Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnekBir daire için nasıl reklam yazılır: örnek
Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

Bir daire için nasıl reklam yazılır? Belki de, bu soru birçok emlakçıya ve aynı zamanda gayrimenkulden kurtulmak isteyen özel şahıslara da ilgi duymaktadır. Yetkili bir reklam müşterileri ve alıcıları çeker. Ve bu özellik sayesinde mülkiyet satın alma ve satma konusunu hızla çözebilirsiniz. Özellikle doğru yazılan ve güzelce yazılan reklamlar güvendedir. Özellikle online yayıncılık söz konusu olduğunda. Burada ve o olmadan, çeşitli aldatma var. Ve "sahte" teklifleri arasında rastlamak için dairelerin satış teklifleri de öyle değil. Aldatıcı olup olmadığımızı sürekli düşünmemiz gerekir. Ve müşterinin menfaatini ve güvenini uyandıracak mülkün satışı için bir teklif yapmaya değdiğini düşünmek. Peki bir daire için reklam yazmak ne kadar güzel? Bu durumda ne yardımcı olacak?apartman için nasıl reklam yazılır

tanım

Yapman gereken ilk şey daireyi tanımlamak. Ve bilgi gerçeği olabildiğince yansıtmalıdır. Senin görevin insanları teklifinle motive etmektir.

Açıklama ile anlaşılması alışılmış bir şeydir.apartmanda olacak iç, koşul ve mobilyalar. Daha detaylı ve kalitatif bu maddeyi oluşturacak, daha iyi. Yalan söyleyemezsin - aksi takdirde yalan yakında açılacak. Sonuç olarak, vatandaşlar sizi bir sahtekarlık olarak görecek. Ve sadece konut satın almayı reddederse iyi olur. Çoğu zaman, gerçek olmayan bir tarif, satıcıların "kara listeye" girdiğiniz gerçeğine yol açar. Ve hatta en doğru reklam bile güveni etkilemez.

adres

Sırada ne var? Bir sonraki nokta adres. Bir daire için nasıl reklam yazılır? Doğru varyantın bir örneği mutlaka konutun yeri ile ilgili ayrıntılı bir açıklama içerir.

Yani, içinde bir alan yazmalısınız.Dairenin yanı sıra tam adres: cadde, ev, daire. Son nokta belirtilemez, ancak bunun varlığı alıcıları güvenmeye itecektir. Satışın gerçekleştiği şehri de yazmayı unutmayın.

Prensip olarak, bu konuda hiçbir şey zor değil. Genellikle, hem satıcı hem de emlakçı mülkün satıldığı adresi tam olarak bilir. Alıştırmaların gösterdiği gibi, alıcılar, gerçek bir adres olmaksızın gayrimenkulün yalnızca bir açıklaması olan tekliflere gerçekten güvenmiyorlar. Bir çantada bir kedi satın almak gibi. Belki de ilçenin kendisi uygun değildir, ancak kişi teklifi izlemek için gidecek.satış örneği için bir daire için bir reklam nasıl yazılır

karakteristikleri

Bir daire için nasıl reklam yazılır? Dikkat edilmesi gereken nokta konutun özellikleridir. Ya da, bu ya da bu dairenin bulunduğu ev.

Bir ev satın alırken, birçok insanEvin inşaat yılı ve onun katlarında. Dahası, birileri daireleri daha fazla ve biraz daha almayı tercih ediyor. Yani, tüm bunlar mutlaka belirtilmelidir. Aksi takdirde, sorularınızla işkence görürsünüz. Bu en iyisi. En kötüsü - hiç kimse teklifinize dikkat etmeyecek.

Unutmayın, sahip olduğunuz daha eksiksiz bilgiver, daha iyi. Sonuçta, bu gösterge alıcılar için büyük bir rol oynayacaktır. Anonstan, tam olarak bilmek için tam bilginin mümkün olduğu kadar çok şey öğrenmesi, size yaklaşıp yaklaşmaması istenebilir. Bu tür teklifler güvenilirdir. Özellikle de sanal sitelere yerleştirildiyse.

çevre

Başka ne dikkat etmeye değer? Güzel bir reklam yazmanız mı gerekiyor? Dairenin satışı, konutun ayrıntılı açıklamasının incelenmesinden önce gelir. Ve satıcı tarafından tam olarak sağlanmalıdır. Yazdığı daha eksiksiz bilgi, daha iyi.

Pek çok büyük rol için kesinlikle konuşuyoruzsözde "çevre" oynar. Bu komşuları ve altyapıyı içerir. Bütün bunları olabildiğince ayrıntılı olarak anlatmaya çalışın. Rakip etmeyin, ancak ortak özellikler reklamınızda yayınlamak için fazla tembel olmamalıdır. Her durumda, bu yöntem sadece dikkat çeker.satılık güzel bir daire yaz

Komşularınız, bahçeniz ve altyapınız varsaDurum çok iyi değil, bir kerede bunun hakkında uyarmak tavsiye edilir. Aksi takdirde, önemli bilgileri saklamakla suçlanacaksınız. Bu gerçeği göz önünde bulundurun. Yalan söylememeye çalışın, süslemek için değil, sadece konut hakkında gerçek bilgi verin.

Konut sorunu

Bir reklamı nasıl doğru yazabilirim? Söylediğimiz gibi dairenin satışı, önerinin bir ön incelemesinden önce gelir. Ve senin görevin alıcıyı ilgilendirmek. Ama ona yalan söyleme ve yanlış bilgi verme. Er ya da geç, er ya da geç, açılacaktır. O zaman kendimiz için bir mazeret bulmalıyız. Bu kaçınılması gereken bir ek olumsuz noktadır.

Unutmayın - iyi bir reklam ayrıntılı sunarsatış konusu tanımı. Ve sahip olduğunuz tüm bilgileri belirtmeniz gerekiyor. Özellikle konutun temel özelliklerine göre. Bu içerir: oda büyüklüğü, toplam konut / olmayan yerleşim alanı, bir balkon (loggia) varlığı / yokluğu, banyo bir açıklaması. Bu bilgilerin kullanılabilirliği sadece dikkat çekecektir. Ama bunun yokluğu, tersine, alıcıyı korkutur. Sonuçta, hangi teklifin imzalanacağından emin olmayacaktır. Ana şey - görüntüleri hakkında yalan söyleme. Herhangi bir zamanda bir apartman planı isteyebilirsiniz. Bunun üzerine, tüm bilgiler gerçek anlamda yansıtılacaktır.

Sahipler hakkında

Dairelerin satış duyurusunun metni nasıl yazılır? Hangi özelliklere dikkat etmeliyim? Gerçek şu ki, sahip sayılarının sayısı çok endişe ediyor. Ve genel olarak, söz konusu gayrimenkul kişisel mülkiyet ne kadardır.Satılık güzel bir daire nasıl yazılır

Yani, bunun hakkında bilgi yayınlamalısınızdoğrudan cümlesinde. Genellikle konutun ayrıntılı bir tanımından sonra yazılır. Kural olarak, propiska ile ilgili soruyu açıklığa kavuşturmak istenir - dairede küçük çocuklar olup olmadığı.

Tüm vatandaşların çoğu tekliflerle ilgileniyorbu özellik olmadan. Ve sadece bir sahibi ile. Bu durumda, mülkün satıcının kişisel mülkiyetinde 3 yıldan fazla olması arzu edilir. Bu size vergi ödemeleri şeklinde ek masraflar kazandırır. Bu nedenle her zaman belirtin:

 • apartmanda kaç sahipler;
 • Mülkiyet ne kadardır;
 • Kayıtlı küçüklerin varlığı.

maliyeti

Bir reklamı yetkin bir şekilde yazmak ister misiniz? Dairelerin satışı, kural olarak, maliyetin özelliklerine katkıda bulunur. Yani, ayrıca yazılmalıdır. Bazı insanlar bu maddeyi kullanmazlar, ama bunu ihmal etmemek daha iyidir. Özellikle, internet sitelerinde satış teklifi vermek bir soru ise.

Dikkate almak - çok şişirilmiş fiyat olacakpüskürtmek için. Altmış gibi aynı şekilde. Ajans adına çalışıyorsanız, ilgili işlem destek hizmetlerini sağlamanız için işaretlemenizi dikkate alarak konut maliyetini belirtmeye değer. Ana şey, tüm özellikleri ve konut için fiyat etiketi uyumu hakkında hatırlıyorum.

Bu arada, bu öğeyi belirtmezseniz,Toplamda, müşterilerden yapılan çağrılar önemli ölçüde daha az olacaktır. Bütün bunlar çünkü birçok kişi için büyük, bazen belirleyici bir rol konut fiyat kategorisinde oynar. Gayrimenkul ile anlaşma iyi bir harcamadır. Her zaman, bu durumda ne olacağını tam olarak bilmek isterim.Satılık daire için reklam yazmak

geribesleme

Bir daire için nasıl reklam yazılırGüzel mi En başarılı tekliflerin örnekleri, satıcıya geri bildirim için sözde irtibat kişileri içerir. Onlar olmadan, sadece bir anlaşma yapamazsın. Her durumda, bir randevu almak ve konutun durumunu "canlı" olarak değerlendirmek için kimse sizinle iletişim kuramayacaktır.

Kişiler cümlenizin sonunda yazılır. Burada, satıcının kim olduğuna bağlı olarak: sahip veya aracı (emlakçı şirket). İlk durumda, sadece kişisel numaranızı belirtmek yeterlidir. Satış ve satın alma konularında sorun yaşanmadan arayabileceğiniz bir zaman yazmak da tercih edilir. E-posta, Skype ve diğer "haberciler" ile irtibata geçebilirsiniz.

Eğer bir emlakçıya bir sorum olursaŞirket, yukarıdaki maddelere ek olarak, ilgili şirkete ulaşmak için daha fazla kişiyi belirtmelisiniz. Yani kesinlikle tek bir çağrıyı kaçırmayacaksın. Dahası, potansiyel alıcılar işlemin nasıl gerçekleşeceğini (birlikte veya eşliksiz olarak) bileceklerdir. Bu çok önemli. Bazıları sadece özel tüccarlardan tekliflere başvurmayı tercih ediyor ve bir başkası da sadece emlakçılara daha çok güveniyor. Bu herkesin kişisel tercihi. Ama yazdığınız geri bildirim için daha gerçek bağlantılar, daha iyi.

fotoğraflar

Bir daire için nasıl reklam yazılır? Dürüst olmak gerekirse, bazı kelimeler, kural olarak, alıcıların sizinle iletişim kurması için yeterli değildir. Ve daha da çok gayrimenkul satın alma ve satma işlemini hızlı bir şekilde yürütmek için.satılık iyi bir daire yaz

Başka ne gerekiyor? Uygulamada görüldüğü gibi, reklam için müthiş bir rol satış nesne ile resim tarafından oynanır. Resimler kaliteli ve detaylı olmalıdır. Her odada, konut dışı bina, banyo, mutfak, koridor ve merdiven, avludan görünümü, balkon (varsa), avlu: nitelendirdikleri tüm kayıt tavsiye edilir. (Bu, son derece nadir fenomen gerekli değildir) ek olarak, bir fotoğraf alanı eklerseniz sadece iyi olacak.

Esas olan, görüntülerin yeni, yeni vegerçeği yansıtıyordu. Ardından, alıcılar, fiyatın, teklifin kalitesine ne kadar karşılık geldiğini derhal değerlendirebilir. Eğer her şey eşleşirse, kesinlikle aranacaksın. Özellikle konutun ayrıntılı bir açıklaması olduğunda.

Bu arada, eğer mümkünsedetaylı bir metrik ve binaların bulunduğu bir dairenin planının fotoğrafları. Birçok kişi tarafından kullanılan çok ilginç bir teknik. Şimdi iyi bir reklamı nasıl yazabileceğiniz açık. Dairenin satışı yukarıda açıklanan tüm teknikler sadece katkıda bulunacaktır.

Iyi bir örnek

Ve şimdi belirli bir dikkat çekmeye değerbaşarılı bir duyuru örneği. Aslında, fikri gerçeğe dönüştürmek o kadar da zor değildir. Asıl mesele konut hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmaktır. Ve doğru biçimde yayınlamak çok zor değil.Dairelerin satış duyurusunun metni nasıl yazılır

Bir daire için nasıl reklam yazılır? Başarılı bir teklifin örneği:

"Şehirde satılık 4 odalı daireKaliningrad adresine: Telmana Caddesi, Bina 11, Bina B, Daire 3. 1946 yılında Alman binası inşa, tuğla. Bölgede bir bodrum ve bir garaj var, arazi 7 dönüm (mülkte). Dairenin toplam yaşam alanı 50 metre, konut dışıdır - 20. Odalar: 11, 9, 20, 10 metre. Mutfak - 10 metre, dahili paneller. Banyo - karo içinde 6 metre, birleşiktir. Merkezi ısıtma, tüm kurulu metre. Onarım gerektirmez. Camlı sundurma, 6 metre, oda genişletmek için uygun bir anahtar teslim esasına göre yapılır. Geliştirilmiş altyapı: bir anaokulu, 2 okul, bir park, bir otopark, bir alışveriş merkezi, süpermarketler. Merkeze 10 dakika yürüyün. Komşular sessiz, yeterli: çocuk sahibi olmayan evli bir çift ve çocuksuz genç bir aile. Bir sahip. Daire 3 yıldan fazla, doğrudan satış mülkiyetindedir. Tahmini pazarlık maliyeti 8.000.000 ruble. Her gün 09: 00-20: 00 saatleri arasında arayın. Alexander'a: XXXXXXX (XXXXXXX, abone numarasıdır).

Özetleme

Gördüğünüz gibi, bu teklif alıcıları çekecek. Konut fotoğraflarını iliştirmek yeterli olacaktır - ve bu özelliği kamuya açık olarak gösterebilirsiniz. Şu andan itibaren bir dairenin satışıyla ilgili bir duyuru nasıl yazılacağı açık. Yukarıdaki kuralları takip ederseniz, kendinize dikkat çekebilirsiniz.

Kısa şablon kullanmamaya çalışınözellikleri olmayan ifadeler. Örneğin, "gelişmiş altyapı." Bunu yazarsanız, konutun tam olarak ne olduğunu belirtin. Unutmayın: Tam reklam şablonu mevcut değil. Sadece bazı ipuçları, kurallar ve öneriler. Onları gözlemleyerek, hızlı bir şekilde işlemi gerçekleştireceksiniz.

Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnekBir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

Related news

 • Dağ yonca: açıklama ve şifa özellikleri
 • Domatesleri nasıl ve ne zaman ekin
 • Tatlı Bayramlar Videosu
 • Yatak Odası nokta org hakkında
 • Burcunuza Göre Saç Renginizi Seçin

 • Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek


  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek

  Bir daire için nasıl reklam yazılır: örnek