Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme 2019

Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme 2019 Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

Döşeme, boş olarak değil de ince bir döşeme levhasıdır.büyüklüğü, kalınlığı 20 ila 30 mm limitine eşit olabilir. Döşemelerde, ayrı bloklarla mayalanan herhangi bir doğal taş kesilir. Bununla birlikte, ürünler genellikle aşağıdaki gibi ırklardan oluşur:

 • granit;
 • gabro;
 • labradorite.

Mermer levhalar nedir?

döşemek

Slab idam edilebilir bir üründürmermerden. Bu üretim bugün, diğer ırkların önerileri arasında en yaygın olanlardan biridir. Kumaşlar geniş dağıtımını buldu ve doğal taşlardan ürün işleme ile uğraşan taş maden işletmelerinde talep görüyor. Ürünler şerit zımpara makinesinde yapılır.

Yüzey parlatma işlemi,geniş ekran çizgisi. Taban aşındırıcı bir alet sayesinde ideal bir pürüzsüz yüzey elde eder. Taş ayna yüzeyiyle pürüzsüzdür. Döşemenin mermerden maksimum uzunluğu 3000 mm'ye kadar çıkabilir. Yükseklik 1200 ile 1800 mm arasında değişir. Malzemenin ana sesi beyaz, ancak tuval uzunlamasına boşanmalarla kremalı ve gri olabilir. Ürünlerin kalınlığı ise, müşterinin tercihlerine göre değişebilir.

Granit plakalar nedir?

mermer döşeme

Bu hazırlık büyük yüz bakımı şeklindeöğesi. Doku, tasarım çözümleri için uygundur ve dış ve iç dekorasyon malzemeleri kullanılır. Granit döşeme, dayanıklılık, mukavemet, don ve neme karşı direnç göstergeleridir. Düşük aşınma katsayısına ve boyut bakımından farklılık gösterirler. Kaplama zeminleri, iç mekan ve dış mekan merdivenleri ve büyük çapraz ülke trafiğine sahip sitelerde kullanılan geniş formatlı standart dışı döşeme levhaları üretimi için kullanılabilirler.

Taştan döşeme işleri bitirme için kullanılabilirklozet ve cephelerde, tırabzanlar imalinde, pencere pervazlarında, binanın içine ve dışına kuruldu. Kütük şömine raflarının, barbekü alanlarının ve mutfak tezgahlarının temelini oluşturabilir. Üretim sürecindeki yüzey dokusu cilalıdır, bazen açık alanlar için kullanılan testere ağzı görünümlüdür.

Cilalı plakalar döşeme ve için uygundurİç mekanın iç elemanlarının üretimi. Dokunun kayma önleyici özellikleri, ısıl işlemden dolayı elde edilebilir. Temel, oniks gibi yumuşak kayaların yanı sıra mermer de olabilir. Bu grubun yapısı, iç tasarımda kullanılan dekoratif özellikli taşları içerir. Donma direncinin, sertliğinin ve aşınmasının göstergesi, sert kaya grubunun temsilcileriyle karşılaştırıldığında daha düşüktür.

Yumuşak taş levhaların kullanım alanı

granit levhalar

Döşeme - dayalı bir taş levha,yumuşak kayalar. Zeminleri döşemek, kolon ve duvar kaplaması yapmak için kullanılırlar. Paneller, düşük trafik ve özel konutlara sahip binalarda iç basamakların temelini oluşturabilir.

Levha imalatı duvar panelleri olabilir,Kamu binalarında kemerler yapın ve asansör portallarının detaylarını yapın. Malzeme, yüzme havuzlarının karşı yüzeyleri olarak tezgahlarda kullanılır ve ayrıca saunalarda şezlonglar için temel olarak kullanılır.

Çeşitli faturalar

taş levhaları

Hangi slab işlemi olacak, belirlermalzemenin yüzeyi. Kumaşlar çoğunlukla cilalı ürünler üretmek için kullanıldığından, üretim prosesi pürüzsüz bir bazın oluşturulmasını içerir. Nadir durumlarda levhaların testere dokusu vardır, bu durumlarda dış basamaklar için kullanılması planlanmaktadır.

İç kaplamada mermer levha kullanılırve cilalanabilir. Açık alanların ve merdivenlerin döşenmesi için pürüzsüz levhalar tavsiye edilmez, çünkü kaymayı önleyici malzeme kullanmadan tehlikeli olabilir. Dış kaplama için kaymayı engelleyici özelliklere sahip ısıl işlem görmüş ağlar kullanılır.

Döşemelerde Kanadalı kahverengi mermerin tanımı

levha işleme

Slab, olabilecek bir malzemedirfarklı cinsler tarafından temsil edilir. Ocaklarda mayınlı diğer Kanadalı kahverengi mermer arasında. Gelecekte, malzeme fayans, pencere eşikleri, mermer tezgahları veya adımları üretimi için kullanılabilir. Ürünler koyu kahverengi ve kahverengi uzunlamasına çizgili çok kahverengi bir renge sahiptir.

Siyah Mermer Fossil Black açıklaması

Bu mermer taş Fas'tan ithal edilmektedir. Başlıca işlemleri İtalya'daki fabrikalarda gerçekleştiriliyor, bunun ardından tüm dünyada mermer plakalar satılıyor. Materyal, alışılmadık bir renge sahiptir, çünkü başka bir taşla karıştırılamaz.

Kaotik düzende yapı dağınık, yanibeyaz kalemler denir. Ürünler herhangi bir otel veya iş merkezinde harika görünecek. Genellikle duvar kaplaması için kullanılan bu taştan iyi fayanslar görülür. Eğer iç tasarım sıra dışı yapmak istediğinizde, doğal güzelliği ve doğallığı vererek, o zaman Fossil Siyah mermeri mükemmeldir. Örneğin, bir masa veya bir adım yapmak gerekirse, bu iç öğeler her zaman dikkat çekecektir.

İspanyol mermeri Crema Marfil'in açıklaması

Bu malzeme bitkinin duvarlarında işlenirİtalya, bundan sonra Ukrayna'ya levha şeklinde ithal ediliyor. Bu tipteki mermer, tekdüze bir dokuya ve gri ve beyaz renk şeritlerinin önemsiz emprenyelerine sahip bej rengine sahiptir.

Doğal taştan, banyoların döşenmesinde veya mermer döşemelerin döşenmesinde kullanılan fayanslar yapılır. Mermer basamaklar veya pencere eşikleri oldukça çekici görünüyor.

Sonuç olarak

Granit Slab - ayrı bir üründoğal taş. Bunlar, binaların bitirilmesi ve kaplama elemanlarının imal edilmesi için yaygın olarak kullanılmaktadır. Levhalar etkileyici boyutlara sahiptir, ancak satın alındıktan sonra istenilen parametrelerle işlenebilir ve işlenebilmektedir. Doğal taşlı cephe dekorasyonu her zaman moda olmuştur. Duvarları bu ürünlerle kaplayarak, sadece cazip değil, aynı zamanda olumsuz faktörlerden de korunmuş oluyorsunuz.

Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme 2019

Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme 2019

Related news

 • Ispanaklı Tarifler Kış Ayları İçin Tam Bir Şifa Kaynağı
 • Hızla arkadaş VKontakte almak nasıl Arkadaş VKontakte nasıl istihdam edilir
 • Stajyerler dizisi nerede ve nasıl ateş edilecek Stajyer: ana karakterler, aktörler
 • Sağlıklı Saçlar İçin, Saç Sağlığı Olması İçin Ne Yemeli
 • Evde Kuru Buz Nasıl Yapılır

 • Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

  Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme


  Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

  Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

  Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

  Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

  Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

  Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

  Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

  Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

  Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

  Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

  Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme

  Döşeme - doğal taş plaka. Mermer döşeme