Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 2019

Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 2019

Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 72 09.03.2019, 16:04

Biyolojik olarak aktif katkı "Prolit": kullanım talimatları

kullanım talimatlarını dökerAjan "Prolit" kullanma talimatlarıgünlük diyet için aktif bir destek olarak tanımlar. Bu organik asit, glisirizik asit ve tanen panaksozidov kaynağına vücut için gereklidir. İlacın kabul ürolityazisi hastalarda metabolizması üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, ve aynı zamanda üriner sistemin fonksiyonel durumunu arttırır. Bu aracın ana analog halen Bean "Süper döken" dir. takviyeleri alevlenmeler her türlü riskini azaltmak ve genitoüriner sistem normal çalışmasını sağlamak amaçlanmıştır olarak kullanmak için talimatlar onları açıklar.

Biyolojik katkı bileşimi

uygulama incelemeleri için slaytlar talimatı "Prolit" preparatının kompozisyonuna gelince, iniçinde aktif bileşenler olarak papaya, böbrek çayı, filanthus nyruri, bahçe ekmeği, kıvırcık ipekböceği yaprak özleri ve silindirik imparatorun küpleri ve köksap meyveleri bulunur. Yardımcı bileşenler zerdeçal, glikoz, metilparaben ve sodyum bikarbonattır.

Kullanım Endikasyonları

Biyolojik bir destek alın "Prolit"kullanım talimatları esasen ürolitiyazideki küçük taş, taş ve kumların boşaltılması amacıyla önerilir. Buna ek olarak, bu aracın pelvik organlarda inflamatuar süreçlerin gelişimi için etkili bir profilaksi olarak kullanılabileceği gösterilmiştir. Yakın zamanda aktarılan ürolitiyazın arka planına karşı pyelonefriti önlemek için kapsüller "Prolit" kullanım talimatlarını da önerir. Daha önce bu biyolojik takviyeyi kullanan hastalardaki geri bildirimler ve karaciğer hastalığının kronik formlarının karmaşık tedavisinde kullanımının iyi sonuçlarına dikkat edin. Buna ek olarak, ilaç böbrek kolisine karşı iyi çalışır.

Biyolojik katkı maddesinin alım şeması

kullanım için süper talimatlarYetişkin hastalar "Prolit" alırKullanım talimatı günde 2-3 defa bir veya iki hap önermektedir. Bu durumda, bu biyolojik takviyenin alınma süresi dört ila sekiz hafta olmalıdır. Daha doğru bir dozaj, gerçekleştirilen muayeneler temelinde sadece doktor tarafından seçilebilir.

Ana kontrendikasyonların listesi

Aktif katkı "Prolite" talimatını kullanınUygulama kategorik olarak uykusuzluk veya yüksek tansiyon muzdarip insanlara tavsiye etmiyoruz. Buna ek olarak, artmış sinir heyecanı durumunda bu ilacı almayın. Şiddetli ateroskleroz hastaları benzer şekilde bu ilacı almayı bırakmalıdır. Ayrıca, doğum sırasında ve kalbin çalışmalarının ritmini ihlal ettiği takdirde alınamaz. Son olarak uzmanlar, yeni doğan bir bebeği emziren kadınlar için "Prolit" biyolojik takviyesinin kullanılmasını kesinlikle yasaklar.

Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 2019

Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 2019

Related news

 • 21 Ağustos 2019 Cumartesi
 • Bağırsak Kurdu ve Parazitleri Nedir Nasıl Geçer
 • Atmosfer basıncının kişiyi nasıl etkilediği
 • Hakan Durgun
 • Kalemle kaş nasıl boyanır Kaş boyamanın teknikleri nelerdir

 • Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 95

  Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları


  Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 87

  Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 72

  Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 93

  Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 5

  Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 11

  Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 80

  Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 22

  Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 27

  Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 39

  Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları 85