Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 2019

Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 2019

Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 39 20.02.2019, 05:10

Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin

Chevrolet Lanos(aşağıda değerlendirmeleri okumak) biridirRusya Federasyonu pazarında en erişilebilir yabancı arabalar. Üç trim seviyesinde mevcuttur: SX, S, SE. Gövde tipi "sedan" olan araçlar için motor gücü 86 litredir. a. (hacim 1.5) veya 70 litre. a. (hacim 1.3).

Birazcık geçmiş

Araba Daewoo (DEU) tarafından geliştirildive 1997 yılında Daewoo Lanos (T-100 - fabrika endeksi) adı altında Cenevre Motor Show'da tanıtıldı. Daha sonra, 2000 yılında, küçük bir restilleme yapıldı, bunun sonucunda kuyruk lambaları ve gövde kapağı (T-150) değiştirildi. Daewoo'da GM tarafından kontrol edilen bir hissenin satın alınmasından sonra, T-150 araçlarının bir kısmı iyi bilinen Chevrolet Lanos markası altında bir dizi ülkede satılmaya başladı. Eski otomobilin ilk müşterilerinin yeni bir isimle incelemeleri çoğu durumda olumluydu. Otomobil Polonya'da (1997'den 2008'e) ve Güney Kore'de (1997'den 2004'e kadar) ve diğer bazı ülkelerde üretildi.

Ukrayna'da, 2001'den 2019'a kadar toplandıPolonya parçaları ile hacim Daewoo yarım litre (beş kapılı sedan) motorlarda, ticari marka araç Daewoo Lanos T-100 markası altında. Buna ek olarak, iç piyasa için araç markası ZAZ Sens ve L-1300 üretilir ve Zaporozhye otomobil fabrikası olan özellikler karoser tipi "sedan" T-150 varyasyonları ile tam uyumlu olan Chevrolet Lanos, üretmeye başladı 2004 yılından bu yana .

Ancak, 2009 yılında sözleşmenin süresi dolduZaporozhye Otomobil Fabrikası ve GM DAT. Rus ve Ukrayna pazarından bu yana, bu arabalar yukarıda listelenen üç trim seviyesinde ZAZ Chance markası altında satılmaktadır.

Araba hakkında

Chevrolet Lanos tasarımının üzerinde yetenekli bir İtalyan sanatçı Giorgetto Giugiaro çalıştı. Araba hala güncel olarak güncel görünüyor ve diğer modern yabancı araçlar arasında göze çarpmıyor.

Salon yeterince geniştir veSürücü ne de yolcular ne uzun bir yolculuktan sonra yorgun alamadım emin olun. Ön panel pahalı olmayan, fakat yüksek kaliteli bir plastikten yapılmıştır. Kolayca görülebilir ve uygun bir konumdur gösterge paneli, üzerinde gerekli tüm göstergeler ve göstergeleri vardır. Bu arada, takometre markası Chevrolet Lanos tüm araçlarda yüklü değildir. 322 litre ve 60/40 sökülmüş arka koltuklar ile - - 958 litre sahiplerinin Yorumlar yeterli alana sahip arabanın bagaj bölmesi göstermektedir. Yani bir arabanın içinde bisiklet ve patates birkaç torba birkaç dalmış - oldukça bunu yerleşir.

Chevrolet Lanos. Teknik özellikler ve güvenlik

Güçlendirilmiş gövde yapısı (arka ve önRaflar güçlendirilmiş, yolcu karkasları, atalet kayışları, sürücü hava yastığı - üretici, sürücü ve yolcuların hem aktif hem de pasif güvenliğiyle ilgilenmiştir. Chevrolet çarpışma testlerinde son arabalar 10.5 bir tahmin aldı ve aslında sadece 6 puan oldu!

Temel ekipman bir hacim motoru içerirbir buçuk litre (86 HP), manuel şanzıman, radyo ve ses hazırlama, iki çift hoparlörlü bir hoparlör sistemi, çelik jantlar, gövde renginde tamponlar, stepne, bardak altlığı, ısıtmalı arka cam, çamurluklar, sürücü hava yastığı , hidrolik direksiyon.

Chevrolet Lanos. Sahibi geri bildirimi

Chevrolet Lanos olduğunu söyleyebiliriz.Paranın değerini en iyi şekilde birleştiren bir araba. Basitlik, operasyonun güvenilirliği, hizmette kullanılabilirlik - bunların hepsi Chevrolet Lanos. Sahiplerin yorumları, çoğu durumda, Güney Kore ve Polonya'da üretilen Lanos'un, metalin en iyi kalite, montaj ve korozyon önleme işlemlerini birleştirdiğini göstermektedir. Ukrayna ve Polonya Lanos arasında bir seçiminiz varsa, ikincisini seçin. Ancak, kullanılmış bir araba alırken, hangi koşullarda çalıştırıldığını bilmek önemlidir.

Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 2019

Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 2019

Related news

 • Samsungda güvenli modun nasıl devre dışı bırakılacağı hakkında ayrıntılar
 • Rusyada ve yurt dışında küçük işletmelere devlet desteği
 • Çocuklarda, Bebeklerde Saçkıran Nedenleri Ve Tedavisi Doktor Anlatıyor
 • Gülşen ile Ozan Çolaoğlundan oğulları Azur Benan için 4 bin liralık pasta
 • Bebek Battaniye Motifi Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 93

  Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin


  Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 27

  Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 68

  Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 46

  Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 47

  Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 73

  Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 77

  Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 52

  Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 63

  Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 25

  Chevrolet Lanos - işletme yorumları, teknik bilgilerin, marka geçmişinin 17