BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600


BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 11 06.02.2019, 20:49

BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600

Kanadalı Motoconcern "Bombardier" (Bombardier)Eğlence Ürünü), kar motosikletleri ve aksesuarlarının üretiminde dünya liderlerinden biridir. BRP ürünleri mükemmel teknik özellikler, yüksek dinamizm, eşsiz kalite ve konfor ile karakterizedir. Bu sezonun bir çok teknik yeniliği ve kar motosikleti modellerinin mükemmel bir şekilde uygulanması, karlı SUV'lerin kayıtsız hayranlarını bırakmayacak.

Kar motosikletinin 600. modelinin özellikleri

Çok çeşitli kar motosikletleri arasındaiç piyasada sunulan kar arabası SCP "Scandic" WT 600-ACE'yi belirtmek isterim. Makine, sıvı soğutma tipi güçlü 60-zamanlı dört zamanlı Rotax 600-ACE motor ile donatılmıştır. Bu iki silindirli motorun çalışma hacmi 600 küp olduğunu tahmin etmek kolaydır. Güç ünitesi bir elektronik yakıt besleme sistemi EFI ile donatılmıştır. Kullanımı sayesinde motorun verimliliğini önemli ölçüde artırmak ve tüketilen benzin tüketimini azaltmak mümkün oldu.

Ön teleskopik LTS süspansiyonu150 mm ve SC5U tipinin arka kısmı 340 mm'dir. Süspansiyon braketlerinin tasarımı, mükemmel bir sürüş ve kar arabanın kontrol edilebilirliğini garanti eder. Buna ek olarak, araba değişken yoğunluktaki karda güvenle hareket ediyor. 38 mm'lik çeneli 500 milimetrelik tırtıl sayesinde, kar yüzeyine mükemmel roadabilite ve yapışma elde etmek mümkün oldu.

Arazi aracı paketi

brp kar araci

BRP - iki koltuklu kar arabasıİyi manevra kabiliyetine sahip evrensel bir model. Güçlü, ekonomik bir güç birimine sahiptir. Kullanıcılara göre, 45 litrelik benzin deposu yakıt ikmali yapmadan 300 km'nin üzerindeki mesafenin üstesinden gelmek için yeterlidir. Bu karlılık, karlı genişlikler boyunca uzun bir yolculuğa olanak sağlar.

Direksiyon kolonu metal ile donatılmıştırLastikli pedler, rahat bir tutuş sağlar. Makine bir kanca ile kanca kancası tipi ile donatılmıştır, bu yüzden yaklaşık 250 kg ağırlığında çeşitli yükleri taşıyabilirsiniz. Yüksek bir ön cam, sürücünün mükemmel bir görüntüsünü sağlar ve yüzdeki rüzgar ve uçan karların rüzgara karşı korunmasını sağlar. Ormanda sürerken iyi bir güce sahiptir ve dalların vuruşlarına dayanabilir.kar araci brp 800

Snowmobile BRP 600, kullanışlı bir modüler ile donatılmıştırBagajlı bir koltuk ve yolcu için yolda rahat bir pozisyon almayı sağlayan ergonomik bir sırt bulunmaktadır. Makine ayrıca ısıtmalı tutamaklar, dikiz aynaları ve gerekli cihazlar ile donatılmıştır. Motor, elektrikli marş motoru nedeniyle aşırı soğukta bile kolayca çalıştırılabilir.

Boyutlar hakkında biraz

Ve şimdi kütle boyutlarından bahsedelimBRP. Scandic, 287 kg kuru ağırlığa sahiptir. Makinenin uzunluğu 3230 mm ve genişliği 1065 mm'dir. Kar aracı, genişliği 175 mm olan ve kayak tabanı 900 mm olan Pilot DS kayakları ile donatılmıştır. Paletli tabanın uzunluğu 3923 mm'dir. Kar motosikletinin küçük bir bagaj bölmesinde, bir bagajı kurabilir ve 50 kg'a kadar olan el bagajını taşıyabilirsiniz. Yağ deposunun kapasitesi 3,5 litre sıvı tutmaktadır.

Derin kar yağışı için BRP'nin 800. modeli hakkında

kar araci brp fiyatları

"Lynx Extreme" modeli hakkında biraz konuşalımBRP'den Boondocker 800 E-tec 3700. Bir kar arabası boondocking için bir makinedir. Derin karı kolayca yenebilir, bunun yanı sıra düşünülemez pirouettes ve karmaşık hileler yapmak mümkündür. Bu model, sınıfının en iyilerinden biridir. Snowmobile BRP 800, yüksek kaliteli amortisörler ve manivela tipi LFS süspansiyonu ile donatılmıştır, bu sayede makine en zorlu koşullarda ve derin karda bile kontrol edilebilir.kar araci brp 600

Hafif bir şekilde donatılmış E-tec 3700 BundocopterAğır hizmet tipi süspansiyon, sürücüye engebeli yollarda bile sorunsuz bir sürüş sağlar. Genel olarak, bu BRP kar motosikleti, aşırı sürüş için tasarlanmıştır ve sahibine çok fazla zevk sunar. Onun davranışları kesinlikle tüm sürücülerden memnun. Çünkü bu makine süper güçlüydü ve hiçbir engel bilmiyordu. o karşı konulmaz tetchy ve yüksek manevra kabiliyeti vardır çünkü Karmobil BRP (fiyatlar bundokery bu sezon 920 bin ulaşacak. Ruble) tamamen kendi maliyetini haklı.

800'lü bom boksörünün teknik özellikleri

Makine iki zamanlı iki silindirli ile donatılmıştır164 beygir gücünde motoru 800 RE-Tec 799,5 cc'nin değiştirmesi ve su soğutmalı, yakıt sistemi ve E-Tec yakıt enjeksiyon miktarı üzerinde elektronik kontrol sağlar. Makine bir REX platformu ile donatılmıştır ve hidrolik frenler ile donatılmıştır. 406 mm'lik Caterpillar genişliği, 59 mm'lik jantlarla, en derin karda bile yüksek kros kompleksi sağlar. Makinenin kuru ağırlığı, karmaşık manevralar ve atlayışların gerçekleştirilmesini mümkün kılan 234 kg'dır.

Ön süspansiyonda ikiz varKYB-amortisörlü ve 242 milimetre vuruşlu A şeklinde kollar. Arka süspansiyon 390 mm'lik bir aralığa ve bir PPS tipine sahiptir. Bu tasarım özellikleri yumuşak hareket ve mükemmel manevra kabiliyeti sağlar.

Farklı tipteki kar motosikletlerinin karşılaştırılması

Karlı bir SUV almadan önce,randevusunun türünü belirler. Karlı pistlerde hızlı yarışların hayranları, "kar taneleri" nin spor modellerine ihtiyaç duyacaklar. Dağlık ve zorlu arazinin üstesinden gelmek için arazi araçlarının dağ modellerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Uzun yürüyüşler ya da iyi karlı yollarda sürmek için kar motosikletleri ve geçitler turist modellerine mükemmel bir şekilde uyacaktır. Ancak balık avlama, avcılık, çeşitli işlerin gerçekleştirilmesi veya malların taşınması için, faydacı off-road araçları kullanılmalıdır. Çok yönlülüğünden dolayı, kar arabası meraklıları arasında çok popüler.

Şiddetli kış için "Tundra"

kar arabası brp scandinque

Çok fonksiyonlu kar araci BRP "Tundra"Makine farklı yük modlarında çalışabildiği için çok sevecektir. Bu, gaz kelebeğini kontrol etmeyi sağlayan iTC teknolojisi sayesinde mümkündür. Motor, normal sürüş için standart olarak ve "eko" modunda spor modunda çalışabilir. "Tundra", 60 ve 90 hp kapasiteli iki tip motorla donatılabilir. İnanılmaz bir güce sahip olan bu motorlar, benzer güç santralleri arasında yakıt tüketimi açısından lider konumdadır. Gazlı amortisör ile birlikte direksiyon kolonu damper kontrol kolunu kontrol eder, böylece makine farklı modlara kolayca aktarılabilir.kar arabası brp tundra

Tundra LT 600 ACE'nin Özellikleri

Tundra 4 zamanlı iki silindirli ile donatılmıştırDağıtılmış yakıt enjeksiyon sistemi EFI ile 60-güçlü Rotax 600-ACE motor. Makine 2 koltuk için tasarlanmıştır ve geniş bir bagaj bölmesi ile donatılmıştır. Kar aracındaki tahrik edilen kasnak kısa bir şaft ile QRS tipi ve önde gelen eDrive2'dir. SUV'nin fren sistemi, Brembo ürünleri tarafından bir paslanmaz çelik gövde ile temsil edilir. 38 mm çapında bir yüksekliğe sahip geniş tırtıl, mükemmel makine stabilitesi ve açıklık sağlar.

Kar motosikletinin farklı çalışma modlarına geçişhemen kendini sürücüye hissettirir. Normal modda, sürücü gerginlik olmadan gidebilir, ancak bir spor moduna geçerken, vücut hareketleri ile kendinize biraz yardım etmeniz gerekecektir. "Tundra" kitle kullanımı için tasarlanmış bir kar motosikletidir. Bu güçlü kar motosikleti, şiddetli kış koşullarında sömürü ve derin karların üstesinden gelmek için "Bombardier" endişesiyle özel olarak yaratıldı. Arazi aracının böyle bir modelinin fiyatı 800 bin ruble arasında değişiyor.

BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600

Related news

 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Kullanışlı Mutfak Gereçleri
 • Soyuz roketindeki arızanın nedeni belli oldu
 • Dondurmalı Sıcak Çikolatalı Kek
 • Çocuk Örgü Örnekleri

 • BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 80

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600


  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 80

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 83

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 46

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 5

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 53

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 42

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 4

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 95

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 57

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 52

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 23

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 29

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 7

  BRP (kar araci): teknik özellikler ve yorumlar. Kar Araci BRP 600 28