Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 2019

Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 2019
09.05.2019

Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 9

Bluz gövdesi "Zarif silüet" ("Avon") - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları

Normal bluz kötü giyilir kot pantolon,pantolon, etek. Belde "kabarcıklar" görünür, kavga etmek zordur, çünkü onları sürekli izlemelisiniz. Böyle bir bluzun metresi gergin ve onu düzenli olarak düzeltir. Ancak bu soruna basit bir çözüm - bir bluz gövdesi var. vücuda dikilmiş bluzlar, genellikle aşağıdaki gibi olan malzemenin standart bileşim:% 75 pamuk (doğal olarak higroskopik, iyi bir vücut),% 22 naylon (buruşuk olmayan madde),% 3 spandeks (obleganie hoş içerir).

Bluz gövdesi (uluslararası standart)

Bluz klasik bir stildir. Kol düğmeli uzun kollu, V yakalı, yakalı butonlu. Her koşulda giyilebilir ve aynı anda hissedilebilir.bluz gövde zarif siluet avon değerlendirmeleri

Pantolonuyla harika görünüyor;Ayakkabı kalitesi siyah Oxford tarafından sunulabilir ve açık kahverengi bir çanta mükemmel bir aksesuar olacaktır. Müdahale etmeyin ve kolunuzda veya zincirinizde boynunuza modern bir bilezik koymayın.

Bu blu-beden belirgin bir siluet taşıyor.beyaz bluz gövdesiBu beyaz bluz bir balıkçı yaka gövdesidir. Kısa dantel kılıfları ve pırıl pırıl kumaş nedeniyle çok şık bir görünüme sahiptir. Üretici, hem ceket hem de takım elbise ile giyilebilen, kullanışlı ve pratik olarak nitelendiriyor. Ve şimdi makalenin "kahramanına" dönelim.

Avonlu Bluz

Blouse-body "zarif siluet" 'in kataloğu nasıl gösterdiğini ve karakterize ettiğini görmek gerekiyor. Beyaz (fildişi) ve monte edilmiş, yaka bir stand, ancak boynunun bir kısmını yarı oval bir yaka ile açıyor.siyah bluz gövdesiBaşın üzerine konur (acele edildiğinizde bağlantı elemanlarıyla uğraşmamak çok uygun). Külot bluzla bağlanır ve bluzdan daha yoğun vücuda oturur. Düğmeler üzerinde bir bağlantı elemanı var.

Müşteriler ne diyor?

Zaten bir bluz-vücuda sahip olanlar "Zarif siluet"("Avon"), değerlendirmeler kapsamlı ve farklı yazmalısınız. Bir ete ya da kot pantolonuna sıkıştıracağımı seviyorum. Bileşim de iyi -% 97 pamuk (bravo!) Ve% 3 elastan. Kaynamaz ve aşınmaya karşı çok dayanıklıdır. Külot - saf sentetiklerden. Müşterinin büyüklüğü mükemmel bir şekilde ortaya çıktı ve tekrar sipariş etmek zorunda kalmasından korkuyordu, çünkü az ya da çok yönlerde sapmalar olurdu. Külot üzerindeki kement düğmeler üzerinde sabitlenir.

Şirketin müşterileri bluz-bedeni söylüyor"Zarif siluet" ("Avon", yorumlar) her zamanki paket içinde gelir ve çok buruşuk. Müşterinin kendisi için açıkladığı kırışıklıktı: neredeyse saf pamuk. Bir şey söküldükten ve ütülendikten sonra, iyi bir bakış attı. Ancak, çok hızlı bir şekilde buruşuk kullanıldığı zaman, yanlış kıvrımlar ortaya çıktı. Müşteri geri bildirimi daha fazla kısıtlandı, bazı giysiler çok zayıf görünüyordu. Ama çizgiler düzgün ve iyi bir şekilde mühürlenir. Bu neredeyse herkes tarafından vurgulanmaktadır. Düğmeler - bileziğe kadar, ancak kelepçeler üzerinde - manşet boyunca bileğin genişliğini ayarlamak için iki düğme. Alttaki köşebent kancalara tutturulur ve hoş olmayan duyumlara neden olmaz. Blouse-body "Zarif siluet" ("Avon") boyutlarındaki derleme serisi karışıktır. Birisi, beklendiği gibi, boyut olarak yaklaşır, birisi sırtın çok geniş ve omuzlarında ve göğüs büyüklüğünde normal olduğundan şikayet eder. Müşteriler, bluzun maalesef geniş bir kesime sahip olduğunu belirtiyorlar. Tam uyum ve denge yok. Herkes, bluz-bedenin "zarif silueti" ("Avon") boyutuna yaklaşmadı. Uzunluktaki yorumlar, büyümenin belirtilenle uyuşmadığını, uzun olduğunu söylüyor. Kalçalarda çok sıkı bir uyum (çekme etkisi) nedeniyle, bir bluz koymak zor ve bir bluz çıkarmak daha da zor. Bu izlenimler, bluzun alınmasından hemen sonra çıkarılır. Ancak zaman geçer, giyilir ve müşteri yorumları olumlu yönde değişmeye başlar: giyilmesi ve çıkarılması kolaydır, bluzun yeterince takılmadığından rahatsız olmaz. Yani ilk izlenimler genellikle aceleci ve hiç de adil değil. Müşteri yorumları olumlu, birçok kadın bu bluz satın almak için tavsiye ederiz. Bir bluzun maliyeti, siparişin belirli koşulları altında indirimler var, nispeten düşük.

Kontrastlı bluz gövdesi

Bluz-vücut iki bölümden oluşur: aslında ona dikilmiş bluzlar ve külotlar. Bu durumda, külot mutlaka bir bluzun rengine sahip olmayabilir. Ve ayrıca diğer malzemelerden dikilebilirler. Bu şeyin sadece ipek veya pamuk olabileceğini düşünmeyin.GövdeBu siyah bluz-vücut, çok şıkpolyester eki ile angora yünden yapılmış açık bir boyun ve zarif bir hafif eşarp ile kollu, üzerinde flounces. Yılın serin bir zamanı için tasarlandı, ancak bir kadının güzel formlarını saklayarak kendini sıkıca sarması gerekmiyor. Bu bluzda metresi kokteyl partisinde rahat hissedecek. Ama sıcak günlerde dantel bluz-vücut giyebilirsiniz.Dantel VücutBir izlenim bırakacak, bundan şüphe edemezsin.

Böyle bir bluz için uygun olan nedir?

Pantolonun küçültülmüş bir bel varsa, o zaman bluz-vücutalt sırtını tamamen sıkıca kapatır. Ve daha fazlası: bazı vücutlar açık bir sırt ile dikilir ve ikinci bir cilt gibi sahiplerine otururlar. Külotlu çorap üzerinde böyle bir bluz üzerine konur. Bunu seçmek için kesinlikle büyümeye ve büyüklüğe ihtiyaç vardır: eğer bluz çok büyükse, kıvrımlar görünecektir ve eğer birazcık küçükse, "kesilecektir".

Bir erkeğin forması şeklinde bluz-vücut ilk ve en önemlisi her şey kusursuz olmalı bir iş kadını gerektirir.

Sonuç olarak, böyle bluzların büyük bir geleceği olduğunu söylemeliyim.

Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 2019

Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 2019

Related news

 • Şirketin finansal ve ekonomik faaliyet analizi ve teşhis etme
 • Cinsel gücü arttıran besinler
 • Pet Şişe ile Penguen Yapımı
 • Tablo Pedagojik teknolojiler: GK Selevkoya göre sınıflandırma. GEF tarafından DOSta modern pedagojik teknolojilerin sınıflandırılması (tablo)
 • Diyabetik ensefalopati: semptomlar, bulgular, önleme ve tedavi özellikleri

 • Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 86

  Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları


  Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 65

  Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 14

  Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 8

  Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 80

  Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 47

  Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 100

  Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 34

  Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 98

  Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 68

  Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 41

  Bluz gövdesi Zarif silüet (Avon) - alıcıların ve bu bluz takanların yorumları 48