Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 2019

Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 2019
11.05.2019

Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 52

Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu

Birkaç kez yerli sahibiydimArabalar, yani neredeyse her yabancı otomobil gerçek bir mutluluktu. 2009 yılında Chevrolet Aveo bir yenilik olmasa da benim için o oldu. Otomobillerimiz için 1.6 litrelik motor oldukça uygun, bu modelde de beğendiğim diğer parametreler üzerinde. Doğal olarak, Chevrolet Aveo değerlendirmeleriyle ilgili showroomda son derece olumlu duydum. Orada satın almaya karar verdim. Özellikle indirimler olduğunda fiyat cazipti. Şu anda 60.000 kilometreden fazla yolculuk yaptım ve zaten benim arabam hakkında makul bir şekilde konuşabiliyorum.

Onun eksiklikleri hakkında konuşursak, o zaman ayırt edebilirizbirkaç temel. Her şeyden önce, bu şehirde sürüş sırasında büyük bir benzin tüketimi. 12 litrede katılıyorum - bu oldukça fazla. Bazıları daha küçük olsa da, şehrin dışından 7-8 litre dağıtılabilir. Klima kabin içinde çalışırken, bu rakam 1 litre daha artar. Yaz aylarında iyi bir hızda sürmek istiyorsanız ve klima kabin içinde açıksa, o zaman bunu düşünmemelisiniz. Serinlikte olmayı hayal ediyorsun - sen de kolaylaşıyorsun. İki kez klimayı tekrar doldurmam gerekti, çünkü soğuk hava oldukça hızlı bir şekilde patlamaya başladı.

Arabanın köşesinde çok krenit. Özellikle de onları yüksek hızda yapmaya çalıştığınızda. Ekstra problemler ortaya çıkabileceğinden, bir sopayı aşırı hız ile aşmak da buna değmez. Arabadaki süspansiyon çok zayıf, bu yüzden Chevrolet Aveo bana olumsuz geri bildirim veriyor. Rahatsız yerleştirme ve gürültü nedeniyle değişmek zorunda kaldı. Elbette, arabada ne kadar şanslı olduğuna bağlı. Sahipleri Chevrolet Aveo yorumlarını dinlerken, bu sorunun hiç bulunamadığı sonucuna varabiliriz, ancak oldukça yaygındır. Diğer bir dezavantaj ise zayıf ses yalıtımıdır, bu yüzden yenisini taktım, çünkü kuşların sesleri bile duyulabilirdi. Bu küçük gelişmeden sonra, fazladan sesler duyulmadı.

Bir yıllık operasyondan sonra ihtiyaç duyuldutelleri mumlarla değiştir. Düşük kaliteli kapsama nedeniyle bazı sorunlar ortaya çıkmıştır. Pas, çiziklerden sonra gitmemesine rağmen, orijinal görünüşü geri almak zordu. Boya çatlamaya başladı.

Benim arabamın şüphesiz avantajlarıTüm ahşap ekler ile favori sakin bej tonlarında dekore çok sağlam bir salon vardır. Dahası, olağanüstü bir kontrol kolaylığı belirtmek gerekir. Bu makineyi sürmek için yerli arabalar sonra - tam bir zevk. Chevrolet Aveo'nun olumlu değerlendirmeleri, yollarımızda sadece gerekli olan yüksek yerden yükseklik için de hak ediyor. Mükemmel kapasite - hem yükseklik hem de hacim. Çok donmaya dayanıklıdır ve -20 ° C'de bile kolayca çalıştırılabilir. Benim arabamın esası arasında ben not edeceğim ve mükemmel kros yeteneği. Üç yıllık bir operasyon için ve çok yoğunlaşmış, çukurlara ve çukurlara asla sıkışmamıştı. Ülke yollarında bile güvenle ve sorunsuz bir şekilde seyahat ettim.

Chevrolet Aveo'nun inkar edilemez avantajıparçaların kullanılabilirliği. Orijinal parçalar servis atölyelerinde olduğu için özel siparişler yapmaya gerek yoktur. Ayrıca pahalı değiller. Diğer makinelerde, orijinal parçalar iki kat daha fazladır. Bu nedenle, bu noktaya göre Chevrolet Aveo'nun maliyet etkinliği hakkındaki değerlendirmeleri oldukça haklı.

Her şeyden önce, bu makine tarafından alınmalı,Kimin parası az, ama yeni bir araba almak istiyor. Birisi kullanılmış Aveo'yu satın almaya karar verirse, birkaç gün içinde bir miktar kırılma meydana gelebileceğinden, işine cevap vermek zor olacaktır. Chevrolet Aveo'nun çalışması sırasında sahiplerinden gelen geri bildirimlerin son derece olumlu olduğunu düşünmeyin. Her arabanın sorunları var, ama elimine edilebilir. Ve Chevrolet Aveo, ayrıntılara bakmak ve zamanında değiştirmek için iyi durumda ise mükemmel bir otomobil. Benim durumumda çok fazla kırılma ve yeni detaylar olmamasına rağmen.

Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 2019

Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 2019

Related news

 • Pentagondan, Türkiyeye de sevkiyatı yapılacak Javelin sistemleri için 308 milyon dolarlık bütçe
 • Kia-Grandbird otobüs: teknik özellikler
 • Güneş Sivilce Yapar mı
 • Photoshopta hızlı bir çerçeve nasıl yapılır
 • CAM BONCUKLU TIĞLA ÖRÜLEN YILAN ÖRME KOLYE

 • Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 60

  Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu


  Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 91

  Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 95

  Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 89

  Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 31

  Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 64

  Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 74

  Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 55

  Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 22

  Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 30

  Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 82

  Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 52

  Chevrolet Aveo - avid sürücülerinin yorumu 51