CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 2019

CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 2019
17.09.2019

CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 42

"CS: GO" BX'e nasıl dahil edilir? talimat

Eğitmenin birçok yolu var.oyun becerileri. Valve şirketi, çevrimiçi atıcı CS: GO'yi geliştirdi; bu amaçla, düşmanların yerlerini açıp duvarlar arasından görmelerini sağlayan özel bir ekip sundu.

Yasak ya da değil mi?

Ama sırayla her şey hakkında. dahil etmek nasıl bilmek istiyorum oyuncuların ilgilendiren başlıca konular "CS: GO" BX - Ve ona çıkması o kadar imkansızdır hangi bir para cezası ve kalıcı VAC-ban, alacak konusunda?

Nitekim, BX oyununda yerleşik mekanikçilerduvarların arasından geçmesine izin veren özel hile düzenine şiddetle benzer. Ancak unutulmamalıdır ki, bu özellik geliştiricilerin kendileri tarafından oluşturulmuştur ve bu nedenle kullanımı için herhangi bir ceza uygulanmamaktadır.

tüm xs'ye nasıl dahil edilir?

Özellikler

"COP:GO "BX, aşağıdaki duruma düşeni yaptığınızdan emin olun: Oyun yalnızca sizin tarafınızdan oluşturulmalıdır. Bots veya arkadaşlarınızla oynamak istediğiniz kişi o kadar önemli değildir, ana şey ana bilgisayarınızın bilgisayarınız olmasıdır.

"COP'ye nasıl ekleneceğini bilmek istersen:GO "seçeneğini işaretlerseniz, bu girişimden güvenle çıkabilirsiniz, konsol komutlarına bağlı değildirler ve çalışmazlar.

Ayrıca bazı özellikleri dikkate almak gerekirekip çalışması. Örneğin düşman, dumandan dumandan çıkarsa, BX ile bile gösterilmez. Buna ek olarak, belirli bir yarıçapla sınırlandırılan anket aralığı kavramı var. Hedef bu değerden daha büyük bir mesafeden çıkarsa, BX onu görmenize yardım etmez.

ks Konsoldan girişi nasıl açabilirsiniz

içerme

Böylece, sıcak, tüm nüansları en sonunda anlamış olduğumuz zaman, "COP: GO" BX'e nasıl dahil edileceğini öğrenmenin tam zamanı.

 1. Önce konsolu etkinleştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için, uygulamayı başlatın. Daha sonra üst açılır menüde "Ayarlar" - "Oyun Seçenekleri" ni seçin. "Geliştirici Konsolunu Etkinleştir" seçeneğinin üstündeki dördüncü satırda, "evet" olarak ayarlayın.
 2. Artık oyunun kendisine gidebilir ve nasıl yapılacağını"COP: GO" BX'e dahil etmek. Eğer bir lobi oluşturmak hemen sonra, konsolu açın ve en az bir arkadaşınıza bağlanmak veya komut çalışmaz önce bunu yapmak önemlidir sv_cheats 1. yazın.
 3. Şimdi oturumu başlatabilirsin. Botlar kurun veya arkadaşlarınızı bekleyin. Maçın kendisinde şimdi aşağıdaki komutu kullanabilirsiniz: r_drawothermodels 2. Dolayısıyla anında BX'i açarsınız. İptal etmek için, komutu yalnızca parametre "1" ile tekrar girin.

Artık "CS: GO" daki gerekli komutları, konsoldan VX'i nasıl açacağınızı ve onlarla ilişkili tüm nüansları biliyorsunuzdur. Umarız tavsiyemiz faydalı bulursunuz.

CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 2019

CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 2019

Related news

 • Orionid meteor yağmuru ne zaman ve nereden izlenecek
 • Kartopu Kurabiye
 • Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller
 • Lor Tatlısı
 • Çok Zarif Mekik Oyası Havlu Kenarı Yapılışı Türkçe Videolu

 • CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 48

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat


  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 50

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 52

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 59

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 58

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 25

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 51

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 43

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 29

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 25

  CS: GO BXe nasıl dahil edilir talimat 61