Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 2019

Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 2019
18.09.2019

Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 5

Bormental'ın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormental'de hazır yemeklerin kalorili içeriği

Son birkaç kilo verme temasıOn yıllar, alakalı olandan daha fazlası oldu. İnce rakamların salgını, dünyanın podyumlarının uzun bacaklı, sıkı uyuyan bebekleri büyüttüğü uzak 80'li yıllarda başladı. Ancak, ideal rakam için moda ile birlikte aşırı kilo problemi ortaya çıktı. Bu nedenle, bugün gezegenimizin sakinlerinin yaklaşık% 20'si obeziteden muzdariptir, bu da yeni doğan diyetlerin ve kilo verme amaçlı ilaçların yaratıcılarıdır. Ve bu makalede, Dr. Bormental'in diyetiyle ilgili her şeyi ve kalori alımınızı maksimum etkili kilo azaltımı için nasıl hesaplayacağınızı öğreneceksiniz.

Bormental'nin değeri nedir?

Birçok kişi Dr. Bormental’ınbenzersiz bir diyet yarattı gerçek bir kişi. Aslında kliniklerde ağının Mikhail Bulgakov "Bir Köpek Kalbi" adlı romanından bir karakterin adı, beslenme uzmanları, terapistler ve hastaları doğru diyet ve yaşam tarzı yardımcı endokrinologlar seçildi.

Beslenme ilkesi Bormental 12 yıldan fazla var. Tüm zamanlar için, çok sayıda gözden geçirme ile kanıtlandığı gibi, klinik birkaç bin hastaya kilo vermeye yardımcı oldu.

.

gıdalar için kalori tablosu

Ancak, bu kurumda tedaviye izin verebilirherkesten uzak. Dolayısıyla, bireysel bir gıda sistemi geliştirme süreci için müşterinin yaklaşık 35.000 ruble ödemesi gerekecektir. Ancak diyete ek olarak, doktor kesinlikle çeşitli kozmetik prosedürleri reçete edecektir - masaj, cilt sıkılaştırma, peeling ve çok daha fazlası. Klinikte bir prosedür için fiyatlar 1500 ila 4000 ruble arasında değişmektedir. Ama üzülme. Bormental'e göre tüketime hazır ürünlerin kalori içeriğini öğrendikten ve tüm önerileri takiben, pahalı kurslar ve prosedürler olmadan kilo verebilirsiniz.

Bormental diyet

Klinikte bireysel rasyon derleniyorTüm testleri yaptıktan ve organizmanın metabolik yaşını ölçtükten sonra. Ancak, Bormental'de, neredeyse herkes için uygun olan kalori ve gastronomik kısıtlamanın hesaplanmasına dayanan basitleştirilmiş bir şema vardır. Bir istisna sadece yiyeceklerde keskin bir kısıtlamayla kontrendikedir.

Herhangi bir diyet gibi, Bormental'de doğru beslenme ilkesi, çok iyi sonuçlara ulaşabileceğiniz bir dizi zorunlu kural içerir:

 • Hastanın günlük rasyon miktarını belirlemek için kalori alımını hesaplaması gerekir. Tüketilen minimum besin miktarı günde 1100 kalorinin altında olmamalıdır.
 • Hızlı bir etki için, protein, sebze ve meyveleri günlük olarak yeterli miktarlarda tüketmeniz gerekir.
 • Doğru kalori sayımı için mutfak elektronik terazi almanız gerekir.
 • Bormental ürünleri için kalori tablosu her zaman önemli bir yerde olmalıdır.
 • Günde en az 2.5-3 litre temiz su içtiğinizden emin olun. Bu, vücudun su kaybını önleyecektir.
 • Yemekler 6-8 yaklaşımla ayrılmalıdır.
 • Metabolizmanın dağılmasına yardımcı olacak düzenli fiziksel aktivite ihtiyacını göz ardı etmeyin.
 • Haftada 1-2 kez boşaltma günlerini düzenlemek için kural atın.

hazır yemeklerin kalori içeriği

Günlük menü

Bormental diyet ön şarttırProtein, yağ ve karbonhidrat içeren günlük dengeli diyet. Aksi takdirde, vücut en gerekli maddeleri almaz ve sonuçları olumsuz olabilir.

Diyetin avantajı bir insankesinlikle her şeyi yiyebilir. Ana mesele Bormental için kalori koridorunu doğru hesaplamaktır. Zamanla, bir kişi hangi yiyeceklerin daha hızlı yiyebileceğini ve diyetinden kalıcı olarak dışlanması gerektiğini belirlemeyi öğrenir.

Bormental'deki kalori koridorunu hesaplamak

Kalori alımını nasıl hesaplarsınız?

Bormental tarafından kalori koridoru aşağıdaki basit formül kullanılarak hesaplanabilir: OO = A + B - B, burada:

 • A = ağırlık x 9.99;
 • B = yükseklik x 6.25;
 • B = yaş x 4.92.

Alınan numaradan kadınlara götürülmesi gerekiyor161 ve erkekler 5 ekleyin. Elde edilen rakam ve Bormental için, kalori sağlamanıza izin verecek bir kalori koridoru var. Bu sayı 200-300 kaloriden çıkarsanız, kilo kaybı için günlük bir ücret alırsınız. Diyetinizi hesaplamak Bormental tarafından masa kalorili gıdalara yardımcı olacaktır. Ancak, vücut zayıflayacak ve tükeneceğinden günde 1100 kaloriden daha az tüketilmesi tavsiye edilmez.

ürünlerin kalori içeriği

Bormental ürünlerin kalori içeriği tablosu

Tüketilen kalorilerin uygun hesaplanması içinRusya'da halkın diyete özgü ürünlerin temel parametreleri listeler özel bir masa var. Kalorik içerik, burada 100 gram bazında belirtilmektedir. Bir ürünün 300 gram dizinini hesaplamak istiyorsanız başka deyişle, tabloda kalori miktarı Bormental, sen düzgün diyet inşa edebilirsiniz sadece kilo almaya, ancak kilo vermek ürünlerin kalori içeriği bilerek Yani 3 ile çarpılır edilmelidir .

ürün 100 g için kalori ürün 100 g için kalori
kuzu 315 krem 120
sığır 180 Ekşi Krem 115
döş 470 Dondurma 220
ördek 400 Ryazhenka 85
domuz 265 yoğurt 51
Haşlanmış sosis 250 Beyaz peynir 260
Tütsülenmiş sosis 380 Buğday unu 348
Sosisler 135 Çavdar unu 350
hindi 150 pirinç 337
dana eti 90 fasulye 328
Havyar Karaca 250 İrmik kabuğu 340
Alaska pollock Karaca 120 Karabuğday kabuğu çıkarılmış tane 345
Alaska Pollock 70 Pearl arpa 341
karidesler 85 Yulaf ezmesi kabuğu çıkarılmış tane 380
pisi balığı 89 mercimek 310
turna balığı 41 bezelye 278
sudak 45 soya 395
somon 140 darı 352
morina 60 Kakao (toz) 375
levrek 94 Yumurta tavuk 65
çapak 48 Deniz lahana 16
yengeç 70 dil 156
ringa 57 Konserve balık 319
süt 60 makarna 350
kefir 38 Yulaf gevreği 304
Süzme Peyniri 226 mısır gevreği 369
Parmesan peyniri 330 patates 83
Peynir Rusça 371 havuç 33
Süzme peynirli peynirler 380 soğan 25

Bormental'de hazır yemeklerin kalori içeriği

Uzmanların kalori alımını kolaylık açısından"Doktor Bormental" kliniği, herhangi bir ailede hazırlanan Rusya'daki en yaygın yemeklere dayalı bir masa geliştirdi. Böylece, bir salata veya çorbanın tüm bileşenlerinin kalori içeriğini sayamazsınız, sadece masada gerekli adı bulmak için yeterlidir.

tabak 100 g için kalori tabak 100 g için kalori
Haşlanmış patates 250 Sebze salatası 97
Kızarmış patates 310 borsch 116
Haşlanmış buğday 370 esrar 260
Haşlanmış lahana 160 turşu 245
Balık topları 250 salata 130
köfte 350 Sosisli sandviç 150
Haşlanmış tavuk 130 Sebze havyar 90
Lahana ruloları 500 Bezelye çorbası 240
Sebzeli biftek 290 kharcho 235
Köfteler 92 Patates çorbası 233
Dana goulash 340 Erişte çorbası 250
Sebzeli balık 220 etli jöle 40
Ekmeklik buğday 265 Pirinç lapası 300
Çavdar ekmeği 215 Fırında tavuk 370

Bormental'in kalori tablosu, hastaların sağlığına daha dikkatli olmalarını ve tüketilen gıdaların günlük diyetini düzenlemelerini sağlar.

bitmiş ürünlerin kalori içeriği

Diyetin doğru tamamlanması

İki haftalık diyetin çıkış yolu geçmelisorunsuz. Yani, 2-3 gün boyunca günlük ücrete 50-100 kalori eklemelisiniz. Diyet sonrası, hastanın kalori alımını yapması önerilir. Tüketilen kalori miktarı artarsa, zamanla tekrar kilo almaya başlayacaksınız.

Diyetimi aniden kesmeyin ve günlük oranın ötesinde kalori sayısını artırmayın. Böyle keskin bir sıçrama, vücuttaki metabolik süreçleri bozabilir ve bu da hemen bir dizi yağ kütlesine yol açabilir.

Kontrendikasyonlar

Bormental diyet kullanılmamalıdırbelirli kişilerden oluşan gruplar. Buna 18 yaşın altındaki çocuklar, hamile ve emziren kadınlar ve yaşlılar dahildir. Kontrendikasyonlar için Bormental ürünleri için kalori tablosu zorunlu değildir, ancak fast food ve diğer zararlı ürünleri diyetinizden hariç tutmak gereklidir.

Hiçbir durumda bu diyete oturamazherhangi bir kronik veya enfeksiyöz hastalık ve hormonal rahatsızlığı olanlar. Her durumda, uzmanlara danışmalısın - psikoterapist, endokrinolog ve elbette bir beslenme uzmanı.

İnce bir figür için mücadelede ek önlemler

Doğru beslenmeye ek olarak, etkiliKilo kaybına, evde yapabileceğiniz çeşitli kozmetik işlemlere katkıda bulunun. Selülitle mücadele, turunçgillerin esansiyel yağlarının ilavesi ile vakum veya merdane masajı ile yardımcı olur. Ani bir kilo kaybından sonra sarkık ve kuru cilt sorunuyla karşı karşıya kalanlar sargıya yardımcı olurlar. Sarmalar için bir temel olarak, laminaria (deniz yosunu), mavi ve beyaz kil, öğütülmüş kahve veya bal kullanabilirsiniz.

Bormenthal doktorunun kalori tablosu

Bununla birlikte, herhangi bir kozmetik prosedürün kendikontrendikasyonlar. Bu nedenle, sargılar, herhangi bir bileşimin bileşenlerine, ayrıca hamile kadınlara ve vücutta iltihaplı süreçlere aktif olarak maruz kalanlara karşı alerjisi olan kişilere yapılmamalıdır. Prosedür sırasında keskin bir toksin salınımı durumu daha da kötüleştirebilir.

Fiziksel aktivite zorunludurBormental'de kilo verme programı. Klasik şarj ile başlayabilir, yükü ve tekrar sayısını kademeli olarak artırabilirsiniz. Zorunlu olarak günde 1-2 saat açık havada yürümelisiniz. Ekstra kilo yüzme, yeni başlayanlar ve bisiklet turları için yoga dersleri ile savaşmak için çok iyi bir yardım. Ek olarak, fiziksel yük, tüm kaybedici ağırlığa bakan cildin sarkmasını önleyecektir. Ve tabi ki, her zaman Bormental'deki hazır yemeklerin kalorilerini saymalısınız.

Diyet hakkında yorumlar

Kullanılan kişilerin sayısız yorumu"Doktor Bormental" klinik hizmetleri, iki kategoriye ayrılabilir. Maksimum sonuçlara ulaşmayı ve 10-30 kilo kaybetmeyi başaran müşterilerin çoğunluğu, personelin metodolojisi ve çalışması hakkında olumlu bir görüş bildirmektedir. Ancak, fazla kilo ile baş edemeyen hastalar, sadece olumsuz geribildirim bırakmaktadır. Kural olarak, klinik hizmetler ve düşük sonuçlar için çok yüksek bir fiyatla çalışırlar.

kalori koridoru

Herhangi bir pozitif için anlaşılmalıdır.etkisi biraz çaba harcanmalıdır. Tam insanların diyetlerini ve yaşam tarzlarını yeniden gözden geçirmeleri çok zordur. Sonuçta, bu büyük bir irade ve sonsuz motivasyon gerektirir, ki bu obez olan çoğu hastada eksiktir. Asıl önemli olan, ilk 5-10 kg'lık sınırın üstesinden gelmektir, bu da Dr. Bormental'in size nasıl yardımcı olacağıdır. Bu durumda ürünlerin kalori içeriği en önemli rolü oynar. Aynadaki bir yansıma mükemmel bir motivasyon olacak!

Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 2019

Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 2019

Related news

 • Pasta Görünümlü Patates Salatası Enfes Yemek Tarifleri
 • Isırgan Otu Çayı Faydaları Nedir Nasıl Yapılır
 • Benetton Valiz indirim
 • Adamların sevgisinin belirtileri, ya da sevilen birinin duygularını anlama
 • Yeni Yıl İçin Yemek Masası Dekorasyonu

 • Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 26

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği


  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 71

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 29

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 32

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 43

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 90

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 86

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 98

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 10

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 96

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 45

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 44

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 3

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 30

  Bormentalın gıdaların kalorili içeriği tablosu. Bormentalde hazır yemeklerin kalorili içeriği 7