Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 2019

Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 2019
09.05.2019

Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 37

Brezilya'da karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks

Brezilyalı karnavallar ... Hafif bir şey var mıdaha büyüleyici, heyecan verici ve çekici? Bununla tartışabilirsiniz. Bu gösteriler Brezilyalılar için yılın en çok beklenen ve en önemli etkinliği. Ne demek, sadece yerliler onlardan memnun değil. Milyonlarca turist, bu görkemli gösterilere şahit olmak için birikimlerini harcamak istiyor. Bu yazıda, Brezilya'da birden fazla karnavaldan bahsedeceğiz. Ülke genelinde farklı şehirlerde yer alırlar.

Doğal olarak, en ünlü ve sevgiliRio de Janeiro'da gerçekleşen eylem. Bu karnaval Brezilya'da herkes kendilerini eğitimli adam düşünün kim bilir. Birçok insan onu hayal ediyor. Her yıl, Brezilya yerde samba ritmini yendi davul sondaj, bir, neşeli, gürültülü ve aydınlık bir tatil batırılır. Bu karnaval yılda bir kez gerçekleşir. Ülkede yaz yüksekliği olduğunda Hep bunun Şubat ayında gerçekleşir. Tatil cumartesi günü başlar ve dört gün sürer. Bu süreçte, Rio sokakların pahalı ve lüks performans kaplı payetler dansçıların etek kasırga, havai fişek, geleneksel olarak Brezilya'da karnaval oniki samba okullar arasında rekabet türüdür. Her birinin çok sayıda hayranı var. Şampiyon en iyi okuldur. Bu tüm büyülü adanmış olduğunu, Rio Karnavalı aradı.

Bir samba okulu nedir? Bu dansı diğerlerinden daha iyi ustalaştırdıklarına inanan insanların birliği. Bir okul genellikle bir çok insana aittir - 3 ila 5 bin kişi. Hepsi, karnavalda okullarını yeterli bir şekilde temsil etmek için yıl boyunca gayretle çalışıyorlar. Birçok kişi bu tatilin sadece birkaç gün sürdüğüne inanıyor. Bu öyle değil. Her şeyden önce, takım elbiseleri tüm yıl boyunca dikilir, çalışmalar tüm hızıyla eğitilir, müzik yazılır, vagonlar inşa edilir. Bu sadece ulusal bir kutlama değil, bir düşünce şeklidir.

Brezilya’da başka bir karnaval var.o duygular sevinçle bunalmış zaman büyük gösterir ve anlarını seven görmek faydalı olacaktır. O El Salvador gider ve Afro-Brezilya müziğinin en iyi temsil eder. Performanslar da farklı gruplar tarafından yapılır. Onlar Afoxe toplumları denir. Şu anda en önemli gruplarından biri "Gandi'nin Çocuklar" dir. Onun üyeleri mavi tunik ve beyaz salağa giymiş, alayı katılmak. Bu karnaval sırasında ne olur? Her grup iki platformda dans eder, orkestra onlar üzerinde bulunur. Ateşli müzikler geliyor, herkes eğleniyor, gülüyor ve şaka yapıyor. Bu gösteriye herkesin katılabileceği dikkat çekicidir, sadece belirli bir gruba katılma hakkı veren özel bir tişört almak yeterlidir.

Brezilya'da bir başka karnaval kentte düzenleniyorRecife. Bu şenlikli bir sokak alayı. Holding her zaman Ekim'in son haftasında gelir. Yedi gün boyunca, birkaç milyon insan geleneksel dansları olan herkesi memnun etmek için sokaklara gider. Karnaval giyimli maskelerde sıklıkla bulunan katılımcılar, belli bir müzikal tarzda şarkı söyler ve dans ederler, Brezilya'nın kuzey-doğu kısmı için tipiktir ve Frevo olarak adlandırılır.

Bahia'nın karnavalı hakkında az şey duydum. Ama bu çok ilginç bir aksiyon. Büyük kamyonların yanı sıra güçlü ses ekipmanlarına da büyük bir sahne kuruldu. Bu şehir etrafında çalışan bir gösteri düzenlemenizi sağlar.

Bu tür sokak karnavallarının gelenekleriPortekiz adalarından göçmenler. İlk başta böyle festivaller toplu katliam gibiydi, silahlar nişastalı krakerler, yumurtalar, suyla şişirilen toplar ve benzeriydi. Ancak daha sonra, Brezilyalılar yine de daha aydınlanmış bir Avrupa'dan çeşitli maskeli unsurları kabul ettiler.

Her insan, hayatında en az bir karnaval ziyareti de dahil olmak üzere birçok şey yapmalıdır. Brezilya böyle bir fikri hayata geçirmek için en uygun yer.

Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 2019

Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 2019

Related news

 • Maskülen giyim tarzı nedir
 • Tıpta denizanası başı nedir
 • Şeyda Coşkun Alkali Sıvı Detoksu
 • Babaannesini öldüren torun: Amacım sadece korkutmaktı
 • Farklı ülkelerde erkek giyiminin ölçüm tablosu

 • Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 39

  Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks


  Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 33

  Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 52

  Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 42

  Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 52

  Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 56

  Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 12

  Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 35

  Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 94

  Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 20

  Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 24

  Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 87

  Brezilyada karnaval: extravaganza, güzellik ve lüks 39