 7 oteli 2019

Dünyanın en otantik 7 oteli 72 17.02.2019, 11:00

Dünyanın en otantik 7 oteli

1- Ladera Resort / Santa Lucia

Karayip denizinden 1000 metre yüksekte, Pitons yanardağının sırtında bulunuyor. Otel, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde olan ve koruma altına alınan bu alandaki tek otel. 37 odası mevcut. Doğa dostu olarak inşa edilen otel, yöreye özgü taş ve tropik ağaçlarla bezeli. En güzel özelliği ise her odanın kendine özel yüzme havuzunun olması…
2- Manta Resort / Zanzibar

Burası beş yıldızlı bir otel değil. Çoğu tropikal adada bulabileceklerinizden daha sade şeyler sunuyor. Güneş, temiz hava, taze yiyecekler, rahat bir yatak ve su altında bir oda. Otel tamamen İsveç mühendisliğinin eseri… Otelin en popüler odası su altındaki oda… Geceliği 1500 dolar (5300 TL.) bu odada yatak odanızdan etrafınızdaki mercan resiflerini izleyebiliyorsunuz.
3- Rayavadee Krabi / Tayland
Otel, dengeli bir biçimde yaşama fikriyle 20 yıl önce inşa edildi. Konaklama alanları hiçbir biçimde ağaçları kesmeden yapıldı. Otelin altyapı konusundaki sorumluluk sahibi yaklaşımıyla, bölgenin çeşitli kuş ve hayvan yaşam alanı rahatsız edilmedi.
4- Conrad Maldives / Maldivler

class='cf'>

Rangali adasındaki Conrad Maldives tam anlamıyla lüks konaklama hizmeti veren bir otel. Doğal manzaralar, enfes yemekler, nefis şaraplar ve diğer birçok etkinlikle birlikte çok özel bir restorana sahip. Tamamen camdan yapılmış denizin yaklaşık beş metre altındaki bu son derece egzotik restorana yemeğinizi yerken etrafınızdaki ilginç balık türlerini izleyebiliyorsunuz.
5- Dedon Island Resort / Filipinler

Forbes; bu oteli Dünya’nın en havalı 25 otelinden biri olarak belirledi. Siargao, Manila’nın 800 kilometre güneyinde, Mindanao’nun kuzeydoğu ucunda küçük gözyaşı şeklinde bir ada. Bozulmamış, sakin plajlar, egzotik yaban hayatı, mercan kayalıkları, tenha doğal havuzlar ve yeraltı mağaraları burada mevcut. Ayrıca SPA terapilerinden sörf derslerine kadar birçok seçenek de bulunuyor.
6- Giraffe Manor / Kenya

class='cf'>

Nairobi’nin Lang’ata banliyösünde tehlike altındaki Rothschild zürafalarını koruma amaçlı hizmet veren Zürafa Merkezi ile ilişkili olan küçük bir otel. Otelde zürafalarla aynı tabaktan yemek yiyorsunuz. Çok farklı bir konsepte sahip… Otel bugüne kadar, Mick Jagger, Brooke Shields, Richard Branson, Ewan McGregor gibi isimleri ağırladı.
7- Nişanyan Evleri / Türkiye

Şirince’ye tepeden bakan bir manzaraya sahip otel… 20 dönümlük bir arazi üzerinde toplam 20 birimden meydana geliyor. Her biri kendi başına eşsiz bir karaktere sahip iki köy evi, kuleli bir konak, bağ evleri, yüzme havuzu ve ortak alan olarak kullanılan bir köşkten oluşuyor.

Dünyanın en otantik 7 oteli 2019

Dünyanın en otantik 7 oteli 2019

Related news

 • Onlar İş Yaşamının Fenomenleri’: Türkiye’nin Sosyal Medyada En Çok İzlenen 20 İş İnsanı
 • Dünyanın En Faydalı 12 Bitkisi
 • Yüzde uyuşma nedenleri nelerdir
 • Wileyfox Swift: akıllı telefon incelemesi

 • Dünyanın en otantik 7 oteli 59

  Dünyanın en otantik 7 oteli


  Dünyanın en otantik 7 oteli 87

  Dünyanın en otantik 7 oteli 62

  Dünyanın en otantik 7 oteli 16

  Dünyanın en otantik 7 oteli 78

  Dünyanın en otantik 7 oteli 7

  Dünyanın en otantik 7 oteli 31