Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 2019

Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 2019
16.10.2019

Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 74

Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası

Hollandalı tekerlekli sandalye üreticisi çıktıÇocuğun ve bakıma muhtaç ebeveynlerin tüm ihtiyaçlarına adapte olan ultramodern ve eşsiz model. Bu aracın adı, saygıyı hak eden ve bir sanat eseri olan Bugaboo Cameleon 3.

Markanın tarihsel kökleri

Nispeten genç bir şirket olan Bugaboo1996 yılında Hollanda'da bulunan prestijli bir tasarım akademisinin mezunu olan genç bir tasarımcı tarafından kuruldu. Genç adamın başarıyla savunduğu tez çalışması, tekerlekli sandalye-bisiklet modeliydi. Bu fikir, Max Barenbrug, benzer ürünlerin birçok üreticisine başvurmak, uygulamak için her türlü yolu denedi, ancak maalesef yalnızca reddedildi.

Hayatında yeni bir aşama,Şirketin kuruluşu hakkında eski bir arkadaş olan Eduard Saanen ile birlikte ele alındı. Gençler fikirlerini gerçekte somutlaştırdılar ve ilk deneysel arabaları serbest bıraktılar. Bunların her biri, diğer modeller için ayrıcalıklar olarak düşünülen yenilikçi teknolojileri içeriyor: - Arabasının, bir arabada ya da depolama kolaylığı için anında katlanabilme yeteneği, ergonomik bir çevirme kolu, yüksek katlı binalarda merdiven boyunca inişi kolaylaştıran kullanışlı bir taban.

Bugaboo cameleon 3

Şirketin daha da geliştirilmesi

İlk tekerlekli sandalyeler 1999 yılında dünyayı gördüKurucuların benzer ürünlerden oluşan bir sergiyi ziyaret ettiği başarılı bir proje. Üretim kapasitesi Tayvan'daydı, fakat uygulama Hollanda nüfusu üzerinde odaklandı.

Marka daha popüler hale geliyor2002'de ürünlerinin popülerliği ve tanıtımı ABD'de ve kıtanın Avrupa kısmında alındı. Bugaboo Cameleon 3 arabası için en iyi ilan, film çekimleri sırasında yer aldığı en popüler "Sex and the City" dizisi oldu.

O andan itibaren, yukarıdaki marka olduprestij ve statü göstergesi. Her yıl tasarım ekibi, üretim teknolojisindeki yenilikleri tanıtıyor ve mevcut modelleri geliştiriyor, yeni ürün serileri üretiyor, hoş bir sürpriz potansiyeli ve müşterileri tekrarlıyor.

bebek arabası

Üretim tesisleri ve personel

Modern zamanlarda, üreten popüler bir markaBugaboo Cameleon 3 modeli, yaklaşık 800 kişi liderliğinde bulunuyor. Bu sayı, Hollanda, İtalya, İspanya, İngiltere, İsveç, Fransa ve Çin gibi ülkelerde ürün üreten işçileri içermektedir. Tüm fabrikalar sertifikalı ve lisanslıdır, bu yüzden ürünler sadece kalitelidir.

Farklı özellikler ve fiyat politikası

Diğer popüler olanlar gibi Bugaboo Cameleon 3 in 1model, şık tasarımın, özel renklerin ve en geniş seçenek yelpazesinin düzenlemesidir. Bu arabaların ayırt edici özellikleri olağanüstü hafiflik, çarpıcı manevra kabiliyeti ve mükemmel hareket kabiliyeti. Bu avantajlara ek olarak tekerlekli sandalye, yönetim kolaylığı için tüm gereklilikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Genç anne ve babalar için harika bir seçim.Küçük bir çocuk Bugaboo Cameleon 3 olacak. Bu çocuk aracının fiyatı, ürünün kalitesini tam olarak haklı kılan yaklaşık 73-95 bin ruble olacak.

Bugaboo cameleon 3 in 1

Marka ürünlerin özellikleri

Modeline ve amacına bakılmaksızın, Bugaboo Cameleon 3 bebek arabası, aşağıdakiler dahil olmak üzere birçok uygun ayrıntıyı içeriyor:

 • Arabanın evrenselliği, diğer markaların yürüme blokları veya araba koltuklarının şasisine monte edilme olasılığında, sadece ek bir adaptörün satın alınmasıyla ifade edilir.
 • Alüminyumdan yapılmış konforlu kızakDayanıklı ve dayanıklı malzemelerin iskelet ve yumuşak döşemesi. İç beşik dolgusunun doğal kumaşları sıcak mevsimlerde mükemmel havalandırmayı sağlayacak, ancak soğuk mevsimde hava almaya karşı koruma sağlayacaktır. Hafiflik de bu modelin bir avantajı, beşiğin ağırlığı sadece 3 kg.
 • Bir bebek arabası kolayca dönüştürülebilirTek bir basit manipülasyon ile evrensel versiyon. Koltuk arkalığının eğimini değiştirme özelliği ve ikincisinin yüksekliği bu seçeneğin büyük bir avantajıdır. Bu birimin ağırlığı 3 kg'dır.

Bugaboo cameleon 3 fiyat

Jant ve şasi özellikleri

Bir bebek arabası ve beşik versiyonu olacakkatı bir baz ile aynı manevra ve geçilebilirlilik sahip bir şasi güçlü alüminyum alaşımı ve kalite yapılır. Bu malzeme sadece yapısal mukavemeti değil, aynı zamanda inanılmaz kolaylığı da sağlar.

Bebek arabası farklı lastik tekerleklerle donatılmıştır.çapları. Ön tekerlek boyutu 6 inç, onların özelliği 360 derece dönüş. Arka tekerlekler 12 inçlik daha büyük bir boyuta sahiptir, ikincisinin özelliği sabitleme olanağıdır.

Ön tekerlekleri ve şasenin aynı parçasını çıkarma olasılığı vardır, bundan sonra araç bizim için akıl dışı iki tekerlekli bir dönüşüme dönüştürülür.

Şasinin ağırlığı sadece 6 kg. Puset avantajları arasında güzel ve ferah bir sepet.

Bugaboo cameleon 3 yorum

Bugaboo Cameleon 3: değerlendirmeden edinildi

 • Istemeyen anneler için harika bir seçenekağır şeyleri kaldırmak için. Bu bebek arabası yaklaşık 11 kg ağırlığında yeterince hafif. Çok katlı binalarda kullanım kolaylığı en küçük ayrıntıya kadar düşünülür. Bu nedenle, onu indirmek ve merdivenlerden yukarı almak kolaydır. İki parmağınızla ve fazla çaba harcamadan manevra yapılabildiği için kullanımı kolaydır. Kompaktlık aynı zamanda olumlu tarafıdır, tekerlekli sandalye herhangi bir problem olmadan asansöre geçer ve arabada fazla yer kaplamaz.
 • Fiyat aralığında harika bir bebek arabası,Hafiflik, manevra kabiliyeti, tekstil aksesuarlarını değiştirme olasılığı gibi birçok avantajı vardır. Trafik, imkansızlık koşullarında bile şaşırtıcıdır. Güvenle, Bugaboo Cameleon 3'ün eşit olmayan bir model olduğunu söyleyebiliriz.
 • Oldukça geniş olan çarpıcı bebek arabası,Kışın bile çocukların hareketlerini kısıtlamaz, bu yüzden büyük ve uzun boylu çocuklar için mükemmeldir. Kompaktlık ve işlevsellik, üzerine getirilen tüm beklentileri haklı çıkarır.
Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 2019

Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 2019

Related news

 • Kaliforniyadaki yangınlarda bilanço ağırlaşıyor
 • Kıtırlı Poşe Yumurta Tarifi
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Fırın
 • Buğday Başakları Bayan Yelekleri Örgü Modeli

 • Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 16

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası


  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 6

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 10

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 1

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 26

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 69

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 80

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 16

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 34

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 91

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 53

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 68

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 88

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 41

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 85

  Bugaboo Cameleon 3 - gerçekte somutlaşmış bir rüyanın ya da bir peri masalı arabası 94