Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 2019

Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 2019

Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 47 03.03.2019, 20:00

Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler

Birlikte yaşamak 7 yıl - çok veya az mı? Özgürlük, eşitlik ve sapkın yaşam değerleri zamanında, bu oldukça zengindir. Her birlik yedi yıllık bir dönüm noktası geçirmiyor. Bu tatil - sadece bir defterde bir onay işareti, ve etkinliğe kahramanlar için bir olay ve büyük olasılıkla, istedikleri o gün görmüş ve uygun ölçekle tebrik etmek. O halde, olan bitenin özünü anlamaya çalışalım.

Tatilin tarihi bilgileri

Düğünün yıldönümü tebrikler (7 yıl) sürüyorkökenleri antik Rusya'da geri döndü. Kutsal evlilik kurumu atalarımız tarafından kutsaldır. O dönemin gelenekleri, aile yaşamındaki hassasiyet, sadakat ve refah ihtiyacını açıkça yansıtır. Birlikte, bu üç bileşen ailenin genel refahını hem duygusal hem de maddi olarak taşır. Kuşkusuz hayatta iniş ve çıkışlar, krizler ve başarılar vardır - onlardan hiçbir şekilde. Bütün bu testleri, uygunsuz düşünceler ve eylemlerle kutsal birliğini bozmadan bir araya getirmek önemlidir.

7. evlilik yıl dönümünün adı nedir? Birçok yüzyıl boyunca bu yıldönümüne bakır düğün ve yün denir. Rusya'da her zamanki gibi, ona böyle bir isim verilmesi hiç bir şey değildi. Yedi yıl eşlerin birbirlerini öğrendiği, ona alıştığı, anlamayı öğrendiği zamandır. İlk yılların tutkusunu bırakın, ancak başka bir aşk anı geldi. İkinci yarıda sorumluluk, güçlü ittifak, gelecekte güven, istikrar. Bu nedenle, bakır düğün yumuşak olsa da yine de metal olan bakırdır.

Yünlü 7 yıllık evliliğe taviz verme, eşe karşı nazik davranma, sıcak ve rahat tutma yeteneği çağrılmıştır. Sonuçta, böyle bir randevu bir araya gelene kadar bundan ibaret olmadan sadece gitmeyin.

Düğünün yıldönümü tebrikler 7 yıl

Yıldönümünün antik gelenekleri

Slav hayatının pek çok geleneği,yüzyıllar. Bazıları unutulmuş, bazıları da işe yaramamış gibi kayboldu. Fakat biz hala birkaç geleneği hatırlıyoruz, ancak çoğu durumda temel kurallardan bazı sapmalarla gözlemlemiyoruz veya gözlemlemiyoruz. Bu tür gelenekler düğünün yıldönümü törenini (7 yıl) kapsar.

Daha önce, eşin yedinci yıldönümünde birbirlerine verdiarkadaş paraları. Paralar basit değildi, ancak bakırdı. Böyle bir hediye maddi refah ile tahmin etmek kolaydır. Parayı daima para yardımı sembolü kullandı.

Sonraki geleneksel eylem;Evin girişinin üzerinde bir bakır atnalı süspansiyon. Bu, ailenin ve evinin korunmasıdır. Atnalı evin kötü ruhunu, düşüncelerini, olumsuz dileklerini kabul etmez. Buna ek olarak, iyi şans getiriyor. Dolayısıyla bu sembol iki değer taşır.

Üçüncü gelenek, eşlerin kutlama gününde donatılmasıyla ilgilidir. Kocanın yanında bir bıçak olmalı ve karısı - bozuk para dolu bir çanta.

7 yıllık evlilik

Gelin düğün yapma

Nikah yıldönümü kutlamaları için tebrikler (7 yıl)uygun festival atmosferinde yer alır. Ama neye benziyor? İkinci yarısında ziyafet, aile ziyafeti veya romantik bir akşam nasıl düzenlenir?

Bu tarihte olduğuna inanılıyorDaha önce reddettiğiniz şeylerden korkmak, herhangi bir nedenden ötürü fark edemedi. 7 değişikliklerin ve çeşitliliğin sayısıdır. Bakır düğün önceki yaşamın tümünden farklı olmalıdır. Deneylerden ve en çılgın fikirlerden korkmayın. Her şeyi özel bir şekilde yapın. Örneğin, eğer hiç yakınlarının çok sayıda şirkette, ailesi ile birlikte tatil kutladı önce, ama bu kez, bir kez daha elinizde bir tropikal içki ile iki plajda sıcak bir ülkeye bir yolculuğa çıkalım aşık bir eşin itiraf.

Ziyafet düzenleme planları varsa, masaları bırakınBakır kapların elemanlarını dekore eder. Örneğin, bir semaver, şamdanlar, sürahiler veya vazolar. Bu konuda çiçekçi özel çiçek kompozisyonları sipariş edin. Deneyimli bir usta her zaman özel bir şeyle gelecektir.

7 yıl düğün vermek ne

Yedinci yıldönümünü kutlamak için nasıl

Kutlama süreci ve yıl dönümü için tebriklerKonuklar tarafından 7 yıldır düğünler ve eşlerin kendileri kesinlikle herhangi bir ortamda gerçekleşebilir. Bu konuda açık gelenekler reçete edilmez. Her şey organizatörlerin hayal gücüne bağlıdır. Aslında, organizatör olarak görev yapacak olan kişi de gönüllü bir karardır. Eşler için sürpriz akrabalar tarafından hazırlanabilir ve aynı şekilde bağımsız olarak düzenlenebilir.

Sıcak mevsimi masayı ayarlamanıza izin verir.Doğa, bir piknik düzenlemek, banliyö bölgesinde şenlikli bir atmosfer düzenlemek. Festival nitelikleri için açık yoktur, bu yüzden anahtar an fantezidir. Mümkünse, yıldönümünüz için bir ziyafet salonu ya da bir kafe rezerve edebilirsiniz ve daha sonra yemek pişirmek ve servis yapmak için düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Ve hatta bu günü birlikte, fazladan tanık olmadan kutlayabilir ve telefonla dinlemekten mutluluk duyarsınız.

Düğün Şiirlerinin 7 Yılı

7 yıllık düğün: ne vermek?

Hediyeler herhangi birinin en keyifli parçalarından biridir.olaylar. Ve 7 yıl gibi büyük çaplı bir etkinlik daha! Böyle bir tarih için eşlere ne verilir? Geleneksel eğilimlerin bize yardımcı olacağı yer burası. Yedinci yıl dönümünün bir bakır ve aynı zamanda yünlü bir düğün olduğunu unutmadın mı? Böylece bundan ve bir hediye seçerek devam etmelisiniz.

İlk geleneksel hediye at nalı. Dekoratif, güzelce dövülmüş, mutlaka sevgilinin içini dekore eder ve eve mutluluk ve şans getirir. Konuklar hediyenin bir sonraki versiyonu bakır tabaklar, çatal bıçak takımları ve şamdanlar olabilir.

Kocasından bir eş için bir hediye bir bakır olabilirdekorasyon, broş, kolye. Kocası olan bir eş, bir bakır plakla kemer verebilir. Ve nişan yüzükleri olarak dikkatlice saklanan çift değiştirilmiş bakır halkaların yedinci yıldönümü geleneğine göre.

Yün kısmına gelince - örme kıyafetler (kazaklar, şallar, atkılar), battaniyeler, halılar. Şimdi iğne işi yine moda oldu. Kendi elleriyle ezilmiş bir oyuncak oyuncağı sunmak mümkün.

7 yıllık nikahın adı ne

Tebrik edici kelimeler ve şiirler

Tüm tebriklerde en önemli şey sıcaklıktır vesamimiyet. 7 yıllık evlilik için kalpten gelenleri isteyin. Şiirler - hece için hoş bir kulakta sıcak dileklerini ifade etmek için hoş bir fırsat. Eğer bunlar bağımsız işlerse, bu, muhatabın hayatınızdaki önemini gösterecektir. Örneğin:

1.Etkinlik bugün en parlak olanı -
Yedinci yıldönümü eşi.
Rabbin himayesini istiyoruz,
Mutlu ve büyülü günler!

2.Siz 7 yıla kadar elinizdesiniz.
Mutluluk günlerinde, acıların günlerinde, sıkıntılarda.
Birbirinize çok yakın oldunuz.
Sana bir mucize dilememe izin ver!
Evliliğin sürmesine izin ver,
Keder ve kayıpları bilmiyorum.

Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 2019

Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 2019

Related news

 • Keten yağı benzersiz bir sağlık kaynağıdır
 • Farmasiden alınması gereken ürünler
 • Beyonce Şarkıları
 • Butik Kurabiye Tarifi Videosu
 • GEF ikinci nesil ilköğretim okulu: Neler değişti

 • Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 28

  Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler


  Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 47

  Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 2

  Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 50

  Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 75

  Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 78

  Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 76

  Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 21

  Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 82

  Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 76

  Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 94

  Düğünün yıldönümü töreni (7 yıl): tatil geçmişi, dekorasyon ve hediyeler 35