16.06.2019

Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 80

Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez

havva ananın kahvaltı evi

Bodrumda yaşadığım süre boyunca beğendiğim yerleri tanıtıyorum özellikle yemek anlamında daha önce KOMODOR MEZE evini tanıtmıştım şimdideHavva Ana‘nın yerini tanıtayım diye düşündüm
Çok merak ederek gittik pek çok yer de övgüsünü duyduk, biz rezervasyon yapılacağını bilmiyorduk neyse ki şanslıymışız 🙂 bir yerlere sıkıştık… Pek çok yerde fazlasıyla övülmüş Havva Ana çok sade ortada bir insan ege şivesiyle şirin ve hiçte burnu havada değil hatta bu kadar bahsedilmesine bile aldırmıyor desem yeridir.. tek derdi var adam akıllı hizmet verebilmek o yüzden butik bir köy kahvaltısı salonu da diyebiliriz.. Küçük ölçekli hizmet her zaman daha kalitelidir o nedenle asla büyütmeyi düşünmüyor
  Bodrumda yerel halkın açtığı böyle öne çıkan yerler vardır internet’te aradım oda ne köşe yazarları , e-gazeteler meğer bizim Havva ana ne’de meşhurmuş 🙂 bu tanıtım için geç kaldım aslında uzun zaman oldu gideli ama yeni fırsat buluyorum.
  Öyle elinizi kolunuzu sallaya sallaya gidemezsiniz rezervasyon şart kış aylarında Pazar günleri hizmet veriyorlar yaz aylarında her gün eğer olur da Bodruma yolunuz düşerse rezervasyonsuz gitmeyin yer bulmak zor … özellikle doğayla baş başa şık olmayan ama şirin bu yerde köy kahvaltısı ediyor olmak pek bir harika özellikleHavva ana’nınkabaklı böreği’ne değer doğrusu.. tarifini istedim vermedi :))
buranın en güzel özelliği pek çok şeyin sabahın erken saatlerinde hazırlanması mesela tereyağı, kabak çiçeği dolması yada böreklerin hamurları hazırlanıyor saati hep aynı olduğundan böreğin pişmesini bekliyorsunuz ekmeğinizi gidip kendiniz kızartıyorsunuz.. çayınızı kendiniz dolduruyorsunuz… eğer sizi tanımıyorlarsa pek özen göstermiyorlar ama sonrasında sıcaklar muhabbet sohbet tanışıyorsunuz 🙂 Sevim hanımı en çok cezbeden  tavuklar oldu , bayıldı onlara.. bir yandan salatasını kemirirken bir yandan da tavuklarla coştu durdu 🙂 mesela ilk defa orada salata’ya bir ısırık atıp salatalık yeme alışkanlığı kazanda biz buna çok sevindik bildiğiniz üzere pek sebze yemez çocuklar bu yaşta :)) bir daha ki gidişimizde domates yer inşallah..
Bu arada gösterişli bir mekan görmek için gidiyorsanız boşuna gitmeyin gösteriş değil ama sıcacık bir mekana gitmek isterseniz farz edin ki Ninenizin evinde kahvaltı etmeye gidiyorsunuz..
Related news

 • Tığ İşi Desenli Ajurlu Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Elma soyma ve dilimleme makinesi
 • Çocuklarda idrar kaçırma
 • Saçlar İçin Avokado Maskesi
 • İkimizin Yerine Dizisi Müzikleri Balika Vadhu Dizisinde Çalan Şarkılar

 • Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 71

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez


  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 68

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 93

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 94

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 44

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 26

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 88

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 86

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 2

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 62

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 82

  Bodrum Havva Ana Kahvaltısı Rezervasyonsuz Gidilmez 22