CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 2019

CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 2019
18.07.2019

CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 64

"CS: GO" BX'e nasıl dahil edilir? talimat

Eğitmenin birçok yolu var.oyun becerileri. Valve şirketi, çevrimiçi atıcı CS: GO'yi geliştirdi; bu amaçla, düşmanların yerlerini açıp duvarlar arasından görmelerini sağlayan özel bir ekip sundu.

Yasak ya da değil mi?

Ama sırayla her şey hakkında. dahil etmek nasıl bilmek istiyorum oyuncuların ilgilendiren başlıca konular "CS: GO" BX - Ve ona çıkması o kadar imkansızdır hangi bir para cezası ve kalıcı VAC-ban, alacak konusunda?

Nitekim, BX oyununda yerleşik mekanikçilerduvarların arasından geçmesine izin veren özel hile düzenine şiddetle benzer. Ancak unutulmamalıdır ki, bu özellik geliştiricilerin kendileri tarafından oluşturulmuştur ve bu nedenle kullanımı için herhangi bir ceza uygulanmamaktadır.

tüm xs'ye nasıl dahil edilir?

Özellikler

"COP:GO "BX, aşağıdaki duruma düşeni yaptığınızdan emin olun: Oyun yalnızca sizin tarafınızdan oluşturulmalıdır. Bots veya arkadaşlarınızla oynamak istediğiniz kişi o kadar önemli değildir, ana şey ana bilgisayarınızın bilgisayarınız olmasıdır.

"COP'ye nasıl ekleneceğini bilmek istersen:GO "seçeneğini işaretlerseniz, bu girişimden güvenle çıkabilirsiniz, konsol komutlarına bağlı değildirler ve çalışmazlar.

Ayrıca bazı özellikleri dikkate almak gerekirekip çalışması. Örneğin düşman, dumandan dumandan çıkarsa, BX ile bile gösterilmez. Buna ek olarak, belirli bir yarıçapla sınırlandırılan anket aralığı kavramı var. Hedef bu değerden daha büyük bir mesafeden çıkarsa, BX onu görmenize yardım etmez.

ks Konsoldan girişi nasıl açabilirsiniz

içerme

Böylece, sıcak, tüm nüansları en sonunda anlamış olduğumuz zaman, "COP: GO" BX'e nasıl dahil edileceğini öğrenmenin tam zamanı.

 1. Önce konsolu etkinleştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için, uygulamayı başlatın. Daha sonra üst açılır menüde "Ayarlar" - "Oyun Seçenekleri" ni seçin. "Geliştirici Konsolunu Etkinleştir" seçeneğinin üstündeki dördüncü satırda, "evet" olarak ayarlayın.
 2. Artık oyunun kendisine gidebilir ve nasıl yapılacağını"COP: GO" BX'e dahil etmek. Eğer bir lobi oluşturmak hemen sonra, konsolu açın ve en az bir arkadaşınıza bağlanmak veya komut çalışmaz önce bunu yapmak önemlidir sv_cheats 1. yazın.
 3. Şimdi oturumu başlatabilirsin. Botlar kurun veya arkadaşlarınızı bekleyin. Maçın kendisinde şimdi aşağıdaki komutu kullanabilirsiniz: r_drawothermodels 2. Dolayısıyla anında BX'i açarsınız. İptal etmek için, komutu yalnızca parametre "1" ile tekrar girin.

Artık "CS: GO" daki gerekli komutları, konsoldan VX'i nasıl açacağınızı ve onlarla ilişkili tüm nüansları biliyorsunuzdur. Umarız tavsiyemiz faydalı bulursunuz.

CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 2019

CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 2019

Related news

 • Toz Şekerli Kolay Kurabiye
 • Patates Diyeti (1 Haftada 5 Kilo)
 • Baş Ağrısı Sebepleri - Baş Ağrısı Nasıl Geçer
 • Sibel Can’ın Kızı Melisa Ural Ne İş Yapıyor
 • Bebekler ne zaman dönebilir

 • CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 22

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat


  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 13

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 31

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 31

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 86

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 73

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 22

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 49

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 15

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 81

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 65

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 16

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 84

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 62