Burun Adrianol in bırakır. talimat 2019

Burun Adrianol in bırakır. talimat 2019

Burun Adrianol in bırakır. talimat 35 24.02.2019, 05:18

burun "Adrianol" in bırakır. talimat

İlaç "Adranol" kategorisinde yer almaktadırÇocuklar için topikal kullanım için vazokonstriktörler. İlaç burunda bir damla şeklinde. Aktif bileşenler: trimazolin klorür, fenilefrin klorür.

Topikal uygulamadan sonra aktif maddelerPratik olarak absorbe edilmez, bu da kanda "Adranol" ilacının düşük konsantrasyonuna neden olur. Trimazolin ve fenilefrin, vazokonstrüktif bir etkiye ve adrenomimetik aktiviteye sahiptir. Birincisi, alfa 1 ve alfa 2'yi ve nazal mukozanın ikinci alfa 1-adrenerjik reseptörlerini stimüle edebilir. Bu, kan damarlarındaki daralmaya neden olur, venöz sinüslerin akışını azaltır. Böylece, nazal mukozanın hiperemi ve şişmesi ortadan kaldırılır, gizli sekresyonun hacmi azalır, açıklık nazal pasajlarda restore edilir, solunum (nazal) kolaylaştırılır.

İlaç "Adrianol". Talimatlar. tanıklık

Sinüzit, burun iltihabı için bir ilaç atayın(alerjik, bulaşıcı doğa). "Adranol" ilacı, ödemlerin giderilmesine yardımcı olarak yardımcı manipülasyonlar ve yardımcı prosedürler olarak yardımcı işlemlerden önce tavsiye edilir.

Burun "Adrianol" düşer. Kullanım talimatları

İlaç burun içi (burun içinde) için tasarlanmıştıruygulaması. Bir yaş ve üstü çocuklardan her bir burun pasajında ​​günde üç kez günde iki kez, yeni doğanlarda - her burun geçişinde damlalara beslenmeden yarım saat önce alınması önerilir.

Ilacın etkisi ile belirtilirbirkaç dakika sürer ve birkaç saat sürer. Burun "Adrianol" talimatındaki damla kullanım süresi beş ila yedi gün arasındadır. Gerekirse, tedavinin devamı bir doktor tarafından reçete edilebilir.

Burunda bulunan damlalar burun mukozasında kuru, acıya ve yanma hissine neden olabilir.

İlaç "Adrianol". Talimatlar. Kontrendikasyonlar

Tavsiye edilmezbileşenlere aşırı duyarlılık, hipertiroidizm, glokom (tıkayıcı), rinit atrofik, şiddetli ateroskleroz, taşikardi, arteriyel hipertansiyon. Gebelikte kontrendike ilaç "Adranol". Emzirme döneminde, burunda damla kullanımı sadece bir uzmanın tavsiyesine izin verilir.

İlaç "Adrianol" komutu, sempatik sinir sistemini etkileyen trisiklik antidepresan ilaçlar, ilaç, uyarıcı ile kullanım için uygun değildir.

Burnunuzda damla kullanmayınuzun bir süre (örneğin kronik rinit için). Bir haftadan fazla bir süre için "Adrianol" ilacını kullanmanız gerekiyorsa, bir uzman konsültasyonu almanız gerekir.

Uygulama gösterdiği gibi, ilaçönerilen doz) hastalar tarafından yeterince iyi tolere edilir. Ancak, yukarıdaki olumsuz reaksiyonlardan herhangi biri meydana gelirse, doktorunuza danışmalısınız. Bu gibi durumlarda ilacı iptal etmek gerekli olabilir.

"Adrianol" burnundaki damlaların kullanımı, dikkati konsantre etme ve zihinsel ve motor reaksiyonların hızını gösterme yeteneğini etkilemez.

Kullanım amacı için ilacın kullanımı hariçtirzehirlenme vakaları. Bununla birlikte, ilaç yanlışlıkla yutulursa, taşikardi, aritmi, arter basıncı gelişebilir. Semptomların giderilmesi bir uzman gözetiminde gerçekleştirilir.

Ilaç "Adrianol" hakkında daha fazla değerlendirmePozitif. Burun içindeki damlalar sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de kullanılabilir. İlaç etkili ve hızlı oyunculuk olarak karakterize edilir. Bununla birlikte, kullanmadan önce, özeti okumalı ve doktorunuza danışmalısınız.

Burun Adrianol in bırakır. talimat 2019

Burun Adrianol in bırakır. talimat 2019

Related news

 • Analı Kızlı Pullu Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Böyle çeşitli bir turmalin. Taş özellikleri: büyülü ve tedavi edici
 • Suşi eve teslim

 • Burun Adrianol in bırakır. talimat 7

  Burun Adrianol in bırakır. talimat


  Burun Adrianol in bırakır. talimat 24

  Burun Adrianol in bırakır. talimat 63

  Burun Adrianol in bırakır. talimat 89

  Burun Adrianol in bırakır. talimat 13

  Burun Adrianol in bırakır. talimat 9

  Burun Adrianol in bırakır. talimat 44