Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir 2019

Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir 2019

Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir 95 01.02.2019, 18:19

Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir?

Herhangi bir modern dövme salonunda bir katalog varkendi kroki olmadan oturuma gelen herhangi bir müşterinin seçebileceği en popüler çizimler. Efsanelerin hikayelerine göre, bir dövme yapmaya karar veren insanlar internette kendi başına bulunan resimleri getiriyorlar. Tabii ki, bu eskizler genellikle bir şehirde bile tekrarlanıyor. Teklik hakkında konuşmak zorunlu değildir, ancak bu resimlerin çoğu gerçekten inanılmaz derecede güzel. Bu sezon en popüler dövmeler neler?

Her zaman alakalı rakamlar

Moda Dövmeler Dövme sanatçılarının hikayelerine inanıyorsanız, ilk etaptaYazıtlı eskiz defterleri ile popülerlik kazanıyor. Salon müşterileri cilt üzerinde bilgece alıntılar, özlü sözler, unutulmaz tarihler, sevdiklerinizin isimlerini sürdürür. Çoğu zaman, güzel kompleks yazı tipleri yazma için seçilir. Böyle şık dövmeler nadiren anadillerinde yapılır, bugün İngilizce, Latince ve Arapça harfler popülerdir.

Popülerlikteki ikinci sırada imgelerhayvanlar ve kuşlar. Erkekler genellikle acımasız ayılar, kaplanlar, zehirli yılanlar ve yükselen kartallarla gerçekçi eskizleri seçerler. Kızlar genellikle şarkıcı kuşlar, kedi ailesinin temsilcileri, egzotik balıklar ve kelebekler şeyler isterler. Bazen her iki cinsiyet temsilcisi efsanevi hayvanlarla birlikte skeçleri seçerler: ejderhalar ve tek boynuzlu atlar. Kızlar için son derece şık dövmeler bu sezon - süs eşyaları her türlü. Bunlar Kelt motifleri, Polinezya ve Hint motifleri. Romantik kızlar sadece güzel "kıvırcıklar" ve çizilmiş çizimleri seçerler.

Erkek ve dişi dövmeler için moda

Için istikrarlı bir şekilde çalışan dövme sanatçısıSon bir yıl müşterilerinin bedenleri üzerine bütün bir botanik bahçe doldurdu. Ve bu bir metafor değil, her üçüncü kız çiçekli bitkiler tasvir eden eskizleri seçer. En popüler çiçekleri adlandırmak zordur. Güller, orkideler, zambaklar, unut gıdalar ve papatyalar vatandaşlarımızın vücutlarında eşit derecede düzenli olarak çiçek açıyor. Çoğu kız, melek kanatlarını tasvir eden dövmeleri, bazen de tamamen melekleri çizer. Şık erkekler dövmeleri bu sezon - geleneksel kafatasları, silahları ve teçhizatı.

Cesurca için acayip fikirler

Kızlar için modaya uygun dövmeler Bu sezonun yeniliklerinden biri modaya uygun dövmeler,beyaz boya ile yapılmış. Bir başka ilginç fikir, sahipleri herhangi bir diskoda herkesin dikkatini çeken floresan dövmelerdir. Dövme salonlarının müşterileri, dilden, göz kürdüğünden veya ayak tabanından dövme yapmalarını istiyor. Rakamlar değişebilir ve bu özellikle uygundur - seçilen bölgelerde özel olarak gizlenmeleri gerekmez. Ayak tabanlarında veya dilde şekilli dövmeler yapmaya karar verirseniz, resimlerin çok çabuk silineceğini unutmayın; buradaki cildin özelliği budur.

Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir 2019

Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir 2019

Related news

 • Sebze ve meyvelerin vitaminleri nasıl korunur
 • Erkenci Kuş 17.Bölüm izle
 • 2019 lacivert blazer ceket kombinleri bayan

 • Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir 41

  Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir


  Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir 8

  Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir 34

  Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir 23

  Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir 94

  Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir 2

  Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir 52

  Bu yılın en moda dövmesi. Vatandaşlarımızın bundan daha sık yaptıkları taslaklar nelerdir 8