Biyorezonans tanılama. avantajları 2019

Biyorezonans tanılama. avantajları 2019

Biyorezonans tanılama. avantajları 81 26.01.2019, 15:21

Biyorezonans tanılama. avantajları

Biorezonance bilgisayar tanıları dikkate alınırEn güvenli ve uygun inceleme şekli. Bu prosedüre irradyasyon eşlik etmez, ağrılı hislere neden olmaz. Biyorezonans tanısı, gebe kadınlar, çocuklar ve yaşlı hastalar için başarıyla kullanılmaktadır. Bu kompleksin oluşumu çeşitli çalışmalardan önce gerçekleşmiştir. Çalışmanın amacı, belirli organların işleyişinden sorumlu olan subkortikal yapıların tıkanıklığını, sinyalin şiddeti ile patolojik sürecin şiddeti arasındaki ilişkiyi ortaya koymaktır.biyoeşlilik tanılama dolandırıcılık

Prosedürün açıklaması

Biyogörüşme tanılarının bir görüş olduğu- hile. Bazıları bu tür araştırmaların eksiksiz ve güvenilir bir resim vermediğine inanmaktadır. Ancak durum böyle değil. Biyorezonans tanılama 3 aşama içerir. İlk olarak, birincil bilgi kaldırılır. İkinci aşamada, bir tanının konulduğu bilgiler analiz edilir. Elde edilen bilgiler temelinde, stresin odağını ortadan kaldırmak için gerekli olan bireysel ilaç seçimi yapılır.

Biyorezonans tanılama. Ilk aşama

biyoeşlilik bilgisayar tanılarıBir organın durumunun değerlendirilmesielektromanyetik radyasyonun rezonans amplifikasyonu nedeniyle gerçekleşir. Salınımlar ekranda grafik şeklinde görüntülenir. Her organın kendi radyasyonu vardır. Patolojik süreçlerde spesifik dalgalanmalar vardır. Organların frekans özelliklerini çıkardıktan sonra uzman, kriterler ile karşılaştırır.

Organların durumu hakkında bilgilerin kaldırılmasıbeyin subkortikal yapılardan gerçekleştirilir. En güvenilir bilgi bu alandadır. Doğruluk seviyesi, bitkisel fonksiyonların (sindirim, üreme, solunum, motor) subkortikal yapılar tarafından kontrol edilmesi gerçeğiyle belirlenir. Analiz şeması nispeten basittir. Subkortikal yapılardaki elektroaktivitenin süper zayıf bir karaktere sahip olması nedeniyle, gelen sinyaller tetik sensörleri tarafından güçlendirilir. Araştırma sürecinde, bilgisayara çıkış için mevcut olan dijital kodda bir dönüşüm gerçekleşir. Bilgi organın görüntüsünde farklı renkteki noktalar şeklinde ortaya konmuştur. Bu, incelenmekte olan bir ya da bir başka alanın işlevsel durumunu yansıtır.

tanı

biyoeşlilik tanılarıBu aşamada biorezonans tanılarıBelli bir hastayı inceleyerek elde edilen gerçek bilgilerle farklı patoloji türlerinin bir bilgisayar (sanal) modelini karşılaştırmayı içerir. Yazılımın kendine özgü özellikleri nedeniyle uzmanlar, farklı konumlardan patoloji tanımına yaklaşma şansına sahipler.

Ilaçların seçimi

Organlardaki gerginliği azaltmak için çeşitli yollara atanır. Homeopatik, parafarmasötik, nutrasötik, allopatik ilaçların seçimi de bilgisayar metodu ile gerçekleştirilmektedir.

Biyorezonans tanılama. avantajları 2019

Biyorezonans tanılama. avantajları 2019

Related news

 • Limon Nasıl Rendelenir
 • Okuyucuların günlükleri için Buratino özeti. Peri masalı Altın Anahtar, ya da Pinokyo Maceraları, AN Tolstoy
 • Rusya’nın, Ankara’nın söylemleriyle tavır alması gerçekçi değil
 • HSBC Bank

 • Biyorezonans tanılama. avantajları 92

  Biyorezonans tanılama. avantajları


  Biyorezonans tanılama. avantajları 93

  Biyorezonans tanılama. avantajları 73

  Biyorezonans tanılama. avantajları 4

  Biyorezonans tanılama. avantajları 97

  Biyorezonans tanılama. avantajları 33

  Biyorezonans tanılama. avantajları 88