Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 2019

Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 2019

Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 31 05.03.2019, 09:00

Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistan'ın gururu

Keyifli Hırvatistan her yıl olurHer şey dünyanın dört bir yanından gelen turistler için cazip. Muhteşem manzara ile sürpriz yapan bir ülke, medeniyet tarafından dokunulmayan adalarda olmakta hayallerini çekenlere beğenecek.

Renkli Hırvatistan renk şaşkınlığına hayret edecek vedoğanın kendisi tarafından oluşturulur birçoğu konumlar, bir bolluk. küçücük adada yer fevkalade güzel Mavi Mağarası ile aşinalık, uzun süre bütün turistler için hatırlanacak.

Adanın gurur kaynağı

Ünlü köşe meşhurdurgizemli sualtı krallığıdır, ancak en popüler turistik yer Blue Grotto'dur (Bishovo). Adanın konuklarının dikkatini çeken şey, Adriyatik Denizi'nin bin yıldır devam eden etkisi altında doğanın muhteşem bir kireçtaşı mucizesidir ve sürekli kalker taşar. Böylece, 24 metrelik bir kaya içerisinde sığ bir boşluk oluşmuştur.

mavi grotto bishevo

Olağandışı parlaklık

Su ile doldurulmuş Mavi Güverte (Bishevo)öğle yemeğinden önce ziyaret edilmesi önerilir, çünkü şu anda, çekinmeyen güneş ışınları karanlık dünyaya nüfuz eder, insanların gözlerinden gizlidir. Kasvetli mağara, gözlerimizin önünde kelimenin tam anlamıyla değişerek alışılmadık bir soğuk parıltı elde eder. Mağara suyu mavi ışıkla parlıyor ve taş kasalar ve duvarlar çok güzlü ve pembe renklerle parlıyor ve çok muhteşem görünüyor. Titreyen parıltı yerel konumlara özel bir gizem verir.

mavi mağara adada bishevo

Hava koşullarında, güneş ışığı nüfuz ederGüney tarafındaki doğal açılım, ayna benzeri bir su yüzeyi içinden geçerek, alttan yansımış ve Bishevo Adası'ndaki Blue Grotto'yu boyuyor. Akuamarin rengiyle parlayan sualtı kriptosu, Hırvatistan'ın başlıca turistik yerlerinden biri olarak tanınmaktadır.

Turistler şaşkına dönerek, bunu itiraf ederek dondururlar.sıra dışı bir parıltı, diğer dünyalar hakkındaki fantastik filmlerden gelen çerçeveleri andırıyor ve mağaranın tüm ziyaretçileri sanki bir masaldan kaynaklanmış gibi, gördüklerinden ötürü nefes alıyor.

Suni giriş

Başlangıçta, Blue Grotto (Bishevo) aracılığıylaDoğal açıklıklara yalnızca dalgıçlar nüfuz edebilir ve günün belirli bir saatinde su altı manzaralarının tüm muhteşem güzelliğini ayrıntılarıyla anlatmışlardır. Yüz yılı aşkın süre önce, gelişigüzel turist mucizesine hayran olmak için gezi turları yapmak için küçük tekneler için özel bir giriş yapıldı.

mavi mağara bishevo fotoğrafı

Açılma küçük - yüksekliği yaklaşıkbir buçuk metre. Burada, motorun kullanımına izin verilmiyor ve uzun teknelerde seyahat edilmesi yasaktır. Blue Grotto (Biševo), olası serin sularında bir dalış için giriş ücreti umursamıyorum turist sayısının çokluğundan dolayı.

Yeşil Mağara

Adada başka bir mağarayı ziyaret edebilir, suyun içindeoptik efekt nedeniyle rengini de değiştirir, sadece zümrüt üzerinde. Sığ kayalık bir mezar Blue Grotto'ya (Bishevo) kıyasla gezginler için daha az ilginçtir.

Fotoğraf olağandışı mağaralar Hırvatistan için kitaplarda, içinde hangi sadece yakıt mucizevi mucize tanışmanın hayalini turist merakı.

Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 2019

Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Tatlıdan önce ya da sonra yoğurt yiyin
 • Hızlı Yağ Yakmak için Bu Besinleri Tüketin
 • Eva Kağıdı ile Kalpli Davetiye Yapımı
 • Reflüsü Olan Kişilerin Beslenme Şekli Ne Olmalıdır

 • Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 20

  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu


  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 52

  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 72

  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 30

  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 64

  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 33

  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 66

  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 70

  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 21

  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 30

  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 31

  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 18

  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 90

  Blue Grotto (Bishevo) - Hırvatistanın gururu 81