Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 2019

Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 2019

Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 60 08.03.2019, 23:51

Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim?

Video düzenleyerek çalışan birçok kullanıcı,böyle bir soruna rastlar: nesnelerin eklenememesiyle ilgili mesajda, Sony Vegas codec bileşenini açarken bir hata görüntülenir. 13. Nasıl düzeltileceğini gösterir. Bunu yapmak için en az iki seçenek kullanabilirsiniz.

Sony Vegas 13 codec bileşenini açma hatası (Windows 8, 10, 7): en basit yöntemi düzeltin

Hata kendi başına yargılarsa, zor değildirsorunun nedeninin bir nedeni olarak codec bileşeninin çalışmayı durdurduğunu veya kurulmadığını anlamanız gerekir. Bu nedenle, en basit durumda, yüklemeniz gerekir.

codec sony vegas'ı açarken hata 13

Bir hata oluştuğunda ilk çözümSony Vegas 13 kod çözücüsünün açılması, OS'nin belirli bir sürümü için tasarlanmış tam bir codec paketini indirebileceğiniz özel İnternet kaynaklarına hitap edecek.

Yükleme dosyası tamamen yüklendiğinde,yönetici haklarıyla çalıştırılmalıdır. Ancak yüklemeye devam etmek için acele etmeyin çünkü yükleme sırasında bilgisayarda çok fazla yabancı çöp (örneğin, Parola Kutusu ve bir çok gereksiz çöp) yüklenebilir. Bu nedenle, kurulum yönteminin seçim penceresinde Ayrıntılı Kurulum satırını kullanmanız gerekir.

codec sony vegas açılırken hata 13 windows 8

Ayrıca lisanslama ile aynı fikirdeyizSözleşmeyi imzalayın ve devam et düğmesini tıklayın. Bundan sonra, temel olarak herhangi bir şey değiştiremeyeceğiniz ek ayarları yapmanız istenir ve hemen Uygula düğmesine çift tıklayın. Bundan sonra, başarılı kurulum hakkında bir mesaj görüntülenir. Sadece programı çalıştırmak ve hiçbir şey olmadımış gibi çalışmak kalıyor.

Codec'i açarken hata Sony Vegas 13: alternatif bir codec paketi

Başka bir yöntem de codec'lerin yüklenmesi ile ilgilidir. Program, Sony Vegas 13 codec bileşenini açarken bir hata oluştuğunu ısrarla rapor ederse, her vesileyle alternatif ve belki de en çok yönlü paketi indirebilirsiniz.

codec sony vegas'ı açarken hata 13

Bu, bir dizi K-Lite codec bileşeni. İsteğinize göre paketin üç sürümünü - Temel, Standart ve Tam sürümlerini kullanabilirsiniz (istediğiniz gibi). Her durumda, bu paket, kullanıcılara codec bileşenleri arasındaki çatışmalar açısından sorun yaratmamak ve sistem kaynaklarının hem işinde hem de tüketiminde daha "kolay" olması bakımından diğerlerinden farklıdır.

Doğal olarak, paketin sürümünü seçerkenişte tam olarak neye ihtiyaç duyulacağına dair düşünceler rehberliğinde, sonuçta, ek kod çözücülerinin yüklenmesi tamamen pratik olmayabilir. Ancak, paketin kendisi sabit sürücüde minimum alanı kapladığından bu da bir problem değildir, ancak bazı durumlarda tam bir değişiklik seçtiğinizde diğer programlarda belgelenmemiş bazı özellikleri kullanabileceğiniz gerçeğini de elde edebilirsiniz.

Ve tabii ki, denersen, aynı İnternettecodec'ler ve herhangi bir seviyedeki dekoderler ile çok sayıda paket bulabilirsiniz. Bununla birlikte, indirme ve kurulum için önerilen her şey arasında, bu iki seçenek en kabul edilebilir görünüyor. Bununla birlikte, ihtiyaçlara bağlı olarak, dar odaklanmış ve yalnızca kullanıcının ihtiyaçlarına karşılık gelen bir şeyi seçebilirsiniz.

Ne Kullanmalı?

Hangi paketi tercih etmeliyim? İlke olarak, her iki takım da iyi, ancak hafiflik ve kararlılık nedeniyle ikinci seçeneğe tercih daha iyidir. Bu arada, ikinci paketi kurarken ek kurulum seçeneklerini kullanırsanız, örneğin gelecekteki diğer multimedya türleriyle çalışmak için kullanışlı olacaktır. Örneğin, video düzenleme programının kendisinde bile, ses parçaları eklerken, bu gibi kod çözücüleri kullanışlı hale gelecektir. Ve bu, diğer uygulamalar veya hatta video ve ses oynatımı hakkında konuşmak değildir. Ve sesle çalışmak için ASIO'nun özel sürücülerini sisteme entegre etmekten başka hiçbir profesyonel için daha iyi bir araç yoktur.

Ancak, ve kim acemi kullanıcılarsadece video ya da ses işleme temellerini öğrenir, böyle bir pakette mutlaka stokta olmalı. Ve aynı videonun en yeni formatlarını yeniden üretmek hiç tartışılmıyor. Böylece, sonuç açıkça yapılabilir: K-Lite, her bakımdan olağanüstü çok yönlülüğü nedeniyle çok daha fazla tercih edilir.

Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 2019

Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 2019

Related news

 • Cevizli Üzümlü Nokul Videosu
 • 2019 moda takıları
 • Yatak Odasında Beyaz Kullanımı
 • Damla Sakızlı Kedi Dili Pasta Videosu
 • Lezzetli ve sağlıklı yabanmersini. Reçel ve turta tarifi

 • Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 69

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim


  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 45

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 2

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 29

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 33

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 3

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 26

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 51

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 96

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 22

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 14

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 10

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 81

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 85

  Codec açılışında hata Sony Vegas 13: en basit yöntemleri nasıl düzeltebilirim 5