Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir

Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir


Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 92 12.03.2019, 07:22

Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir.

Düğün, herhangi birininKadın genç yaştan hazırlanıyor. Küçük bir kız kafasına herhangi bir güzel bez koyar: tül, fular ya da sadece güzel bir kumaş, bunun perde olduğunu düşünüyor. Bunun hakkında konuşulamadığında bir damat olmak istiyoruz. Söylemeye gerek yok, düğün günü her kız ne duygular yaşıyor. Elbette, her şeyin herkesten daha güzel, daha iyi, masal olmasını isteriz. Bu arzuların icrasında çok sayıda gelinlik dükkanı yardımcı olabilir, burada düğün nitelikleri ve gelinlik çeşitleri çok çeşitlidir.

Ancak bu çeşitlilik arasında çok zor.güzel düğün gözlükleri bulmak, bu özellik, gelin elbiselerinden ve düğün yüzüklerinden sonra en önemlisidir. Ancak ne kadar üzgün olursa olsun, orijinal düğün gözlüklerini bulmak kolay bir iş değil, çünkü duyguların tüm hassasiyetlerini yansıtmalıdırlar. Kötü olan gözlükler bireysellikten yoksun ve üzerlerinde çizilmiş kuğular var, bu genellikle yaratıcılarının hayal gücünün sınırı. Tabii ki oligarşilerin gelinlerinden söz etmiyoruz, düğün gözlükleri en ünlü tasarımcıların tasarım eseri. Ancak, zenginlerin gelinlerine tasarımcı bardaklarından şampanya içirmeme izin verilmedikçe? - Elbette değil!

Bardaklarının elmaslarla süslenmesine izin vermeyin,Fakat bundan dolayı güzelliği ve tekliği kaybetmezler. Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir. Her şey fantezi ve ne göstermek istiyorsunuz, evde yapılan düğün gözlükleri ne duygular yansıtmalıdır.

Düğün gözlüklerini süslemek içinkendi ellerinizle şunları yapmanız gerekir: Bir kutu beyaz renkte boya (cam için özel bir boya ise daha iyi olur); iki veya üç boyutta beyaz veya mavi veya altın inci; çeşitli şeritler (dantel, ipek, saten), biraz boncuk (inci ve kurdele renklerinde); yapışkan bant ve tutkal.

Diyelim ki bir bardakta şerit veya şerit lazımkalpler, yapışkan bant ile şeritler veya kalpler için yerlerde durduğumuz anlamına gelir (böylece kalpler şekli güzelleşmiştir, kalpler şeklinde bir etiket çıkarabilirsiniz).

Bir sonraki adım düğün gözlüklerini süslemekkendi eliyle boyayı camın üzerine püskürterek boya kurutulur. Sonra, çıkartmaları çıkarın ve saydam şeritler veya kalpler elde edin.

Şeffaf desenlerin daha belirgin olması için boncuklarla boncuk yapıyoruz.

Ayrıca, boncuklar bunun için tutkal kullanarak cam kenarı boyunca bir kontur oluşturabilir.

Cam güzel ve olağandışı çıkacak, fakat bir şeyKepçe ... Bu eksikliği, camın bacağını hasat edilmiş kurdele ile önceden takarak tekrar doldurun. Bant da tutkalla sabitlenmelidir. Düzeltme işleminden sonra, yay merkezinden şeridin ucuna kadar azalan sırayla incilerle dikkatlice kesilir.

Şimdi cam benzersiz bir görünüme sahip, ancak zaten düğün gözlüklerini süslemenin ipucu yok. Kravat gözlüğü aynı kordondan veya doku ve türe benzer olabilir.

Düğün gözlüklerini ellerinizle süsleyebilirsiniz.ve kabukları ve tüyleri ve yapay çiçek yaprakları kullanılarak (mümkün ve doğaldır, ama yine de akşam sona ermeden gözlük çekiciliklerini kaybederler bir risktir rağmen).

Tığ işi olanlar uzun süre gerekmezDüğün kadehlerini nasıl hazırlayacağınızı düşünün Düğün gözlüğünüz için yumuşak bir çerçeve koyun, tutkalla hafifçe tutturun. Sadece kendisi gözlük dantel şerit gövdesini çerçeve ve karşı cam bacaklarında aynı bandı eklemek için eğer neyse, bu basit süreçler zaten düğün gözlük için belirli bir karakter vermek.

Sonuçta, kendi ellerinizle birlikte düğün gözlükleri süslemek için desen ve desenler olmadan basit, basit bir işlem yapmanız gerektiğini belirtmek gerekir.

Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir

Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir

Related news

 • Orman Kebabı
 • Beni Affet 477.Bölüm Özeti (15 Ocak 2019-2020-2020 Çarşamba Star Tv)
 • İngilizce cümleyle kelimelerin sırasını inceliyoruz
 • VTsIK - yetkilerin kısaltması ve işlevsel amacının çözümlenmesi
 • Hafızayı geliştirmek için en etkili tıp nedir

 • Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 90

  Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir


  Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 52

  Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 25

  Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 50

  Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 22

  Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 19

  Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 73

  Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 7

  Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 33

  Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 82

  Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 53

  Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 74

  Bu, kendi ellerinizle düğün gözlüklerini süsleme yöntemiyle ilgilidir 46