Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 2019

Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 2019

Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 4 14.03.2019, 11:21

Bir çevir sesini ("Tele2") bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz

Dinleyen standart sesleri değiştirinkeyifli müziğe sizi çağıran kişi yeterince kolaydır. Neredeyse tüm mobil operatörler bu kabiliyete sahiptir. Bunu telekomünikasyon operatörü tarafından sağlanan hizmetlerin listesini (örneğin şirketin web sitesinde) görüntüleyerek kontrol edebilirsiniz.

Bu yazıda, bunun nasıl olduğunu açıklayacağızmüşterileri en popüler mobil operatörlerden biri olan "Tele2" yapabilirsin. Seçeneğin hangi koşullarda kullanıldığını, hangi özelliklerin sağlandığını ve çevir sesinin nasıl değiştirileceğini belirleyeceğiz. "Tele2", abonelerine standart ve can sıkıcı bir bip sesi için geniş seçenekler sunar. Bunlar, çeşitli türlerde şakalar ve tematik tebrikler.

Tele2 bip sesini değiştirin

"Tele2" boynuzunu değiştirmek için neye ihtiyacınız var?

Bu seçeneğin etkinleştirilmesi tüm müşteriler tarafından kullanılabilirtarife planı, mobil cihaz modeli ve operatörün hizmet süresine bakılmaksızın mobil bir şirket olarak çalışır. Bağlanmak için, hesabınız üzerinde olumlu bir denge kurmanız gerekir - bu, bir bağlantı ücreti talep edip etmemesine bakılmaksızın, herhangi bir hizmetin etkinleştirilmesi için bir ön şarttır. Bu durumda, bu geçerlidir. "Buzzer değiştir" seçeneği aşağıdaki yollardan biriyle ücretsizdir:

 • bir mobil cihazdan (USSD-talep, bir servis numarasını arayın);
 • servis yönetiminin web arayüzü aracılığıyla (operatör portalının resmi portalından gidebilirsiniz).

Tele2, zil sesi melodisini değiştirir

Hizmeti bir mobil cihaz üzerinden aktive etme

"Tele2" sayısında olduğu gibi daha ayrıntılı olarak analiz edeceğizçevir sesini değiştirin. Bu durumda, yalnızca operatör tarafından sunulan listeden bir liste seçemezsiniz, aynı zamanda kendi ses dosyanızı da yükleyemezsiniz. Bunun nasıl yapılacağı ile ilgili bilgi aşağıda açıklanacaktır.

* 115 * 1 # sorgusunu girmeniz veya çağrı yapmanız gerekirÖzel numara 0550. Talep gönderme ve bu numaraya arama yapılmaz. Hizmetin etkinleştirilmesi USSD aracılığıyla gerçekleşirse, o melodi seçeneğinin seçimi seçeneği bağlandığında seçilemez.

Varsayılan olarak, komut gönderildikten hemen sonra,günün kompozisyonunu ayarlayın (melodi kataloğunun yönetimi tarafından belirlenir ve zamanla değişebilir), kural olarak nötr, sakin ve olumlu bir müziktir. Gelecekte, kullanıcı zorla bağlı olan "Tele2" bip sesinin yerine geçebilir. Etkinleştirme, 0550 servis numarasını arayarak yapılırsa kompozisyonun seçimi derhal yapılabilir. Kurulumun kalıcı olmadığını lütfen unutmayın. İsterseniz, belirli bir melodiyi diğerine tercih edebilir veya hizmeti tamamen devre dışı bırakabilirsiniz.

Tele2 üzerindeki yerini değiştirmek nasıl devre dışı bırakılır

Servisin web arayüzü ile etkinleştirilmesi

"Tele2" deki "bip sesini değiştir" servisiÖzel bir portal üzerinden de bağlanın ve yönetin. Mobil operatörün web sitesine giderek bulabilirsiniz. Burada sunulan tüm fırsatlar, uygun bir formda mevcuttur birinin veya daha fazlasının edinimini yürütmek için, şarkı dinlemek (servis açısından, birkaç sesleri ayarlayabilirsiniz. Örneğin, vb zaman ve geçişi değişen belirli kullanıcılara, kadar).

Hizmet Şartları

Tele2 üzerindeki kornayu ücretsiz olarak değiştirin

Daha önce bahsedildiği gibi, bip sesini değiştirin("Tele2") ek maliyetler olmadan mümkündür: hizmeti bağlamak için, hesaptan para çekilmez. Aynı zamanda, günlük bir abonelik ücreti var. Bu - 2.5 ruble (Moskova bölgesi, ülkenin diğer bölgelerinde farklı olabilir) için maliyeti belirtilir.

Zil sesi yerine melodileri ayarlamaücretsiz üretilmiştir. Ancak, bundan önce, boynuzları yerine çalacak olan kompozisyonu satın almanız gerekir. Melodiler kataloğunun hacmi, hacmi ile memnun olacaktır: burada birçok tür varyantları olan çeşitli türlere ait kompozisyonlar vardır. Bu tür melodilerin maliyeti 0 ila 49 ruble arasında değişebilir. Bu durumda, belirli bir şarkı yüklediyseniz, "Tele2" üzerindeki kornayu ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

Ben de dikkatinizi gerçeğe çekmek isterim.Servis sadece bölgenizdeyken geçerlidir. Eğer (ülkede veya kendi sınırları dışında) dolaşım giderseniz, melodi günlük abonelik ücreti hesabınızdan tahsil edilecektir rağmen oynadığı edilmeyecektir. Servis sadece bir arama için geçerlidir, yani, bir arama sırasında başka bir aramayı çağırırsa, cevabınızı beklemek için bir bip sesi dinlemesi gerekecektir.

"Premium +" hizmetine bir ek var. Bu seçeneği etkinleştirerek, örneğin, web arayüzü aracılığıyla, operatörün sağladığı tüm özelliklere erişebilirsiniz: 50'ye kadar zil sesi indirebilir, vb. Ek olarak, abonelik ücretine + 1.5 ruble ücret uygulanır. 4 ruble).

Ek Özellikler

Standart melodi ayar fonksiyonuna ek olarak, tüm arayanlar için çalınacak hostalar yerine, bir dizi ek özellik ve tamamen ücretsizdir.

 • İnsanları, meslektaşları vesadece tanıdık (ancak operatörün "Tele2" nin mutlaka abonesi). Bu fırsattan web arayüzünden veya 0550'deki sesli menüden yararlanabilirsiniz.
 • Seçilen melodinin çalacağı dönemi ayarlayın.
 • Kişilerden kişi listesindeki kişisel kişileri atayın.
 • Kendi ses dosyalarınızı bağımsız olarak indirin.

Tele2'de "bip sesini değiştir" servisi

"Çevirme sesini" "Tele2" ile nasıl değiştirebilirim?

Servisi devre dışı bırakmanız gerekiyorsa, aynı yöntemleri kullanabilirsiniz: internet, mobil cihaz.

 1. USSD talebi * 130 #. İsteği gönderdikten sonra, servisin kapatıldığını doğrulayan bir metin mesajı beklemeniz gerekir. Birkaç dakika içinde gelir.
 2. Ses menüsü 0550. Kullanılabilir bölümleri dinledikten sonra, "Bağlantıyı Kes" seçeneğini seçin ve otomatik sistemin uyarılarını izleyin.
 3. "Atıcıyı değiştir" hizmetinin web arayüzü. Sitede uygun bölümü seçtikten sonra, devre dışı bırakma komutunu kullanın ve bağlantıyı kes mesajını bekleyin.

Bunlar, "Çevirme tonunu değiştir" hizmetinin "Tele2" de nasıl kapatılacağını ana yollardır. Numaranız için arayanlar tekrar sesli ikazı duyacaklardır.

Lütfen satın alınan tüm melodileri unutmayınbir ay içinde numara için ayrılmıştır. Böylece, belirtilen süre içinde servisi tekrar bağladıktan sonra, aynı şarkıları hooterin yerine yükleyebilirsiniz.

Tele2'de çevir sesini değiştirmek için servis nasıl kapatılır

Sonuç

Eğer arayanlar lütfenHoş ve sevilen melodileri olan aboneler, standart bip seslerini dinlemeye zorlamak yerine, cevap beklerken, bu hizmeti "Tele2" numarasına güvenli bir şekilde bağlarlar. Sadece aylık 2.50 ruble ücret karşılığında sağlanır. günde ve mevcut melodilerin kataloğunda kolayca ücretsiz varyantlar bulabilirsiniz. Aralarında en sevdiğiniz şarkıyı bulamıyorsanız, ilgi çeken melodilerin listesini bulun, satın alma ücretini ödeyin (en fazla 49 ruble) ve belirli abonelere veya seçilen kişilere yapılan aramalara ayarlayın.

Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 2019

Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 2019

Related news

 • Yükselen yıldızı Mikhail Kukushkin
 • Kakaolu ay kurabiyesi tarifi
 • Muhammed Halbusi
 • Daria Volga: Bir aktrisin biyografisi, TV sunucusu, şarkıcı ve sanatçı
 • Folik asit eksikliği tedavisi nasıl yapılmaktadır

 • Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 49

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz


  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 56

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 83

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 4

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 52

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 35

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 87

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 84

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 13

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 56

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 13

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 6

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 43

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 96

  Bir çevir sesini (Tele2) bir melodiyle nasıl ücretsiz değiştirebilirsiniz 84