Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 2019

Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 2019
19.08.2019

Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 85

Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam

Proje "Ukraynaca'daki süpermodel"Televizyonda bir başka hit oldu. Amerikan TV şovunun Tyra Banks'la popüler biçimi, Rus TV seyircisinin beğenisine düştü. Projenin ilk sezonun jüri katılmak için adayların çok sayıda arasında 15 güzellikleri toplam onun sıradışı görünümü ve fotojenik dikkat çekiyor seçmiştir. Kızlar çok sayıda test ve kontrol bekliyorlardı. Aralarında Tatyana Bryk de vardı.

Bryk Tatyana

Model Biyografisi

Tatyana, Nikolaev şehrinden geliyor ve bir sahne ileO, küçük yıllara aşinadır. Dört yaşından itibaren dans ettiğinden beri kız çoğunlukla izleyiciyle konuşmak zorunda kaldı. Evrensel dikkatin ve izleyicinin sevgisinin hissiyatı, kız boyunca hayat boyunca eşlik etmeye başladı. Modellik kariyerine erkenden başlamış ve projede yer aldığı zamana kadar (Tatyana sadece 16 yaşındayken) onun arkasında iyi bir mesleki tecrübeye zaten sahip olmuştur.

Anavatanındaki çekimlere defalarca katıldı ve Malezya dergilerinde birkaç kez çekildi.Bryk Tatiana, büyüme178 cm, ağırlığı 57 kg'ı geçmeyen her şans kazandı. Neredeyse oldu.

"Ukrayna'da süper model"

B projesine katılım anındaroy Tatianasadece bir eğitim kurumunda eğitimine devam etmek isteyen bir kız öğrenciymiş. Kızın rüyası diş hekiminin mesleğini elde etmek için tıp fakültesine girmekti.

Cesur kız, televizyon projesine katılım amacını, bir model ticaretinin karmaşıklığını kanıtlama arzusu olarak tanımladı, bu rüyayı herkes için değil.

Televizyon projesinde kader

Kız hemen projenin favorilerinden biri oldu. Jüri üyeleri, yeteneklerini, iyi profesyonel deneyimlerini ve görüntüye mükemmel şekilde alışma kabiliyetlerini gördüler. Genç modeli ve şov sırasında yapması gereken testlerin çoğunu korkutmuyorlardı.Bryk Tatyanaonun azim ve jürinin tavsiyesine olan ilgisi sayesinde ilk üç finaliste girmeyi başardı. Ama televizyon şovunun galibi olmak zorunda değildi.

Projeye karşı tutum

Bryk Tatyana röportajında ​​bildirdiği gibi,"Ukrayna'da Supermodel" projesi, modelleme işindeki gelişimi için mükemmel bir pratik araç haline geldi. Ona profesyonel becerilerini geliştirme fırsatı verdi ve podyumda ve kamera önünde çalışmak onun için daha da rahat oldu.

Bu olumlu deneyim, daha fazla çalışmayı etkiledi. Görüntülerde yaşayın, yeni duyguları ve karakterleri gösterin daha da kolaylaştı ve daha doğal hale geldi ve fotoğraf oturumları daha üretken ve daha hızlı olmaya başladı.

Bryk Tatyana büyümesi

Güzellik yarışmalarına katılım

Bryk Tatyanagösteriye katıldıktan ve ilk üç finaliste ulaştıktan sonraprogram "Miss Ukraine" yarışmasına davet edildi. Ülkenin ilk güzelliği olma fırsatına rağmen, kız reddetti. Ona göre, bu tür yarışmalara katılım, modelin çalışmalarının bir parçası değildir.

İzci deneyimi

Boş zamanın olmamasına rağmen, Tatiana potansiyel gördüğü genç ve yetenekli kızlara yardım etmeye çalışır. Yani, projenin yeni sezonu için dökümden kısa bir süre önce "Ukraynaca'daki süpermodel"Genç model 17 yaşındaki Dasha ile tanıştı.Makovets, onu bir imza için sordu. Tatyana Bryk hemen kızın potansiyelini hissetti ve gösteriye girmesine yardımcı olmaya karar verdi. Model izlenimlerini, deneyimlerini ve bilgisini paylaştı ve ayrıca Daria'nın daha mükemmel formlar elde etmek için doğru diyeti yapmasına yardımcı oldu. Kıza güler yüzlü destek sağlayan Tatiana, kendisine inanması ve hayaline bir adım daha atması için ona yardım edebildi.

Gösteriden sonra Tatyana Bryk

Tatyana Bryk'e göre Dasha'nın yeteneklerini görüyor ve sert bir oyuncu kadrosunu geçirip rekabet edebileceğini umuyor. Parlak görünümü ve sıra dışı karakteri onu kalabalıktan uzak durmasına yardım ediyor.

Tatyana Bryk: gösteriden sonra

Televizyon projesine katılım güçlü değilUkrayna modelinin sıradan yaşamını etkilemiştir. 11 sınıftan başarıyla mezun oldu ve enstitüye girdi. Paralel olarak, kız tüm yeni sözleşmeleri imzalayarak modelleme işine girmeye devam ediyor. Ancak, sürekli işbirliği için, kız henüz bir model ajansı seçmedi, Alla Kostromicheva ile çalışmayı hayal ediyor.

Yakın gelecekte, genç model yeni bir sözleşme imzalamayı ve işe gitmek için yurtdışına gitmeyi planlıyor.

Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 2019

Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 2019

Related news

 • Beyaz Renk Ve Yatak Odası Mobilyaları
 • Rize Haberleri: Kurtulmuş: Millet gibi düşünmeyen cumhurbaşkanı olamayacak
 • İş güvencesi talimatı: hedef ve birincil - fark nedir
 • Bir fırtına var mıydı Rüya yorumu size ne hazırlamanız gerektiğini anlatacaktır
 • Koksikseki ağrı: görünüm nedenleri, tedavi yöntemleri

 • Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 37

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam


  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 87

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 26

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 90

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 32

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 31

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 74

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 77

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 97

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 84

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 21

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 35

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 35

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 91

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 59

  Bryk Tatyana. Gösteriden Sonra Yaşam 22