Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 2019

Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 2019
01.04.2019

Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 72

Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri

Çocuk pazarının önde gelen markalarından birinemal, elbette, Chicco çocuk endüstrisinin İtalyan liderine atfedilebilir. Aralık sürekli olarak geliştirildi ve bebek maması için şişelere göre değişiyor. Chicco tarafından üretilen dört bin öğeden biri arasında puset en popüler - günlük kullanım için ideal bir seçenektir. Şemsiye mekanizması, yürüme ve seyahat için basit ve kullanışlıdır, kamışı katlamayı ve arabanın gövdesine yerleştirmeyi kolaylaştırır.

Kalite ve fiyat

Chicco taşıma arabası, en yüksekTüketici ürünleri için tüm Avrupa standart ve standartlarını karşılar. Kullanımı kolaydır ve bakımları kolaydır. Mağazalardaki İtalyan lider ürünlerini satın alarak, uygun fiyata kaliteli seçersiniz ve tabii ki tatmin olunur. Bir bebek arabası da dahil olmak üzere tüm Chicco ürünlerinin arasında bir takım avantajları vardır:

• sağlıklı, çevre dostu malzemeler için güvenli bir çocuğun kullanılması;
• en hafif, kullanışlı, çok fonksiyonlu ve manevra kabiliyetli modelleri yaratmak için modern teknik başarıların uygulanması;
• Özel modern tasarım. Chicco strollers fiyatları ortalama ikamet için izin verilen sınırlar içinde değişir ve modele bağlıdır.

çeşit

şık stroller bastonuRus kullanıcıları arasında en büyükpopülerlik modeli Lite'yı kazandı. Bu üretici its herhangi havalarda rahat yürüyüşler için bütün özelliklere vermiş en uygun puset-baston "Cicco" dir. Çok hafif ve manevra kabiliyeti ile aynı zamanda oldukça pratik bir model. güneşliği Katlanabilir dondurucu soğuk içinde tasarruf sonbahar soğuk ve sıcak kapağından yaz boğucu sıcağında, şeffaf yağmurluk ekranlamasında bebeği korur. Buna ek olarak, tekerlekli sandalye, gerektiğinde bir çanta-sırt çantasına dönüştürülmüş orijinal çok işlevli bir alışveriş sepetine sahiptir. arabaları boyutu arkalık beş hükümler bulunmaktadır, detaylı bir şekilde ortaya koydu, koltuk uyku ve uyanıklık için kullanılabilir. Lite yolu, hem yarım yaşındaki bir çocuğa hem de üç yaşındaki bir tüfekçiye, beş noktalı kemerlere düşmeye karşı güvenli olacak.

puset arabası chiccoChicco'nun kanıtlanmış bir modeli -Multiway puset, konfor ve işlevsellik uzmanları için pratik bir satın alma. Hem şehir sakinleri hem de kentin etrafında yürüyüş yapmak için uygundur, döküm sırtı olan sekiz tekerlek geçilmez yollarda bile kolay erişilebilirlik sağlar. Bebeğin rahatlığı için, yolun herhangi bir düzensizliğini gidermek için Multiway'de özel bir yastık önerilir ve hava durumunun değişmesi durumunda bir kapak da bulunur.

puset arabası chicco caneChicco'nun nispeten yeni bir modeli -Stroller-cane Trevi. Doğudan beri kullanım için uygundur, bu da diğer türlere göre avantajlıdır. Trevi baston aldıktan sonra tasarruf edersiniz - birkaç puset sahibi olmak zorunda değilsiniz. Yaz ve kış yürüyüşleri için idealdir, büyütülmüş tekerlekler karlı havalarda bile mükemmel bir yürüyüş sağlar. Bu modelin işlevselliği, korumayla sınırlı değildir, yolda bir atıştırmalık için bir masa gibi hizmet eden geniş bir tampona sahiptir. Modern bir 3D sistemi, tekerlekli sandalyeyi en küçük araba veya bagaj bölmesinde bile nakletmenizi sağlayacaktır.

Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 2019

Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 2019

Related news

 • OHAL Kararnamesiyle 16 televizyon, 3 haber ajansı, 45 gazete kapatıldı
 • SİNEK KANADI DAĞI İĞNE OYASI YAPIMI
 • Bondsteel Üssü
 • Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri
 • Ahmet Hakan: En az yüzyıl daha Batıya öğrenci göndermek zorunda kalacağız

 • Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 84

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri


  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 90

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 37

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 85

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 4

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 25

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 80

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 77

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 92

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 73

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 52

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 4

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 37

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 70

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 52

  Chicco - puset, çeşitleri ve haysiyetleri 8