Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 2019

Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 2019
16.10.2019

Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 91

Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı

Fransız şarkıcı Mireille Mathieu, Avignon'da doğdu.Biyografi Mireille Mathieu Temmuz 1946'da fakir bir mason ailesi. Mireille zorlu bir çocukluğuna sahipti. O büyük bir ailenin en büyük çocuğuydu (: 14 erkek ve 1 kız kardeşi Mireille ailesi hariç 15 çocuğu vardı) idi. Sık gebelikler ve doğumlar annesini zayıf ve beceriksiz yaptı. Erken çocukluğundan beri Mireille küçük çocuklarla ilgilenmek zorunda kaldı. Uzun bir süre onlar korkunç koşullarda yaşamış ve sadece sekizinci çocuk belediyenin doğuşuna bir daire ile sağlanır. Okulda Mathieu iyi gitmedi. solak olmak, onun ile savaşmak istiyordu öğretmenlerin memnuniyetsizliği buluştu sürekli olan "kötü bir alışkanlık." 7 sınıfı bitirmek zorunda kaldım, okuldan ayrıldı ve zarf yapmak için fabrikada bir iş buldular. yakında tüm adıyla Mireille Mathieu ile dünyada meşhur oldu bir kız: çocukluk görmediğim Ve o yetişkinliğe girdi. Biyografi erken çocuklukta küçük kız yaşamış akrabaları ve arkadaşları, sessiz bütün çetin ve zorluklara, hatırat tarafından yazılmış.

İlk adımlar

Mireille Mathieu. biyografi

Mireille çocukluktan beri şarkı söylemeye başladı. Babasının güzel bir tenoru vardı ve bir kilise korosunda seslendirdi. Mireille de bu şarkılarda yer aldı. Onunla birlikte şarkı söyledi ve harika bir düetleri var. 16 yaşındayken, o kentsel vokal yarışmaya katılmak karar verdi ve podyumun ikinci basamağını kazandı ve 3 yıl içinde - Aynı yarışmanın galibi oldu ve organizatörleri gösteri için Paris'e yolladı "Şans Oyunu." Bu andan itibaren Mireille Mathieu'nun biyografisi dramatik bir şekilde değişiyor. Fortune ona gülümsedi: sonra Johnny Stark'la tanışır, daha sonra hayat için yapımcısı olur.

Yaratıcı yolun başlangıcı

21 Kasım 1966 şarkıcının hayatında yeni bir aşama olarak görülebilir. Biyografi Mireille Mathieu, yalnızca kendisi için değil tüm ailesi için faydalı olduğu keskin bir dönüş yapıyor. Fransız televizyonunda ilk defa bu gün genç bilinmeyen bir şarkıcının performansını gösteriyoruz. Şarkısı "Jezabel", müzikseverler arasında gerçek bir sansasyon. Önlerinde vefat etmiş olan büyük Edith Piaf onlardan önce olduğunu düşünüyorlar. 20 yaşındaki Mireille performansıyla bir milyon dolar Fransız seyircisinin sempatisini kazandı ve ertesi gün Johnny Spark babasıyla bir sözleşme imzaladı.

Mireille Mathieu: biyografi, kişisel hayat

Biyografi Mireille Mathieu başlangıcı işaretlerBu tarihe kadar şarkıcının profesyonel kariyeri: 11/21/1966. Bu günlerden itibaren Mireille profesyonel bir şarkıcı yoluna giriyor. Bununla birlikte, tek başına büyük bir şarkıcı olmak ve Fransız kamuoyunun yüksek taleplerini karşılamak için yeterli doğal veriye sahip değildi. Mireille birkaç yıldır mesleki şarkıcıyı tanımak ve edebilmek için gerekli olan her şeyi öğrenmek zorundaydı: müzikal notasyondan toplumdaki basit davranış kurallarına, görgü kurallarına. Ona öncülük eden gerçek bir testti - Fransa'nın en prestijli "Olympia" salonunun sahnesindeki Noel performansı. Performansın ardından dinleyicinin performansını değerlendirmesi ve anketin birkaç sorusuna cevap vermesi gerekiyordu. Anket sonuçlarına göre, birçok izleyiciyi çok beğendi, ancak hemen hemen hepsi, yapımcısını uyarmaya başlayan Edith Piaf ile benzerliğini belirtti. Ve bir karara vardı - büyük bir şarkıcının gölgesine dönüşmemesi için, bu rolden uzaklaşmak. Ancak, Fransız chanson'ın babası Moritz Chevalier ile görüştükten sonra, şarkıcının kariyeri sertçe yokuş yukarı gitti. Biyografi Mireille Mathieu, bu kadar çok ölümlü toplantılar yapıyor, ancak bu onun gücüne güvenmesini sağladı ve yaşam için ayrı sözcükler haline geldi. Chevalier, Piaf'ın aksine, gölgeli yan boyunca yürüyerek "hayatın güneşli yanına gidecek" dedi. Elbette, bu ona ilham verdi. Mireille kendini buldu ve tüm pop sevenler dünyasını sanatına hayran kaldı. Yakında onun adı tüm dünyada bilinir hale geldi, Sovyetler Birliği'nde de ziyaret ettiği binlerce kolekteki salonları topladı. Mireille, Fransız şarkısının dünya çapında elçisi oldu.

Mireille Mathieu: biyografi, kişisel hayat

Bugün, güvenle Mireille Mathieu'nunen başarılı Fransız şarkıcılardan biridir. Ancak şarkıcının kişisel yaşamı işe yaramadı. 67 yaşındaki Mireille hiç evlenmedi. basında geçen yüzyılın 80'li yılların başlarında etrafında her zaman olduğu kadar çok ünlü erkek :. Yves Montand, Charles Aznavour, Placido Domingo ve diğerleri diye tanınmış bir iş evlenir söylentileri abartılı çünkü birçok kişi, aslında şaşırıyorlar ama zorundaydı damadın düğün olay yerinden ayrıldıktan sonra teklif etmesini istediği gibi teklifini reddet. Bu yüzden Mireille hayatını yaşadı, olay yerine ve sanatına sadık kaldı.

Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 2019

Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 2019

Related news

 • Evde yapışkan nasıl yapılır: 5 yollu
 • Bir Çapulcunun Gözünden AKP Mitingi
 • Merkez Haberleri: Gümüşhane’de yaban hayatı unutulmadı
 • Çok İzlenen Videolar
 • 2019 Farah Zeynep Abdullah Saç Modası

 • Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 70

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı


  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 13

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 42

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 95

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 17

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 44

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 74

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 12

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 71

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 5

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 88

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 92

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 33

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 85

  Biyografi Mireille Mathieu - Fransız sahnesinin en parlak yıldızı 86