Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 2019

Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 2019
14.05.2019

Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 28

Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl? Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim?

Kentsel koşullardaki kış çok mevsimdirkirli. Başlıca işaretleri ıslak kar ve araba egzozlarının yanı sıra yağışlı havadır. Bütün bu faktörler, neredeyse her insanın gardıropunda bulunan en rahat kış giyim ceketlerimizin hızlı kontaminasyonuna katkıda bulunur.

Bir ceketin silinmeden nasıl temizleneceğiBöyle bir durumda hiçbir çökme ve soğuk algınlığı korkutucu değildir, en kötü donlarda bile rahat ve rahattır.

Aşağı ceket kirli ise

En sevdiği bir kışın temizlenmesi gerektiğinde,çeşitli şekillerde üretilebilir. Hemen akla gelen en basitleri elle veya hassas bir mod seçerken çamaşır makinesine kirli bir ceket koymaktır. Bununla birlikte, bu yöntemin kabul edilemez olduğu ürünler var. Özellikle bu, doğal bir tüy dökücü olan bir ısıtıcı için de geçerlidir. Yıkadıktan sonra bu malzemeler toplar haline çöker. Sonuç olarak, bu şey giymek için uygun olmayacaktır.

aşağı ceketi yakasındaki yakanın nasıl temizlenirBir ceketin silinmeden soyulması nasıl? Kuru temizlemeye kirli bir şey atfedilebilir. Ancak, böyle bir hizmetin ürünün kendisinin yarısı kadar maliyetle hesaplanabileceği akılda tutulmalıdır.

Simgelere bak

Orijinal görünümünü onun yerine geri döndürmeden önceSevilen ceket, etiketini dikkatle incelemelisin. Özel simgeler yardımı ile imalatçı, ürünün bir arabada, kuru temizleme vb. Ile yıkanmasının mümkün olup olmadığını belirtmelidir. Ürününüz için bu yöntemlerin hepsi kabul edilemez ise, aşağı ceketi nasıl temizleyebilirim? Silme değil, kuru temizleme ile ilgili değil, elle kirden arındırılabilir.

Özel Aletler

Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl? Bunu yapmak için, kimyasal ajanlar veya özel çözümler satın alın. "Tüy dökücü tufa" olarak sınıflandırılan şeyleri temizlemek için "Aşağı Yıkama ve Temizleme" mükemmel bir şekilde uyacaktır. Bu aletle kirin giderilmesi teknolojisi oldukça basit:
- ceket veya ceket düz bir yüzeye serilir;
- Bir ürüne batırılmış bir peçete veya süngerle aşağı ceketin tümü veya en kirli yerler (cep, kol, kapı ve lekeler) işlenir;
- kimyasal temiz su ile yıkanır;
- İşlenen şey omuzlarda, ısı kaynaklarından (şömine, batarya ve saç kurutma makinesi) uzakta kurutulur.

Leke Çıkarma

Sadece bazı yerlerde bir aşağı ceketin üzerinde bir kir varsa, bu gibi yollarla çıkarılabilir:
- "Dr. Beckmann ";
- "Vanish";
- Heitmann.
Bunlar şu anda sunulan en etkili ve popüler leke çıkarıcılardır. Sıklıkla, bu aletler ile birlikte, kirlenmiş yüzeylerin tedavisi için özel fırçalar da satılmaktadır.

Aşağı ceketi temizlemek, yeri silmeden nasılyer neresi? Satın alınan ürün kontamine bir alanla tedavi edilmelidir. Bu durumda, fırçanın yönü, spotun kenarından ortasına doğru olmalıdır. Prosedürden sonra, tüm ürünü emmemeye çalışarak, ürün aşağı ceketden temiz su ile çıkarılmalıdır.

yağlı bir ceket nasıl temizlenirEn sevdiğin şey bir yerdenMakine yağı, daha sonra onu kaldırmak için rafine benzin almanız gerekir. Gerekli önlemleri almadan önce, aşağı ceketin kumaşının bu ürüne tepkisini kontrol etmeye değer. Bunu yapmak için, ürünün arka yüzeyine biraz rafine benzin uygulanmalıdır. Kumaş rengi solmazsa, lekeyi çıkarmaya devam edebilirsiniz. Suya batırılmış bir beze birkaç damla benzin uygulanır. Nokta, kenarlardan merkeze doğru dairesel bir hareketle silinir. Bundan sonra benzinli mendili nemli bir bezle temizleyin. Hareketler aynı yönde yapılmalıdır. Bu prosedürü tamamladıktan sonra, aşağı ceket iyi havalandırılmalıdır.

Yıkanmaz, yağlı lekeler giderilebilir. Bu kolay bir iş değil, ama hala temizlemenin bir yolu var. Aşağı ceketi nasıl parlatırsın? Her şeyden önce, yarım litre su ile seyreltilmiş bir çorba kaşığı tuz ve sirke içeren bir çözüme ihtiyacınız vardır. Elde edilen üründe, aynı zamanda lekeyi temizleyen wadded diskin nemlendirilmesi gerekmektedir. İşlemin sonunda, kirlenme alanı temiz ılık su ile temizlenir.

Yağlı ceketleri nasıl temizlerim? Bu, herhangi bir bulaşık makinesinin temizlenmesine yardımcı olacaktır. Yağın parçalanabilme özelliğine sahip bileşimi sayesinde lekelerin çıkarılması mümkündür. Prosedürün başlangıcından önce, az miktarda az ılık su ile, alınan ürünün iki çay kaşığı sulandırılmalı ve iyice karıştırılmalıdır. Ortaya çıkan çözümde, bir sünger ıslatılır ve yağlı alan silinir. Ortaya çıkan köpük, kirlenme yüzeyinde bir süre bırakılmalıdır. Birkaç dakika sonra leke, temiz suya batırılmış bir mikrofiber bezle silinir. Yağ lekesinin ilk kez ayrılmaması durumunda, prosedür tekrarlanmalıdır.

Aşağı ceket için güvenli olmayan aseton, sitrik asit veya solvent gibi araçların kullanılmaması gerektiği unutulmamalıdır. En sevdiğin şeyi mahvedebilirler.

Problem yerleri

Çoğu zaman herhangi bir şeyde, temizlik bir manşon gerektirir veyaka. Önce kirlenmeye eğilimliler. Aşağı ceket ve yakasının manşetleri nasıl temizlenir? Bunu yapmak için herhangi bir toz veya deterjan çözeltisine ihtiyacınız olacaktır. İçinde nemlendirilmiş bir fırça, bu en sorunlu yerler silinir. Aşağı ceketin geri kalanı kuru olmalıdır. Deterjan çözeltisi kalıntıları bir sünger veya bezle çıkarılır.

bir aşağı ceket kollu nasıl temizlenirAşağı bir cekette bir yaka nasıl temizlenir?kürk ile kesilmiş? Ürünü terbiye etmek için doğal ürünlerin kullanılması durumunda, bu bölümün yıkanması kesinlikle yasaktır. Kürk parçaları fırçalandığında fırçalanır.

Ev Hileleri

Aşağı ceketini yıkamaksızın temizleyin ve doğaçlama anlamına gelir. İşte en popüler olanlardan bazıları:

1. Yüz mililitre suya bir çorba kaşığı amonyak ve bulaşık deterjanı ekleyin. Kirlenmiş alanlara uygulanan dik bir köpük elde edilene kadar elde edilen karışımı karıştırın. Temiz su ile durulayın ve higroskopik bir bezle kurulayın.

kabarık parlaklık nasıl soyulur
2. Aşağı ceketin kirlenmiş alanlarını, amonyaklı bir hidrojen peroksit çözeltisiyle (1: 1) tedavi edin. İşlemden sonra bu yerler kuru olarak silinmelidir.
3. Sileceği, aerosol kutusundaki leke üzerine yayın. Bu yerden sonra bir bez veya bezle silin. Tüm işlemleri üç ila dört kez tekrarlayın.
4. Aşağı ceketi temizleyin, su şampuanında seyreltilmiş kalın bir köpüğün olmasına yardımcı olur.

tavsiyeler

Aşağı bir ceket alırken dikkat etmelisin.etiketi. Kirlenmiş ürünü sadece üreticinin önerileri doğrultusunda temizleyin. Yıkamadan önce, en sevdiğiniz şeyin görünümünü biraz kuru şekilde geri yüklemeyi denemelisiniz. Deterjanların ve temizlik maddelerinin yerel bir uygulama sonrasında, kumaş üzerinde leke oluşmayacaksa, yeterli olacaktır.

Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 2019

Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 2019

Related news

 • Motifli Kız Çocuğu Yelek Yapımı
 • Bir bebekte normal sıcaklık terimi ne anlama gelmektedir
 • ATATÜRKÜN SİYASET İLMİ
 • Bademli atıştırmalık tarifi
 • İlkbaharda Puantiye Giymenin Yolları

 • Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 33

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim


  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 70

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 73

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 57

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 57

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 65

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 89

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 62

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 32

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 98

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 86

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 1

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 63

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 38

  Bir ceketin silinmeden soyulması nasıl Aşağı ceketi parlaklıktan nasıl temizleyebilirim 96