Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez

Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez


Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 55 12.02.2019, 20:04

Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez

havva ananın kahvaltı evi

Bodrumda yaşadığım süre boyunca beğendiğim yerleri tanıtıyorum özellikle yemek anlamında daha önce KOMODOR MEZE evini tanıtmıştım şimdideHavva Ana‘nın yerini tanıtayım diye düşündüm
Çok merak ederek gittik pek çok yer de övgüsünü duyduk, biz rezervasyon yapılacağını bilmiyorduk neyse ki şanslıymışız 🙂 bir yerlere sıkıştık… Pek çok yerde fazlasıyla övülmüş Havva Ana çok sade ortada bir insan ege şivesiyle şirin ve hiçte burnu havada değil hatta bu kadar bahsedilmesine bile aldırmıyor desem yeridir.. tek derdi var adam akıllı hizmet verebilmek o yüzden butik bir köy kahvaltısı salonu da diyebiliriz.. Küçük ölçekli hizmet her zaman daha kalitelidir o nedenle asla büyütmeyi düşünmüyor
  Bodrumda yerel halkın açtığı böyle öne çıkan yerler vardır internet’te aradım oda ne köşe yazarları , e-gazeteler meğer bizim Havva ana ne’de meşhurmuş 🙂 bu tanıtım için geç kaldım aslında uzun zaman oldu gideli ama yeni fırsat buluyorum.
  Öyle elinizi kolunuzu sallaya sallaya gidemezsiniz rezervasyon şart kış aylarında Pazar günleri hizmet veriyorlar yaz aylarında her gün eğer olur da Bodruma yolunuz düşerse rezervasyonsuz gitmeyin yer bulmak zor … özellikle doğayla baş başa şık olmayan ama şirin bu yerde köy kahvaltısı ediyor olmak pek bir harika özellikleHavva ana’nınkabaklı böreği’ne değer doğrusu.. tarifini istedim vermedi :))
buranın en güzel özelliği pek çok şeyin sabahın erken saatlerinde hazırlanması mesela tereyağı, kabak çiçeği dolması yada böreklerin hamurları hazırlanıyor saati hep aynı olduğundan böreğin pişmesini bekliyorsunuz ekmeğinizi gidip kendiniz kızartıyorsunuz.. çayınızı kendiniz dolduruyorsunuz… eğer sizi tanımıyorlarsa pek özen göstermiyorlar ama sonrasında sıcaklar muhabbet sohbet tanışıyorsunuz 🙂 Sevim hanımı en çok cezbeden  tavuklar oldu , bayıldı onlara.. bir yandan salatasını kemirirken bir yandan da tavuklarla coştu durdu 🙂 mesela ilk defa orada salata’ya bir ısırık atıp salatalık yeme alışkanlığı kazanda biz buna çok sevindik bildiğiniz üzere pek sebze yemez çocuklar bu yaşta :)) bir daha ki gidişimizde domates yer inşallah..
Bu arada gösterişli bir mekan görmek için gidiyorsanız boşuna gitmeyin gösteriş değil ama sıcacık bir mekana gitmek isterseniz farz edin ki Ninenizin evinde kahvaltı etmeye gidiyorsunuz..


Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez

Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez

Related news

 • İstanbul Kids Fashion 2016 Başlıyor
 • Doğruluk için iphoneu kontrol etme hakkında ipuçları
 • ÖRGÜ BADEM ŞEKERİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
 • Merkez Bankasından enflasyon raporu
 • Zayıflama Çayı Tarifi
 • Örgü Babet Ayakkabı Yapılışı

 • Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 22

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez


  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 100

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 63

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 70

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 81

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 79

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 29

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 94

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 63

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 10

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 89

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 54

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 34

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 43