Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 2019

Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 2019
20.08.2019

Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 25

Boyut ızgarası "Kivat": çocuklar için kask. Müşteri Yorumları

Kışın sokakta bir çocuk toplarken, bu önemlidirSadece başının sıcak olmadığı, boğazı ısınmasına dikkat et. Bununla birlikte, rahatsız bir eşarp sık sık serbest kalır ve soğuk yakalama şansı artmaktadır. Bu nedenle, küçük çocuklara yönelik başlıkların en uygun versiyonu, kanıtlanmış üreticilere hangi tercihin yapılması gerektiğini seçerken bir kasktır. Bu koşullar, "Kivat" ticari markasıyla tamamen uyumludur.

Üretici Bilgileri

Kivat markasının geçmişi 1974'te başladıyıl, aile şirketi Agtuvi Ky Finlandiyalı Tampere şehrinde kurulduğunda. Bir fabrikadaki yıllar boyunca gerçek bir üretim kompleksi yaratılmıştır. Burada kıyafet kesiyoruz, dikiş ve örme dükkanları var. Kuruluş, çeşitli markalara, en ünlüleri Kivat'a sahiptir.

boyutlu örgü kivat kaskıYirmi yıl boyunca, marka küçüksıcak başlıklar ve diğer örme çocuk giysileri alıcıları. Markanın özel popülerliği kapaklar-kaskları getirdi. Ürünler için Kivat boyutlu ızgaralar özel olarak geliştirildi. Üzerindeki kask seçmek çok kolaydır. Ürünler "Kivat" sadece komşu İskandinav ülkelerinde değil aynı zamanda iklimleri daha az şiddetli olan Rusya'da da biliniyor.

Kivat ürünleri

Temper fabrikasında Kivat markası altındaBirkaç çeşit yün ve pamuk ürünü üretilmektedir. Farklı yaştaki çocuklar için tasarlanmıştır. Bebekler ve okul çocukları tarafından zevkle taşınırlar. Kivat ürünleri şunları içerir:

 • kask;
 • şapka;
 • yün giyim;
 • aksesuarlar.

Tüm ürünler çevre dostu malzemelerden üretilir ve Avrupa kalite standartlarını karşılar.

Şirketin kullandığı biyo-pamukkendi modellerini yaratmak, özel bir yumuşaklığa sahiptir. Bu sayede, "Kivat" başlıklı şapka en hassas bebek cildi için uygundur. Onların menzili ve zengin renk yelpazesi her tadı için bir ürün seçmenizi sağlar. Üreticinin kapakları yılın herhangi bir zamanında talep görüyor.

Rahat ve pratik yünlü kıyafetlerDaha yaşlı çocuklar gibi. Koleksiyonda örme tulum, kazak, ceket ve tozluk bulunur. Daha az sıcak ve kaliteli aksesuarlar "Kivat" olacaktır: eldivenler, eldivenler, boğazlar. Üretici firmanın diğer ürünleriyle mükemmel şekilde birleştirilirler.cm boyutlu örgü kivat kask

Modern tasarım sayesinde her zaman güncelüreticinin şapka kaskları kalır. Çocuğa hangi modelin uygun olduğunu belirlemek doğrudur, "Kivat" boyutsal ızgarası yardımcı olacaktır. Bunun için seçilen miğfer, bebeği memnun edeceğinden emin. Çocuğun soğuk mevsimde donmasına izin vermeyecektir.

Kask çeşitleri

Kivat tarafından üretilen kasklar iki tiptir:

 • pamuk;
 • yünü.

İlk durumda, ürünler biyo-pamuktan yapılır. Tamamen doğal malzemelerden yapılmış, yumuşaklık, yüksek kaliteli terzilik ve dayanıklılık ile ayırt edilirler.

Kask kivat boyutu ızgara yorumlarDiğer kasklar% 100merinos yünü. Ürün iki katlıdır. Üstü yün, alt kısmı ise pamuk astardır. İçten kulaklara ve alına doğru rüzgardan ek koruma var. Oksipital kısım uzar, böylece boyun her zaman iyi kapanır. Bu tip ürünler her zaman kafada iyi otururlar. Bu, başörtüsü şapka kaskı "Kivat" ın ana avantajı. Boyutlu örgü modeli, yaşa göre mümkün olduğunca doğru bir şekilde seçmenizi sağlar.

Kaskların renk düzeni çeşitlidir. Ek olarak, ürünlerin ek unsurları vardır: rozetler, fırçalar, pigtailler, reflektörler.

Boyutlu ızgara "Kivat": Çocuklar için kask. tablo

Ürünün mümkün olduğunca sıkı bir şekilde oturduğundan emin olmak içinkafa, doğru boyutu seçmek önemlidir. Büyüme için şapka almanıza gerek yok. Ürün 1-2 günlük çoraplardan biraz sonra sıkılır ve kafasına tam olarak oturacaktır. İçinde, çocuk artık en güçlü rüzgardan bile korkmuyor. Şapka başlığı büyük bir boyutta ise, o zaman baş ile arasında bir boşluk görünecektir ve böyle bir şapka artık hava koşullarından korunmayacaktır.

kap kask kivat boyutu ızgarasıDoğru büyüklüğü belirlerken,sadece çocuğun yaşı değil, aynı zamanda başının çevresi. "Kivat" (kask) cm cinsinden ölçüleri tablodan bulunabilir. Bu, doğru başlık seçimini büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Boyutlu ızgara "Kivat". Kask (cm cinsinden)
boyut yaş Baş çevresi
0 6-12 ay. 46-47
1 1-2 yıl 48-50
2 2-5 yıl 50-52
3 5-8 yıl 52-54
4 8-12 yaşında 54-56

Çoğunlukla, sunulan verilere dayanarak, çocuk için doğru başlığı kolayca seçebilirsiniz. Ancak, bebekle birlikte bir şapka şapkası satın almak daha iyidir, böylece ürün denenebilir.

Ürünlerin bakım özellikleri

Rus ve Çin modellerinin aksine"Kivat" marka kaskları, yuvalandığında gerilmez ve yıkarken oturmaz. Özel bakım gerektirmezler. Hem elle hem de bir çamaşır makinesinde 30 dereceden daha yüksek olmayan bir su sıcaklığında yıkanabilirler. Kurutma işlemini hızlandırmak için, kaset açılabilir ve daha sonra kuru bir havlu üzerine yayılarak doğru şekli verin. Yatay pozisyonda kurutun.

cm cinsinden kivat kaskların boyutlarıBu nedenle, yıkandıktan sonra bile, ürünler "Kivat" boyutlu ağ örgüsüne sahip olanlara karşılık gelmelidir. Kask başınızın üzerine oturmayacak ve hava şartlarından korunmayacak.

Müşteri Yorumları

Herhangi bir satın almadan önce, ebeveynler genellikle denemekBu şeyi zaten kullanan diğer insanların fikirlerini öğrenir. Markanın sunduğu ürünlerle ilgili geri bildirimlere gelince, bunlar çoğunlukla olumludur. Ebeveynler ve çocuklar kask "Kivat" gibi. İçinde sunulan verilerin doğruluğu ile teyit edilen boyutsal ızgara, ürünlerin kolayca seçilmesini mümkün kılar. Kask kafasına oturur, gözlere kaymaz, boyun, yumuşak ve yüksek kaliteyi kaplar. Her yaştan çocuklar kışın bu şapkaları giymekten mutluluk duyarlar.

Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 2019

Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 2019

Related news

 • Kolay Hamur Kızartması Tarifi Videosu
 • Doğum kontrol haplarından sonra gebelik mümkün mü
 • Orgazm Olmanın Faydaları
 • Kiralanan dairelerde ne var
 • Zimbabveyi 37 yıldır yöneten Devlet Başkanı Mugabe: Trumpa zaman verin

 • Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 32

  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları


  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 95

  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 92

  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 43

  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 54

  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 95

  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 28

  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 89

  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 74

  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 91

  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 93

  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 76

  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 19

  Boyut ızgarası Kivat: çocuklar için kask. Müşteri Yorumları 79