Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaşBlogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş


Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 3 02.03.2019, 10:51

Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş

Birçok insan hala ihtiyacı anlamıyorselfie yap. Belki de dışarıdan gülünç ve doğal görünmüyor, ama Christina Shelest bunun kazanılabileceğine inanıyor. Bu büyüleyici blogçuları henüz bilmeyenler, sevmeyi ve ödemeyi istiyoruz. Haydi tanışalım.

cristina hışırtı

Kim, ne, neden ve nasıl

Sosyal ağların ortaya çıkışıyla çoğu zamanonlara gitmeye başladı. Onların yardımıyla, biri arkadaş arıyor, sınıf arkadaşları, iş arkadaşları, yeni tanıdıklar istiyor. Ancak diğerlerinin aksine, sosyal ağlarda Christina Shelest sadece ek bir gelir görüyor. Ve elbette, diğerleri gibi, kendini göstermeye ve başkalarına yardım etmeye çalışır.

Kız hakkında genel bilgi

Christina Tyumen'den sıradan bir öğrenci, başarılı bir grafik tasarımcısı olmayı hayal ediyor. Bir pansiyonda yaşıyor, spor salonunu ziyaret ediyor, düzgün yemek yiyor ve zaten aşık olmuş.

Sosyal ağlarda ne bulmak istiyorsunuz?

Diğer birçok kız gibi, Christina Shelest(Aşağıda göstereceğimiz kızın yaşı) sosyal ağlarda açık sayfaların sahibidir. Onun favorilerinden biri instagram. Öğrencinin ilk fotoğraflarını yayınlamaya karar vermesiydi.

Her şey nasıl başladı?

Eroine göre, her şey banal bir fikirle başladıçevrimiçi bir günlüğü tutmak için. Christine, otuz beş yaşındaki bir kız kardeşinden ilham aldı. O evli. Onun çocukları var. Buna rağmen, kendini izlemek için zaman bulur: sabahları koşuşturur, egzersiz yapar ve doğru besler. Ayrıca, ailesinin diğer üyelerinin de aynı şeyi yapmasını sağlar.

Kardeşin örneği, Christina Shelest, ilham verdio. Ayrıca aktif bir yaşam tarzı kurmaya ve doğru yemeye karar verdi. Ancak diyetin her adımının kontrol altına alınması için bir günlük tutmanın gerekli hale geldi. Blogger, günlük diyetinin bir fotoğrafını ortaya koydu.

kristina hışırtı yaşı

Blogger’ın hedefleri ve amaçları

Başlangıçta kimse para kazanmayı planlamıyordu.yayınlar. Kıza göre, bir günlük tutmak diyetinizi kontrol etmenize, diyet sırasında mola vermemesine ve sonuçlarınızı izlemenize yardımcı oldu. Christina Shelest'in dediği gibi,Vücudunu modelleme ve kilo verme gibi bir yaklaşımın başkalarının çıkarlarını etkileyeceğini hayal bile edemezdi.

Kızın sayfasında, diğerleri imzalamaya başladı. Kendisine danışmak için övgü önerisinde bulunmuş, aşırı kiloyla mücadelede başarılarını paylaşmışlardır.

Popülerlik ve zafer meyveleri

Zamanla, blog yazarlarının sayısı arttı539.000 kişiye kadar. Bu olay dönüşü 22 yaşındaki bir öğrenci için gerçek bir sürpriz oldu. Bir gün o sadece ünlü uyandı. Notlarının okunduğunu görmekle ilgileniyor, kız reklamcılıkta para kazanmaya başladı. Ona göre, bu gençlerin harika bir ilavesidir, birçok sorunu bir kerede çözme- ye yardımcı olur - öz saygı düzeyini yükseltmek ve ilk iş deneyimini elde etmek.

Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaşBlogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş

Related news

 • Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile
 • San Sebastian Keki
 • Tırnak uzatma Fransız - klasik manikür oluşturmak için yeni bir yol
 • Yaşam alanlarında izin verilen gürültü seviyesi
 • Otrivine Burun Spreyi
 • Türk-Rus karşılıklı kültür ve turizm yılı 2019da düzenlenebilir

 • Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 49

  Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş


  Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 14

  Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 86

  Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 66

  Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 70

  Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 72

  Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 100

  Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 89

  Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 51

  Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 16

  Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 77

  Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 88

  Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş 98