Borderlands 2yi Cheat ve kullanımı 2019

Borderlands 2yi Cheat ve kullanımı 2019

Borderlands 2yi Cheat ve kullanımı 75 23.02.2019, 15:36

Borderlands 2'yi Cheat ve kullanımı

Bugün, cheat'i nasıl kullanacağınıza bakacağızBorderlands 2 ve bu oyunu kesmenin yolları nelerdir. RPG öğelerini içeren bir atıcı hakkında. Rusya'da oyunun lokalizasyonu 1C-Softclub tarafından yapıldı.

kırma

sınır sınır 2 hileHer şeyden önce, hile Borderlands 2 düşününsonsuz altın anahtarlar. Bu türde bir saldırı kullanabilmek için, standart "Not Defteri" gibi herhangi bir metin düzenleyicisini çalıştırın. Bununla birlikte, WillowDLC.ini adlı bir dosyayı açın. Bulmak için, C sürücüsüne gidin. Program Dosyaları klasörünü açın. Ardından dizin 2K Oyunlarına gidin. Borderlands klasör oyununu açtıktan sonra 2. DLC dizinine geçelim. Sonra POPremierClub klasörünü takip edin. İçinde Lic'i bulmanız ve WillowDLC'nin istenen dizinine gitmeniz gerekir. Buhar sürümünde, açıklanan yol biraz farklı olabilir. Bunun için, Not Defteri dosyasını açın ve [GoldenKeys] satırı arayın. Göstergeyi değiştirin "+ Numkeys = 1 - 255. Değişiklikleri kaydedin Oyunu başlatın.

Promosyon ürünlerinin tamamı

Sınırlarda hileler 2 silahlardaTekrar Not Defteri'ni veya başka bir metni açıneditör. Ancak, bu sefer bize tüm promosyon ürünlerinde Borderlands 2 hile yüklememize yardımcı olacak. WillowDLC.ini dosyasını açın. Zaten tanıdık WillowDLC klasöründedir. Ona göre [PromotionalUnlocks] satırını buluyoruz. İlgili parametreleri değiştiriyoruz.

Neuyavzimost

Bu doğaüstü için Borderlands 2 Cheatyetenek de var. Temassızlığı etkinleştirmek için karakterin sağlığının birinin altına düşmemesi nedeniyle, DefaultGame'i bulun. Bunu yapmak için "Belgeler" e gidin. Sonra, Oyunlarım klasörünü açın. Borderlands 2'ye gidin ve WillowGame'i açın. Bir metin editörü kullanarak, bDemiGodMode = false satırını buluyor ve bDemiGodMode = true ile değiştiriyoruz. Diğer saldırı türleri var, bir sonraki bölümde bunlardan bahsedeceğiz.

Diğer seçenekler

Sınırlarda hileler 2 deneyimiBu kategoride, her şeyden önce,Borderlands 2'de silahlarla ilgili hileleri kullanın. Daha iyi, başarı şansı daha iyi. hack bu tip tuhaflık da oyunun tek tek bileşenlerini düzenleyerek değil yapılması gerektiğini, ve ayrı bir eklenti dosyaları öncelikle, sonra yüklemeniz gerekir ki. Sonra, sadece uygulamayı çalıştırın ve gerekli silahları seçin. Deneyim için Borderlands 2'de hileleri arıyorsanız, LinGon'dan Trainer v1.15.0'ı kullanın. Belirtilen dizini artırmaya ek olarak, bu çözüm içerir: ışınlanma, yeteneklerini, sınırsız süre becerileri, anlık kurtarma yetenekleri, artış sebat ve puan, altın anahtarlar, hızlı çekim, doğruluk, Zaman genişleme, düşmanın ortadan kaldırılması azaltmak sırt çantasında alan ve onun boşalmasını ekleyerek bir darbe, süper ve mega atlama, hız, geri tepme ve şarj, bir kabadayı işareti düzeltme seviyesi ayarı, para, eridium eksikliği, el bombaları, kalkan ölümsüzlüğü kartuşları. Açıklanan hile, v1.15.0 oyun sürümü ile uyumludur. Antrenörün tüm işlevlerini kullanmak için, birkaç eylem gerçekleştirin. Arşivi indirin. İçindekileri paketinden çıkarıp oyundaki klasöre yerleştirin. Bunun için bir arşivciye ihtiyacımız var, eğer kurulu değilse ek olarak kurulmalıdır. Bir sonraki aşamada eğiticiyi çalıştırın. Pencerenin sağ alt köşesindeki M düğmesine basarak müziği kapatın. Oyunu çalıştırın. Bu andan itibaren chit'in tüm işlevlerini kullanabilirsiniz. Eğiticinin etkinleştirilmesi Ana Sayfa düğmesi ile yapılır. F1 tuşuna basarsanız karakterimiz ölümsüzleşir. Sonsuz kalkan lazım, F2 tuşunu kullanın. Ctrl + O kombinasyonu, deneyim yüz puanla bir artış sağlar. F3 tuşu ile para ekleyin. Seviyeyi artırmak için F4 tuşuna basın. Badge Rozet size F5 tuşunu verecektir. F7 fonksiyonunu kullanarak kendimize sonsuz kartuşlar sağlayabiliriz. Beceri noktaları F6 tuşuyla eklenir. Şarjı kaldırın F8'e izin verin. Sınırsız sayıda el bombası toplayıp F9'tan geçebiliriz. F10 tuşuna basarak olağanüstü hız elde etmek kolaydır. F12 tuşuna basarsanız, düşman bir darbe ile yok edilebilir.

Borderlands 2yi Cheat ve kullanımı 2019

Borderlands 2yi Cheat ve kullanımı 2019

Related news

 • Müslüman Kardeşler liderlerinden Biltaciye duruşmada güldüğü için 2 yıl hapis
 • Diş Kliniği 1, Lipetsk: hizmetler ve incelemeler
 • Benimsin 15. Bölüm izle 31 Temmuz 2019-2020-2020
 • Doğum kontrol haplarından sonra gebelik mümkün mü

 • Borderlands 2yi Cheat ve kullanımı 23

  Borderlands 2yi Cheat ve kullanımı


  Borderlands 2yi Cheat ve kullanımı 38

  Borderlands 2yi Cheat ve kullanımı 10

  Borderlands 2yi Cheat ve kullanımı 14

  Borderlands 2yi Cheat ve kullanımı 77

  Borderlands 2yi Cheat ve kullanımı 71

  Borderlands 2yi Cheat ve kullanımı 67