Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterlerCreed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler

19.05.2019

Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 59

"Creed: Rocky Legacy" (film, 2016): aktörler ve karakterler

Rocky hakkında filmler - bir boksör, çok yükselenSylvester Stallone rolüyle gerçekten de kült ve efsanevi şeritler haline geldi. Elbette fanlar, "Creed: Rocky Legacy" nin çekileceğini öğrendiklerinde çok mutluydu (film, 2016). Oyuncu rolünü, tabii ki Stallone değil, ama aynı zamanda filmde ikincil bir karakter olarak görüyor.

Bant hakkında biraz

"Creed: Rocky Legacy" adlı film, Rocky adlı bir boksör hakkında şeritlerin ana hikayesinin doğrudan bir devamı değildir.kred eski rocky filmi 2016 aktörleri

Tabii ki, bu resmin başlatıcılarından biriefsanevi boks destanının ilk filmi için senaryo yazan Sylvester Stallone oldu. Burada yalnızca senaryo yazarları olarak değil, aynı zamanda filmin yapımcısı olarak hareket ediyor.

Aynı filmin yönetmeni Ryan Kugler'dı.zaten birkaç değerli kasete sahip. Örneğin, "Fruitvale İstasyonu" filmi (2013). Tüm mürettebat, gerçekten iyi bir spor resmi oluşturmuş profesyoneller ve yetenekli kişilerdir.

Büyük bir bütçenin olmamasına rağmen, resimticari açıdan başarılı olduğunu kanıtladı. bant yerel sinemalarda yayımlanan 2016 yılında Rusya'da ise, "Creed Legacy Rocky" (film, 2016) gerçek bir blockbuster fazla 750.000 dolar hasılat oldu.

Arsa

Olayların merkez üssünde gençAdonis Creed adında bir boksör sporcusu. Daha sonra ortaya çıktığı gibi, o, evlilikteki ilk filminde ringde Rocky Balboa'nın en büyük rakibi olan efsanevi Apollo Creed olan evlilikten doğmuş bir oğul.

Genç adamın boksta gerçek bir yeteneği var, ama pratik ve bilge bir akıl hocası yok. Kader iradesiyle, daha sonra kişisel antrenörü olan Balboa ile karşılaşır.krod mirası kayalık filmi 2016 aktörler ve rolleri

Birlikte önemli ölçüde başarabilirlerSonuçlar. Genç, deneyimsiz bir sporcu ve bilge bir boksör, çağından beri uzun bir süre ringde oynamadı. Bununla birlikte, bokstaki muazzam deneyimi, genç Adonis Creed'e mükemmel bir koç ve akıl hocası olmasını sağlar. Birlikte profesyonel boksta önemli yüksekliklere ulaşabilirler.

Ürdün ve Stallone tarafından yapılan ana karakterlerin düeti sadece muhteşem. Çerçevede harika görünüyorlar ve rollerini mükemmel bir şekilde yerine getiriyorlar.

"Creed: Kayalığın Mirası" (film, 2016): aktörler ve roller

Kahramanı genç ama çok"Fantastic Four" (2015) ve "Station Fruitvail" (2013) filmindeki rolleriyle tanınan gelecek vaat eden aktör Michael B. Jordan. Vurulduğu fotoğrafların toplam sayısı 70'i geçmiştir.

Bu aktör kendini defalarca gösterdigerçek bir profesyonel olarak. Burada da, rolünü% 100 oynar. Onun karakteri onun hikayesi bağımlılık yapar, ilginç ve belirsiz ve izleyici onunla empati başlayan yardımcı olamaz. Eşsiz S. Stallone ile bir çift, Ürdün çok layık görünüyor.Film Crees'in mirasıdır

R. Balboa burada genç ve zeki bir çocuk değil, sürekli zirveye ve zafere koşuyor. Burada, uzun süredir profesyonel spor yapan olgun bir adam. Bununla birlikte, genç Adonis Balboa koçunun rolünde sadece orijinal kurdelelerden biraz farklı değil, aynı zamanda yeni çevreye de çok uyumlu bir şekilde uyuyor.

İlginç gerçekler

Baba (Apollo Creed) ile benzer şekilde, oğlu antik Yunan mitolojik karakterinin adını almıştır.

Stallone bir röportajda onun için söylediBu film projesinde yer almaktan onur duyuyorum. Bu franchise'ın, harika özel efektler ve pek çok aksiyon sahnesi olmasa bile popülerliğini koruduğu gerçeğine hayran.

"Creed: The Legacy of Rocky" (2016) adlı film, franchise'daki ilk şirket oldu.2016 kaya inanç mirası

Aktör Michael B. Ürdün rolünü çok ciddiye aldı. O sürekli onun tarzı ringde çalıştı. Timothy Bradley, Pernell Whitaker ve Andre Ward gibi ünlü boksörlerin savaşlarının videolarından çizdiği ilham ve taktikler.

Ayrıca ilginç olan, eylemin farklı zamanlarda, yani 1998'de ve 2015'te gerçekleşmesidir.

Sinematografiye Katkı

"Creed: Kayalık Legacy "- film (2016), rolleri ile başa aktörler, ancak burada orijinal kasetleri referansların büyük bir sayıdır Rocky resimlerinin dolaylı bir devamıdır ..

Bu filmin başarısı, ne olduğuyla karşılaştırılabilir.efsanevi franchise önceki kurdeleler. Filmin bütçesi sadece 35 milyon dolardı ki bu da dünya ölçeğinin bir gişe rekortmeni için çok küçük. Ancak, neredeyse hiçbir özel efekt ve eylemin bulunmadığı film, küresel gişehanede 170 milyon ABD dolarından fazla para biriktirmeyi başardı, böylece üretimin başlangıç ​​maliyetini neredeyse 5 kat arttı.

"Creed" filminin notları: Eski Rocky "(film, 2016), seti, çok yüksek üzerinde tam verdi. Film hakkında temel Rus dilli çevrimiçi sitesinde aktörler" kinopoisk "O fazla 10 üzerinden 7 değerlendirme İzleyici yorum ve geribildirim vardır.

Bu filmin "Rocky" gibi bir türün klasik olup olmayacağını kesin olarak söylemek imkansız. Ama bunun kesinlikle bu değerli bir film olduğunu ve kült sinema imtiyazının devam ettiğini söyleyebilirsin.

Sonuç olarak

Resmin başarısına bakarak "Creed: Hiçbir sekeller olup olmayacağını hakkında net bir bilgi. film kiralamadan Ticari yararları önemli iken Legacy Rocky "(film, 2016), aktörler ve bütün ekip böyle olmaya devam muhtemeldir. imtiyaz devam yaktı.Rocky filminin Creed mirası 2016

Rocky ile ilgili filmlerin hayranları ve özellikle bu film sadece beklemekte ve yaratıcıların imtiyazı genişletmeye karar vereceğini ummaktadır.

Film çok harekete geçiyor. İzledikten sonra, görüntüleyenlerin hedeflerine her ne pahasına ulaşmak için ileriye gitmek için bir dürtüleri vardır. Bu çok kullanışlı. Bu tür filmler aktiviteyi teşvik eder, insanlara kendilerine güven verir.

Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterlerCreed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler

Related news

 • HANGİ MEVSİMSİNİZ (Test)
 • Noel Ağacının Anlamı Nedir
 • Kızıl Saç Hangi Tene Yakışır
 • En Mükemmel Browni Tarifi
 • Krep Pasta Tarifi Videosu

 • Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 92

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler


  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 21

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 89

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 1

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 23

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 84

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 3

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 10

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 48

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 14

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 20

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 100

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 90

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 34

  Creed: Rocky Legacy (film, 2016): aktörler ve karakterler 51