Brunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersinizBrunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersiniz


Brunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersiniz 88 07.02.2019, 12:30

Brunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersiniz?

Bazı kadınlar kırmızı rujdan korkuyor, diğerleri -aksine hayatlarını onsuz temsil etmezler. Ancak herkes, doğru gölgeyi seçmeyi ve onun kime gideceğini ve hangisine uymayacağını bilir. Buna ek olarak, ruj seçebilmeniz önemlidir; çünkü sadece dudaklarına parlak bir renk vermemekle kalmaz, aynı zamanda onurlarını da vurgular.

Hafif cilt bakımının inceliği

Esmer ruj rujYeni bir bakım ürünü seçmeye karar verirsenizdudaklar için, o zaman ilk tüpü raftan almamanız gerektiğini bilin. Özel bakım gerektiren hassas cilde ruj uygulayacağınızı unutmayın. Bakımında en basit kuralları ihlal ederseniz kadınların dudaklarının kışın gibi görünüp görünmeyeceğine bakın - çatlayıp cilt bulutlara, bazen de kan canına neden olabilir. Ve böyle zarar görmüş ciltler de dudaklar için kırmızı ruj uygulandığında gösteri gerçekten korkunç bırakacaktır.

Her gün yapmanız gerektiğini düşünmese bileyüzünüz parlak ve caziptir, o zaman hijyenik ruj veya ışık parlaklığı unutulmamalıdır. Böylece hassas cildi normal bir durumda tutabilirsiniz.

Ruj seçmek için

Çoğu dekoratif seçimine atıfta bulunmaktadırKozmetik çok seçici değil. Kadınların eylemleri alışkanlıklarına ve maddi refahına bağlıdır. Bazıları sadece popüler markaları bilinen makyajı tercih etmeyi tercih ederken bazıları fiyatı yönlendiriyor. Ancak her iki durumda da bir ruj seçerken temel kriter rengi. Tabii ki, dokusu, parlaklığı ve diğer kriterleri satın almadan önce bile düşünenler var, ancak pek çoğu yok.

Kırmızı ruj tonlarıParlak tonları seviyorsanız veyaKozmetik çantanızın parlak kırmızı bir ruj olması gerekir, o zaman sizin için doğru olana karar vermeniz gerekir. Bu rengin herkes için geçerli olmadığı unutulmamalıdır. Ancak, farklı renk tonlarında kırmızı rujlar vardır; bunlar arasından aralarında kahverengi saçlı, sarışın ve adil saçlı gözüken şeyleri seçebilirsiniz.

Parlak renkler

Zengin bir şey istemekten eminsen,göze çarpan renkte, sonra parlaklık değil, ruj seçin. Ancak aynı zamanda, bu davadaki dudakların mükemmel bir şekilde boyandığını unutmayın. Sonuçta, parlak bir renk lekeler veya yanlışlıklar tolere etmez. Buna ek olarak, başarısız olan çizgi de ovulmayacak, genellikle doymuş tonlar ciltte bir iz bırakıyor ve bu da çıkarılması zor.

Esmerler için kırmızı rujAma öte yandan, elde edilen kırmızı rujbir esmer için dudakların şeklini vurgulayacak, onun görüntüsünü daha çekici ve bir dereceye kadar kışkırtıcı yapacak. Bir kerede kız daha çekici ve hatta seksi görünecek. Daha önce, zengin bir kırmızı rujun sadece kahverengi saçlı kadınlar için uygun olduğuna inanıldığını unutmayın. Ama şimdi profesyonel makyaj sanatçılarının görüşleri değişti. Çoğu, kırmızı rujun doğru tonlarını seçmenin önemli olduğuna inanıyor. Yani, sarışınlar için bu rengin sıcak renkleri daha uygun, koyu saçlı - soğuk ve kahverengi saçlı - terrakotta veya turuncu renk tonuyla.

Esmerler için seçim kuralları

Eğer bir kız çocuğu isenizcilt, koyu saçlar, gözler ve dolgun dudaklar, o zaman en parlak renkler sizin için. Bir esmer için doygun kırmızı ruj en uygunudur. Hangi gölgenin satın almaya değer olduğundan emin değilseniz, o zaman yakut renklere dikkat edin. Daha yumuşak bir şey istiyorsanız, zengin pembe seçeneklere bakın. Bu arada, karanlığın sadece kahverengi değil, gri olduğunu unutmayın.

Dudaklar için kırmızı rujTabii ki, gündüz işi makyaj için parlakrenkler - en iyi seçenek değil. Parlak günler için mercan veya şeftali tonlarını seçin. Ama akşamları bir esmer için kırmızı ruj yeri doldurulamaz. Dikkat çekebilir ve dudaklarını ifade edebilir. Karanlıkta, koyu kırmızı renk çekici olacak, ancak dikkati ve koyu kırmızı tonlarını durdurabilirsiniz.

Parlak bir ruj istemiyorsanız ve karar verdiysenizParlatıcıda kal, sonra renksiz seçeneklere bakma. Uzmanlar soluk tonunun esmerleri hoş olmayan ve donuk hale getirdiğini düşünüyor. Bu nedenle, parlaklığın bile görülmesi için seçilmelidir. Kırmızı tonlarda dikkatinizi bırakın. Üreticiler şu anda çok çeşitli seçenekler sunuyor, birçok palette parlak kırmızı ve koyu kırmızı parıltı bulabilirsiniz. Ama unutmayın, rujla aynı görünmeyecekler, sadece dudaklara uygun bir gölge verirler.

Sarışınlar parlak renkler kullanabilir mi?

Beyaz saç ve ışık mutlu sahipleriCilt makyajdaki doygun renklerin kontrastından kaçınmamalıdır. Ancak, gölgelerin seçimi çok dikkatli bir şekilde ele alınmalıdır. Sarışınlar için kırmızı ruj, mercan veya şeftali çiçeği daha yakın olmalıdır. Tüm pembe tonlar güzel görünmekle birlikte solgun, ama doygun olmamalıdır. Aksi halde, sarışın saçları yüzünden herhangi bir sarışın çok hoş görünmez.

Sarışınlar için kırmızı rujEğer açık cilt problemleriniz yoksamakyaj ile gizlemek zor, o zaman parlak ruj kullanmaktan korkmayın. En azından Merlin Monroe'yu hatırla - dudakları her zaman parlak kırmızıydı. Aynı zamanda, etkileyici ve seksi görünüyordu, ama o, vulgarlıkta herhangi bir ipucu vermedi.

Sarı saçlı kızlar için makyaj

sarışın için kırmızı ruj

Ruj tonlarını seçerken, gözönünde bulundurmanız önemlidir.tsvetotip. Bu tavsiye özellikle sarı saçların sahibi olan kızlar için geçerlidir. Sonbahar ya da ilkbaharın rengiyle ilişkili olan kızlar, sıcak tonlar içeren bir cilt ile kahverengi veya pişmiş toprak tonları olan kırmızı rujları güvenle seçebilirler. Özellikle bu renkler, altın rengi olan ballı veya kestane saçları olan kızların dudaklarına bakacaktır.

Ama adil cilt ile adil için kırmızı rujbiraz farklı olmalı. Domates veya tuğla renkleri ile doymuşlar, kırmızı-bakır renklere dikkat etmek de güzel olurdu. Açık kahverengi saçlı kızlar mat ve parlak rujla iyi görünecek. Bu nedenle parlak ışıkları güvenle kullanabilirler.

Saç renginiz kırmızıya yakınsa veCilt beyazdır, sonra kırmızı ile çok dikkatli olmanız gerekir. Kötü seçilmiş bir gölge çok gösterişli görünebilir. Bu yüzden kızlar rujlara dikkat etmeli, altın rengi parlak, turuncu tonları onlar için mükemmeldir.

Seçimde zorluklar

Nasıl görünmesi gerektiğini anlamak istersenizEsmerler için kırmızı ruj, ünlülerin fotoğrafları gölgeyi belirlemeye yardımcı olacaktır. Doğru rengi kendiniz bulamazsanız, o zaman size benzeyen deri ve saç rengine sahip herhangi bir ünlü kıza veya kadına dikkat edin. Hangi tonları kullandığını görün ve en çok sevdiğiniz birini seçin.

Karar vermen çok zorsa o zamanKozmetik uzmanları ruj renginin nasıl seçileceğine dair bütün bir strateji geliştirdiler. Tüpü itip dudaklarınıza getirebilirsiniz. Cildiniz değişmezse ve aynadaki yansımanızı seviyorsanız, seçtiğiniz rujunuzu güvenle alabilirsiniz. Aşağıdaki yöntemi kullanırsanız, seçilen gölgenin sizin için uygun olup olmadığını da görebilirsiniz. Bileğinize bir ruj şeridi sürün - bu yerde cilt rengi dudaklara en yakın olanıdır. Seçtiğiniz gölgenin görünüşünü elinizde seviyorsanız, yüzünüzde iyi görüneceği anlamına gelir.

Makyaj nüansları

Dudaklara parlak ruj uygulamadan önce,Kullanımının bazı özelliklerinin ele alınması gerekmektedir. Dudaklar çatlak veya ısırılmış cilde sahip olmamalıdır - tüm bu kusurlar parıltılı görünebilir, kırmızı ruj sadece onları vurgular. Çenenin tüm yanakları, yanakları, herhangi bir döküntü hemen göze çarpmaktadır. Ayrıca parlak rujla, dişlerin gerçekte olduklarından daha sarı görünebileceğini unutmayın. Dolgun dudaklı kızlar güvenle zengin renkler alabilirler, ancak ince olanlar için hafif versiyonlar daha uygundur.

Bir esmer için kırmızı bir ruj seçilirseDoğru kalemi seçmek önemlidir. Tonu, seçilen renkle aynı olmalı, ancak biraz daha koyu ise, kötü olmamalıdır. Bu durumda, dudaklar daha anlamlı hale gelecektir, doğru şekilde verilebilir.

Brunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersinizBrunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersiniz

Related news

 • Ahmet Mümtaz Taylan diyetsiz 15 kilo verdi
 • Justin Hartley: Biyografi ve Filmografi
 • Tam Yağlı Yoğurt ile Zayıflama
 • Koç için hangi taşlar en uygun

 • Brunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersiniz 33

  Brunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersiniz


  Brunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersiniz 77

  Brunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersiniz 92

  Brunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersiniz 68

  Brunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersiniz 2

  Brunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersiniz 54

  Brunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersiniz 22

  Brunetler, sarışınlar ve diğer renk türleri için kırmızı ruj. Kırmızı ruj tonları: kendi renklerinizi nasıl seçersiniz 28