Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir 2019

Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir 2019
Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir


Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir? 

Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir? 

Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir? Boğa Burcu Kadını Özellikleri, Boğa Burcu Annenin Özellikleri, Burçlar Ve Daha Fazlası Kadin.com'da

Boğa burcu Zodyak’ın ikinci burcudur. Madde dünyadan faydalanmayı son derece iyi bilen bu burcun bireyleri, iş annelik gibi duygusal bir dünyaya geldiğinde biraz bocalayabilirler. Ancak günün sonunda düzen kurmayı başaracaklardır.

BoğaBurcu Anne

İster kendiniz birBoğaburcu anne olun ya da anneniz bir Boğa burcu kadını olsun bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Boğaburcu annegenel olarak en güzel yemekleryapan annedir

Boğa Kadını anneler çok güzel yemek yaparlar. Çünkü onlar için yemek yemek bir ihtiyaç değil bir ritüeldir. Güzelliğe önem veren ama midesinden de asla vazgeçemeyen Boğa kadını, kendisine yarattığı ritüeli çocukları için de yaratır. Bu sebeple Boğa kadını annelerin çocukları ilk yaşlarında hayata biraz tombiş başlayabilirler. Sonra birey kendi karakterini ve yeme alışkanlığını kazandığında durum değişebilir.

Onlar tüm arkadaşların keşke bizi yemeğe çağırsa dediği o muhteşem annelerdir.

Boğa Burcu Annenin Özellikleri

Boğaburcu anne, genel olarak sakindir

Genel olarak sakin bir annedir. Yedirir içirir, öğretilmesi gerekeni öğretir ve diğer yandan da kendi ihtiyaçları için yaşamaya devam eder. Onu sinirlendirmek veya sık sık öfke patlamaları ile görmek mümkün değildir. Tüm olumsuzluklara rağmen taş gibi sağlam bir duruşu vardır. Aslında çok kırılgan olmasına rağmen, şaşırtıcı derece de dayanıklıdır. Yeme alışkanlığı ruh halini kolaylıkla ele verir. İçlerine bir şeyler atmaya başladıklarında daha fazla yerler.

Ailenin ağırlık merkezindedirler. İster boşanmış olsunlar ister aile içinde çok büyük sorunlar olsun, onlar tüm yükü sırtlanarak gemiyi batırmadan sürmeye devam ederler.

Boğaburcu anne, çocuklarına madde dünyada var olmayı çok iyi öğretir.

Boğa kadını annelerin madde dünya ile araları çok iyidir. Onlar hem parayı ve araç olarak sağladığı faydaları hem de dünyevi zevklerden faydalanmayı çok severler. Hepsinin mutlaka yastık altında, bankada veya repoda paraları vardır. Onlar maddi sıkıntı çekmezler, her zaman kötü günler için yapılmış planları vardır. Bazen çocuk, maddeye kendisinden daha fazla değer verdiğini düşünebilir. Yine de kendi kurduğu süper dünya ilişkisini mutlaka çocuğuna da öğretecektir. Bir Boğa kadını annenin çocuğu asla maddi sıkıntı çekmeyecektir. Çocukluğunda anneden dolayı paraya tepki geliştirmediyse, Boğa kadını annenin çocuğu parayı kazanma konusunda asla sıkıntı çekmeyecektir.

Ayrıca Boğa kadını anne, maddenin değerini bildiği için, asla yetişkin çocuğuna yük olmayacaktır. Ondan asla maddi destek beklemeyecektir. O zaten yaşlılığı için parasını ayırmıştır.

Boğaburcu annesağlıklı bencilliğe sahiptir.

Boğa burcu annenin çocuğu sahip olduğu her şeyin kendisine ait olduğunu, hakkı olanı hak ederek kazandığını bilir. Çünkü Boğa kadını anne sağlıklı bencilliğe sahip bir bireydir. Her insanın madde ve zenginlik edinmek için inkâr edilemez hakları olduğunu bilir. Kimsenin sınırlarını ihlal etmez ve kendi alanlarına da sokmaz. Dünyada bir birey olmayı o kadar iyi başarır ve bunu da evladına o kadar iyi öğretir ki; bir Boğa annenin evladının asla özgüven problemi olmaz. Standartlar, ahlak, davranış üsturupları, belirli düzeyde başarı çok küçük yaşta Boğa burcu anne tarafından evladına kazandırılır. Boğa kadını annenin çocuğu birey olduğunda kimseye temel bir ihtiyacı kalmayacaktır.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2019 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2019 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2019 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir 2019

Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir 2019

Related news

 • Kadınlar İçin En İyi 2019 Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri
 • Tavada kıymalı makarnalı börek tarifi
 • Doğum sonrası estetik önerileri
 • Genç kız ile Etiketlenen Konular
 • Kuzu Çiçeği Yelek Modeli

 • Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir


  Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir


  Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir


  Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir


  Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir


  Boğa Burcu Nasıl Bir Annedir