Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar 2019

Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar 2019 Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

Club Selen Hotel İçmeler 3 *, Marmaris: Açıklama ve yorumlar

Club Selen Hotel (ör. incelemelerde Selen 2 Hotel) 3 * (Türkiye / İçmeler) sıklıkla Akdeniz sahili yakınında bulunan kalmak için oldukça iyi bir yer olarak anılan. Tropikal atmosferde mükemmel bir tatil için her zaman sıcak hava ve koşullara uygundur. Her yıl bu otele çok sayıda kupon, tur operatörleri tarafından yolculara satılmaktadır. Gezginler kendilerini onların tatil için bu yeri tercih itiraf çünkü Kulübü Selen Tur fiyatı Otel İçmeler 3 * (Selenyum Wanted) hoş memnun - bu yerde izinlerinin maliyeti çoğu için kabul edilebilir yaklaşık 55-65 bin ruble olduğunu Rus sakinleri.

Genel bilgi

Hemen hemen tüm seyahat acenteleri tavsiyeBir aile tatili için burası, otelin 4 yaşından büyük çocuklarla yaşamak için önemli sayıda koşul sağladığı gerçeğini haklı çıkarır.

Hotel Club Selen Hotel İçmeler, göreuluslararası standartlar "üç yıldız" statüsündedir, ancak ziyaret eden turistler, verilen fırsat yelpazesi için çok daha yüksek bir statüyü hak ettiğini söylemektedir.

Şu anda otelin toplam alanı 4000 metrekaredir. Biri iki katlı, diğeri dört katlı olan iki binaya yerleştirilmiştir.club selen otel içmeler

konum

Club Selen Hotel İçmeler çokMarmaris'in büyük tatil beldesine ait İçmeler beldesinde pitoresk bir yer. Bölgenin merkezine ulaşmak sadece kısa bir zaman alır - yerleşim yerleri 7 kilometrelik küçük bir mesafeyi paylaşır, bu da araba ile sadece 7-10 dakika sürecektir. Marmaris'te kafeler, restoranlar ve gece kulüpleri de dahil olmak üzere çok sayıda eğlence mekanı bulunmaktadır. Sahil şeridi, otele yürüyerek 300 metre mesafede yer almaktadır. Buraya yürüyerek beş dakikada ulaşabilirsiniz.

En yakın hava hizmeti noktasıDalaman şehri - otelden havaalanına oldukça etkileyici bir mesafe - 100 km. Bu nedenle, turistlerin rahatı için, otel her tur için standart bir servis hizmeti sunmaktadır. Club Selen Hotel İçmeler'in 3 * incelemesinde, genellikle klima ile donatılmış modern bir otomobilde olduğu fark edilir.

Odaların

Otel fonunda bulunan tüm odalar,iki binada yer almaktadır. Toplamda, bunların toplamı 81'dir. Tüm mevcut daireler, önerilen yaşam koşullarına bağlı olarak "Standart" ve "Aile" olmak üzere iki tipe ayrılmıştır.

Başarısız her bir numaradaSokakta hangi iklim durumunun mevcut olduğuna bakılmaksızın, bağımsız bir iklim rejimi oluşturmak için bağımsız olarak ikamet eden sakinlere modern iklimlendirme ekipmanları yerleştirdi.

Odalarda özel banyolar vardır.Bunların bir banyo ile kombine. Duş veya küvet şeklinde banyo yer alırlar. Ayrıca, bir lavabo var. Banyoda iki kaideden oluşan bir mobilya seti vardır - bunlarda misafirler havlu ve bornozların yanı sıra bir dizi sabun malzemesini de beklerler.

standart

"Standart" sınıfın daireleriBirkaç misafirin konaklaması, bu yüzden çoğu zaman sevdikleriyle dinlenmek için gelenler tarafından seçilir. Konukların değerlendirmeleri genellikle, odaların tasarımının, iç mekanın genel görüntüsüne görsel olarak kolaylık kazandıran açık renklerde yapıldığını belirtmektedir. Odaların mükemmel teknik donanımlarına da dikkat çekiyorlar: telefon, kasa ve uydu kanallarını gösteren bir plazma TV, çoğu Rus dili konuşan, özellikle BDT ülkelerinden gelen turistler için cesaret verici.

Mobilya ekipmanı ile ilgili tip numaraları"Standart" oldukça iyi kadrolu. Her birinde kaliteli ortopedik şilteli çift kişilik yatak ve pahalı malzemelerden yapılmış hipoalerjenik nevresimler vardır. Odada büyük bir ayna ve makyaj masası vardır ve içinde çalışma masası ve koyu ahşaptan yapılmış bir sandalye şeklinde bir çalışma alanı vardır. Konukların şeyleri için, bir gardırop yanı sıra küçük raflar var.club selen otel içmeler 3 içmeler

aile

Otel yorumları Club Selen Hotel İçmeler 3 *(Marmaris) sık sık küçük çocuklarla birlikte tüm aile fertleri ile tatile gelen misafirler, kendileri için bu tür gruplar yaşamak için tüm koşullara sahip bir oda tipi "Aile" için rezervasyon öneriyoruz. İki yatak sağlanan dört yetişkin konuk için tasarlanmıştır: tek ve çift kişilik yatakların yanı sıra talep üzerine monte edilebilen bir bebek karyolası - kurulumu tamamen ücretsizdir. Yataklar mevcut iki odaya eşit olarak dağıtılmaktadır.

Mobilya ekipmanlarına gelince, diğer bakımlardan "Standart" dairede mevcut olanlara tamamen uygundur.club selen otel içmeler 3 selenium

Çocuklar için koşullar

Kulüp Selen Hotel İçmeler rahat yaşayan genç misafirler ve onlarla ebeveynleri için elverişli koşullar sundu.

Geri kalanlar hakkında yorumlarda, genellikle ebeveynlerBüyük bir oyun alanının bulunduğu otelin aydınlık ve peyzajlı bölgesinden bahsetmek gerekirse, çocuklar boş zamanlarını aktif olarak geçirebilirler. Ayrıca aqua bölgesinde su ile özel bir niş ile donatılmıştır - havuz, tüm güvenlik standartları dikkate alınarak yapılmıştır.

Özelliklere özel dikkat gösterilmelidirgüç kaynağı Özellikle, restoranın çocukların dikkatini çeken en parlak ve ağız sulandıran yemekleri sunan bir çocuk menüsü vardır. Ayrıca, kurumda rahat bir yemek için birkaç çocuk sandalyesi sunulmaktadır.

eğlence

Tatilciler bunu sıklıkla söylerlerBölge Kulübü Selen Otel İçmeler 3 * (İçmeler) sıkılmak zorunda değil. Tüm bu eğlence için çeşitli yerlerin varlığı nedeniyle. Bunlardan biri PlayStation'da oynamak için bir oda. Turistler bu yeri ziyaret etmeyi çok severler ve çoğu kez büyük çapta, tüm şirketleri yaparlar. Ayrıca bilardo oynamak için geniş ve iyi donanımlı bir salon vardır, ayrıca dart vardır.

İsterseniz, turistler internet kafesini ziyaret edebilir,bilgisayar ekipmanının birkaç kopyası var. Bunu kullanarak ve internete yüksek hızda erişerek, turistler tatildeyken bile aileleri ve arkadaşları ile iletişimde kalabilirler.selen 2 hotel 3 Turkey İçmeler yorum

Güç kaynağı

Otelde kalan konuklarsistemde "herşey dahil". Onlar için, Türk ve Akdeniz mutfaklarının en iyi geleneklerine hazırlanan yemekler sunan günlük bir büfe düzenlenmektedir. Burada sunulan yiyecek, hiç şüphesiz, dinlenme sürecinde ve sonrasında kalan gezginlerin tepkilerine yansıyan misafirler tarafından beğenilmektedir. Otel, her zaman ziyaret edilebilecek büyük bir restoranın yanı sıra, orijinal olarak kokteyl sanatının her zaman sunulduğu bir bara ve birçok kişi tarafından tavsiye edilen atıştırmalık ve tatlılara sahiptir.Otel yorumları club selen hotel icmeler 3 marmaris

Hizmetler

Club Selen Hotel İçmeler'in konuklarıOtel, içinde oturan tüm gezginlere sunduğu imkanlar hakkındaki yorumlarını içerir. Aralarında en popüler olanlardan biri çamaşır ve kuru temizleme hizmetleridir. Araba kiralama da büyük talep görmektedir. Deneyimli turistler, sadece güzel yerleri keşfetmenin yanı sıra, bunları kiralamayı ve yerel ilgi çekici yerlerden bir rehberlik turuna gitmeyi tavsiye etmektedir. Bu seçenek kullanılıyorsa, sitede bulunan açık ve güvenli bir otoparkta otomobiller için ücretsiz park yeri mevcuttur.

Resepsiyon masasının arkasında kişisel sipariş verebilirsiniz.Küçük ama değerli şeyleri korumak için kullanılabilecek bir kasa. Kira için günlük ücret alınır ve yaklaşık 120 ruble. Kayıt masasından uzakta olmayan, her gün otelde görev yapan doktorun ofisi, saat başı. Bir sağlık çalışanı her zaman vesile olarak çağrılabilir, ancak tüm hizmetlerinin ödenmiş olduğunu unutmayın.club selen hotel icmeler türkiye içmeler otel fiyatları

Aquazone

Oteldeki turistler için küçük amaoldukça terbiyeli su bölgesi. Birkaç düzinelerce rahat şezlong bulunan bir güneşlenme terasının uyumlu bir kombinasyonu ile temsil edilmektedir. Ayrıca büyük plaj şemsiyeleri vardır - misafirler kendilerini güneş ışığının zararlı etkilerinden korumak için kullanılabilir. İsterseniz, tatilciler her zaman barı ziyaret edebilir ve çoğu yazarın favori kokteyllerini sipariş edebilirler.

Terasın kalbinde küçükBir otomatik su arıtma sisteminin kurulu olduğu bir yüzme havuzu, ancak otelin tüm yaşamı boyunca ısıtma işlemi güneş ışığının pahasına yapılır. Büyük havuzun yakınında küçük bir tane var - çocuklar için tasarlandı.club selen hotel icmeler yorum

plaj

Otelin sahil şeridi üzerinde kendi arsası bulunmamaktadır.Bu yüzden misafirleri tamamen kum ve çakıl taşlarıyla kaplı halk plajını ziyaret etmeyi tercih ederler. Burada, turistlere göre çocuklarınızla kalabilirsiniz - burada güvendeler çünkü kumsal oldukça temiz ve denize iniş yumuşak ve kademeli olup, uzun bir süre banyo yapmak için yüksek bir sıcaklık sağlar.

Burada isterseniz, oldukça rahat yataklar kiralayabilirsiniz, şemsiyeler, havlular ve minderler burada sağlanmaz, bu nedenle gerekirse otelden de alınabilir.

Fiyat listesi

Club Selen Hotel İçmeler (Türkiye / İçmeler)Oldukça demokratik bir fiyat politikası var. Burada sunulan hizmetler ucuzdur ve ödemelerinin çoğu sıradan Rus vatandaşlarına uygulanabilir. Özellikle, bu Türk oteline yapılacak bir turun maliyeti, sadece bir haftalık oda kiralama değil, aynı zamanda ulaşım masrafları, bir transfer ve gerekirse devlet sınırını geçmek için gerekli olan tıbbi sigortanın ödenmesini de içermektedir. Türkiye'ye giriş için gerekli olan vize de ayrı olarak verilir, tur fiyatındaki fiyatı dahil değildir.

Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar 2019

Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar 2019

Related news

 • Kıymalı Mini Pide Videosu
 • Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları
 • Horseradish: iki basit yemek tarifleri
 • Cephenin Ağzı: Çikolatada Helva Kompozisyon, kalori içeriği, yorumlar
 • Kol sıkılaştırıcı egzersizler ile Etiketlenen Konular

 • Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar


  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar

  Club Selen Hotel İçmeler 3 , Marmaris: Açıklama ve yorumlar