Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj 2019

Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj 2019

Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj 7 26.01.2019, 19:52

Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır? Fotoğrafları ile Chicago 30'ların tarzında makyaj

Makyaj harika bir buluştur. Onun sayesinde en sıradan, renksiz kadın temsilcisi bile inanılmaz bir güzelliğe dönüşüyor. Herhangi bir görüntü dekoratif kozmetik kullanılarak icat edilebilir ve uygulanabilir. Örneğin, çöküş ruhu ya da caz çağındaki ölümcül bir baştan çıkarıcı.

Çağın ruhu

Bu kez aynı zamanda gangsterlerin çağı, kuru denirhukuk ve büyük Amerikan rüyası. 20-30-ies ... Onların sembolü Chicago idi. Bu şehir-mit, gangsterler ve gangsterler çok güçlü krallar olarak kabul ettiği Gizem kasaba. lokantada da şampanya serbestçe akıyordu ve açıkça burada sokaklarda kokain satılan ve atışların çatırtı orada duyuldu, çeteler bir an insanlar için, duvardan demontaj duvarında vardı milyonerler zengin olsun veya son kuruşuna kadar mahvetti. Evet, romantizm ve sokak suç, haydutluk ve parlak caz doğaçlama, ceza kanunsuzluk ve çekici güzel seductively-femmes Fatales bir güzel zaman geçiriyor. Onlardan biri olmak ister misin? O zaman kendini Şikago tarzında makyaj yapmaya çalış!

Chicago tarzında makyaj

Kız gangster

Gerçek bir kız arkadaş nasıl görünmeli?gangster ya da Chicago mafyasının kralı mı? Doğal olarak, bir kürk manto ve elmas, yüksek topuklu ve kuaför "dalga". gizem, ölümcül bir incelik, özgürleşmiş tuvalet parça ve şeytani Feminenin Haze onu çevreler. Bununla birlikte, daha da fazlası, görüntünün romantizmi Chicago tarzı makyajda somutlaşıyor. Onun özelliği nedir: soluk yüz (allık ya da çok açık olmayan, neredeyse hiç fark edilmeden); Hatta cilt tonu (bütün kusurları maskelenmiş), ince, koparıp pürüzsüz kavisler tutkulu bir öpücük davet, derinlik ve ağız hem çeken, kaşı, gözü kaldırdı şaşırttı.

Chicago tarzında bir makyaj yapmak nasıl

Neredeyse ikizler

Prensip olarak, kendinizi Chicago tarzında bir makyaj yapınÖzellikle, "dumanlı" nın birkaç mevsimi için modada iyiyseniz, bu kolay. Bununla birlikte, bunlar çok benzer. Sadece "gangster" tipi karanlık gölgeler hakim, ölümcül notlar, ve vurgu sadece gözler değil, aynı zamanda dudaklar - mercan, parlak kırmızı veya koyu kiraz olmalıdır. "Incir" de sadece gözler ayırt edilir. Ağız sadece parıltılı veya doğal tonlarda hafif rujlarla renklendirilmiştir. Ancak, Şikago tarzında ve "smokey" tarzında makyajı birleştiren asıl şey, bir orantısızlık ve tat duygusu eksikliği.

Chicago fotoğraf tarzında makyaj

Adım Adım Talimatlar

Yani başlayalım. Herhangi bir kozmetik "operasyonun" önünde olduğu gibi, yüzünüz her zamanki kreminizle iyice yıkanmalı ve nemlendirilmelidir. Şikago tarzında makyaj yapmayı düşünmeden birkaç gün önce, siyah noktaların ve diğer "çöplerin" cildini temizlerseniz harika olur. Ve bir şekilde, kaşlarını dilate edeceksin. Daha sonra özel bir jel ile serilebilir ve bir fırça ile taranabilirler.

 • Sivilce ve diğer "yanlış anlamalar" gizlemekKonsiliyer. Sonra bir ton uygulayın. Yanması arzu edilir, ancak doğal gözüküyordu. Yüz pudrası - cilt mat olmalıdır. Ve kızarmadan, daha iyi olur.
 • Zaten kaşlar hakkında konuştuk. Kısa vuruşlar yaparak bir kalemle biraz boyayın. Kaşları gerçekte olduğundan biraz daha uzat.
 • Şimdi gözlerim. Alt göz kapağını hafif gölgelerle çevirin. Chicago tarzında bu makyajı (fotoğraflar bu özelliği iyi bir şekilde gösterir) sadece mat dekoratif kozmetikler ile yapıldığını unutmayın. Glitter ve sedef inci hariç. Siyah veya koyu gri bir kurşun kalemle, gözlerini köşelere doğrultun, kirpiklerin büyümesi için bir çizgi çizin.
 • Dış vurgulu üst kapak, uygulayınköşeler, karanlık gölgeler. Tüm yüzey üzerinde düzgün bir şekilde bir kalemle yırtın. Bir kez daha, koyu gri gölgeler ile, üst renkli kenarlık boyunca bir çizgi çizin. Dış kenarı keskin tutun. Geri kalanlar ovalanır. Daha derin bir görünüm elde etmek için, gizemli bir sersemlik edin, en hafif, hareketli parçaya biraz koyu mavi veya mor renk uygulayın.Chicago 30 tarzında makyaj
 • Göz kalemi ve alt göz kapağını daire içine alın.
 • Kirpiklere dikkat edin. Hacim ve ihtişam vermek için yoğun olarak boyanması gerekir. Bu nedenle, bunu yapın: Üst ve alt yolda birkaç kez. Sadece boya kuruyana kadar beklemeyin, aksi takdirde topaklar olacaktır. Eğer karkasın büküm etkisi varsa - en yararlıdır. Ya da yanlış kirpikler kullanın.
 • 30'lu yılların Chicago stilinde makyajı bitir. Konturları bir kalemle çemberleyin ve onlara "yay" veya "kalp" şeklini vermeye çalışın. Ve çeşitli katmanlarda renk ruj. Dudak yanında ya da yanakta bir köstebek uçağı var. Bu, konuşmak için, görüntünün son vuruşudur.
 • O yüzden dikkatlice kendine bak. Çıldırcın ve incelik yeterli mi? Doğru küçük hataları ve eksiklikleri düzeltin. Renk tonlarının aynı olup olmadığını not edin.
 • Ve son. İstenen görüntünün ne kadar doğru bir şekilde yerleştirildiğini görmek için o zamanların oyuncularının fotoğraflarını inceleyin. En karakteristik, "konuşan" detayları görmeye çalışın. Ve bunları kendinize uygulayın.

Reenkarnasyonun bir mucizesi

Başka neler yapmanız gerekiyor?tamamen reenkarne olmak için? Uygun bir saç modeli oluşturmak için "inci" için uzun bir boncuk dizisi almak için "retro" tarzında bir elbise. Yüksek topuklu ayakkabılar. Ve hepsi bu, sen gangsterin mafyasısın!

Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj 2019

Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj 2019

Related news

 • Osmanlı Yemekleri Mihrap ( Kol ) Böreği Tarifi
 • Süper Tost Videosu
 • Ayla, Güney Kore Başbakanını ağlattı
 • Dikkat Çocuğunuz hasta olmasın

 • Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj 90

  Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj


  Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj 44

  Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj 33

  Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj 90

  Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj 30

  Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj 55

  Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj 17

  Chicago tarzında bir makyaj nasıl yapılır Fotoğrafları ile Chicago 30ların tarzında makyaj 45