Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 2019

Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 2019
16.10.2019

Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 16

Birçok yönden "Meincraft" daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim?

Sürüngenler yeşil yaratıklar,büyük ihtimalle, "Meincraft" daki çeteler arasında en popüler olanı. Oyuncuya düşman olurlar ve kaleci sizi görürse, o size ulaşmadan önce öldürülmesi önerilir. Gerçek şu ki, bir patlayıcı yardımıyla, genellikle bir sarmaşık yalnızca bir kez saldırır. Bu, oyuncunun yanına geldiğinde patlayan ve ona büyük zarar veren bir kamikaze mafyası. Doğal olarak, o sana ulaşmadı gibi bir yay ile bundan kurtulmak için en iyi, ama kılıç kullanmak, o zaman kesinlikle aksi takdirde iyi olmayacaktır, tek darbede düşmanı öldürmek gerekir. popüler olan bu çetelerin geri kalanı birkaç kez - Ama ne olursa olsun Creeper olabilir ne kadar tehlikeli, bunlar "Maynkrafta" gerçek bir sembolü haline gelmiştir. Elbette, her oyun bu oyunu oyunda görmek ister, ancak maalesef bu imkansızdır. Eğer sinsice yapabilirsiniz ve daha sonra sarmaşık evcil hayvan haline gelecek gerçeğine - Ancak, bu sadece oyunun temel yetenekleri ile ilgili. "Meincraft" da bir sarmaşık nasıl takılır? Bu makalede, birkaç yöntem aynı anda ele alınacaktır.

padok

maynkraft'da saman dikmek nasıl

İçinde bir saman sürmeyi nasıl merak ediyorsanız"Maincraft", o zaman oyunun kendisine herhangi bir şey eklemek zorunda kalmayan en zararsız yöntemi denemelisiniz. Çok hızlı davranmanız gerekir, bu nedenle önceden hazırlanın. Bu evcilleştirme yönteminin özü, sürüngen çevresinde şeffaf bir çit yaratarak, onun dışarı çıkmasına izin vermez, ancak onlara her zaman hayran olabilirsiniz. o kalem koymak değilse o da ileri gidebilir çünkü - - Doğal olarak, bu aslında, yöntem atı ehlileştirmek nasıl sadece biraz farklıdır, evcilleştirme doğrudan çağırdı ama olamaz aynı koyunlar söylenebilir. Sadece bunları yaratılmış kalemle birlikte getirebilirsiniz, ancak sarmaşıkla o kadar fazla işe yaramayacak - etrafında bir kalem inşa etmeniz gerekecek. Ancak bunu yaparsanız, bu harika canlıa her zaman bakabilir ve sevinirsiniz. Ama bu yöntem size uygun değilse, "Maincrafter" da bir sarmaşık nasıl takılır?

Deriyi kullanma

anakara modu sürüngen

Tamir etmenin birkaç yolu var"Maynkraft" daki sarmaşık, ve birincisini beğenmediysen, güvenle ikinci saniyeye geçebilirsin. Bu durumda, oyun dosyalarıyla biraz çalışmanız gerekir. Cilt denilen cırcırın grafik yapısını alıp, bazı zararsız yaratıklarla, örneğin bir tavukla değiştirebilirsiniz. Bundan sonra, oyunda tüm tavuklar bir süpürge görünümüne sahip olacak ve bu canlılar kolayca kolayca ezilebilecek. Doğal olarak, aynı zamanda dezavantajları vardır - örneğin, hepsi tavuk (ya da diğer yaratıklar) bir sarmaşığı gibi görünecek aslında yalan ve tahıl sarmaşık beslemek gerekiyor ki bunu kafa karıştırıcı olabilir, ve bir tavuk gibi davranacaktır. Bu seçenekten memnun değilseniz, o zaman bu yaratıkla "Maincrafter" da evcilleştirmek için tek bir yol var - sürüngen için bir moda.

Sarmaşık için mod

sürünmeyi tamir etmek için ana makineye mod

Şu anda üzerinde özel bir mod var."Maynkraft", bu prosedürü mümkün kılan, süpürgeyi ehlileştirmek için en güvenli değil. Diğer yaratıkların aksine, sarmaşık barut sever, bu nedenle ölü cüzzamlılardan yağmayı kazanmak için yağmalamalısınız. Çok hızlı bir şekilde tekrarlayın - ilk santrifüj barutunu besleyecek vaktin yoksa, patlayacak. Eğer zamanınız varsa ona iki avuç daha besin ederseniz, çevresindeki kalpler görünür ve boynunda bir kurt gibi yaka olur.

Bir sarmaşık nasıl kullanılır

Yani, sarmalayıcıyı evcilleştirdin, ama bununla ne yapmalı?ayrıca? Her şeyden önce, onu barutla beslemeyi unutma, o da seni sevecek ve sana sadakatle hizmet edecektir. Onu yanına alabilirsin, ama saldırılarının aynı olduğunu ve seni korumak için acele ederse, patlayacak ve ölecek.

Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 2019

Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 2019

Related news

 • Japon Yapıştırıcısı Elden Nasıl Çıkar
 • Şok Market 26 Ağustos 2019 Kataloğu
 • Uzun Elbise Modelleri Nasıl Giyilir
 • Ahmet Hakandan CHPye İş Bankası hisseleri çağrısı: Ezber bozun, şart koşun ve devredin
 • Cevizli Ve Havuçlu Kek Tarifi

 • Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 76

  Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim


  Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 57

  Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 90

  Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 29

  Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 36

  Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 100

  Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 22

  Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 54

  Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 6

  Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 73

  Birçok yönden Meincraft daki bir sürünüğü nasıl tutabilirim 77