Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller 2019

Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller 2019 Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller

"Bilinmeyen" dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller

"Bilinmeyen" dizisi. Tür - bir dedektif. Bu, hafızasız bir adamın hikayesi. Neden bugün dikkatimizi çekti? Bu konuda ve konuşun.

Profesyonel ekibi

"Bilinmeyen" serisini incelerçoğunlukla olumlu. Bu kimin haklı? Bu dedektif hikayesi, TV-3 kanalı için özel olarak yapıldı. Ekranlarda "Bilinmeyen" serisinin yayınlanma tarihi 15 Mayıs 2019'dir. Dizi yayınlandığı sırada Vlad Nikolayev'in yönettiği "Londra", "Dr. Zaitsev'in Günlüklerleri" ve "Karpov." Bu nedenle, yalnızca filmin yaratılmasında yer alması, gelecekteki başarının bir garantisi olarak kabul edilebilir. Ve şık bir aktörün kadrodaki varlığı, yüksek puanlar için uygulamayı daha da güçlendirdi. "Bilinmeyen" dizileri bir dereceye kadar hevesliydi. Tüm ekibin çalışmalarına ilgi çekici bir öykü ve sorumlu bir yaklaşım, çok sayıda dinleyici alkış ve eleştirmenler tarafından onaylandı.

dizisi bilinmeyen yorumlar

"Bilinmeyen" dizisi: aktörler

Dedektiflerdeki ana roller Eugene'ye gitti.Kendilerini plastik oyuncu olarak kanıtlamış olan Pronin ve Anastasia Styozhko. onlar az yetenekli sanatçıların tutarındadır firma: Alexander Nikitin müfettişlerin rol oynamıştır Vadim Andreev Soruşturma Komitesi Başkanı imajını yaratmış ve Gregory Martirosyan katı işadamı şeklinde çok inandırıcı oldu. "Bilinmeyen" serisinin biraz daha az ünlü aktörleri, yetenek seviyesinin şöhretle ölçülemediğini bir kez daha kanıtlayabilirdi. Sonuç olarak, çalışma, çok sayıda hayranın zevkine uyumlu ve üretken olduğu ortaya çıktı.

Shagin Tarihi

"Bilinmeyen" dizisinin arsa etrafında dönerEşsiz erkek Shagin. Şehirde görev başındayken bir polis devriyesi bulduktan sonra. Kafası karışmış ve korkmuş bir insanın açıkça yardıma ihtiyacı vardı, ama hiçbir şeyi açıklayamadı. Bu nedenle, operatörler kaderi belirlemek için onu ofise götürmek zorunda kaldılar.

İşin gidişatı boyunca uzmanlar defalarcaHafızasını kaybetmiş insanlarla yüzleşmek için. Ancak bunların hiçbiri onları böyle bir analitik zihniyet, bilişsel yetenekler ve araştırmacı çalışma becerileri ile şaşırtmadı. Bu nedenle, liderlik hemen orada hizmetin geçişi için Büro olarak adlandırılan özel bir departmandaki garip bir adamı tanımladı.

Belki de yerleşik kuralları ihlal ettiler,yeni çalışanı kontrol etmekle birlikte, her gün pratikte sıra dışı yeteneğini kanıtladı ve ortak nedene gerçek faydalar getirdi. Ve muhtemelen, normal bir durumda, Shagin'in bir kadının rehberliği altında çalışması çok zor olurdu, çünkü Büro'nun grubunun başında çekici bir sarışın Eugenia Pichugina vardı. Fakat bu durumda kendi hikayesini anlamak isteyen neredeyse her şeye hazırdı. Sonuçta, bir sonraki soruşturma sırasında, adını bilmeyen bir adam, her seferinde kendi hayatının tarihini ortaya çıkarmak için daha yakın adım attı. Yeni doğmuş meslektaşlar içtenlikle, neredeyse bütün sorunları çözme konusunda yardım etmeye çalıştılar. Ancak kişisel soruların cevaplarını aramak için Shagin sadece boş zamanlarında olabilir ve o kadar da fazla bir şey ortaya çıkmadı.

Ekranlarda "Bilinmeyen" serisinin kaç bölümü çıktı? Bu şimdi tartıştık.

dizi bilinmeyen 2019

Otuz iki hikaye

"Bilinmeyen" dizisinin kaç bölümü vardı?izleyiciyi görme fırsatı? Hepsi 32 ekrana çıktı. Dizinin yaratıcıları, çok sayıda aktörü çekmeye ve çeşitli hikayeleri tanıtmaya karar verdi. Her seri, operatörlerin serbest danışmanı Shagin ile birlikte anlamaya çalıştıkları ayrı bir hikayeye ayrılmıştır. Hemen hemen her alanda profesyonel olmaya, herhangi bir durumdan nasıl çıkacağını bilmeye başladı. Bu konuda, "Bilinmeyen" dizisinin yönetmeni, izleyicilerin bir dizi sayısız öyküde bunlardan ayrılmasına izin vermemek için merkezi çizgiyi bir kez daha vurgulamak için özel olarak vurgu yapmaya karar verdi. Her dizinin finali, olumsuzluk ve açgözlülük karşısında adalet ve meşruiyetin zaferini göstermektedir. Bu televizyon dizisi "Bilinmeyen" ile ilgili incelemelerde kaydedilmişti bu gerçekti. Birçok izleyici, projenin gerçekten dikkat çekici olduğunu belirtiyor.

bilinmeyen aktörler dizisi

"Bilinmeyen" dizisi: aktörlerin iş hakkındaki yorumları

Yevgeny Pronin için "Bilinmeyen" de çalışın.kullanışlı olmasa da, basit değil, deneyim. Aktif ve dinamik hikayelere alışkın olan oyuncu, karakterinin iç dünyasına daha fazla konsantre olmaya zorlandı. Shagin'e, gerçeğin zaferi için sürekli olarak savaşan derin, düşünen ve deneyimli bir adam gösterdi.

Uyumlu görüntü için Evgeny vardıÖzel terimleri dikkatlice kontrol edin ve büyük hacimli metinleri inceleyin. Gerekli tüm bilgileri ustalamak için zamana sahip olmak için sanatçı, evde, arabada ve eğitimde prova yaptı. Ama sonuçta, Pronin'in tüm resmi, modern sinema için atipik olduğunu belirterek memnun oldu.

Anastasia Styozhko için liderin resmiBölüm, bir öncekinden farklıydı, oysa kızın filmografisinde zaten birkaç düzine rol vardı. Nastya'ya göre, gösteri onun avantajına gitti, çünkü daha özgüvenli, ilkeli ve tamamen erkek bir şirkette organik davranabiliyordu.

Ve Dmitry Sychev için, tipik bir scoundrel ilemaniacal eğilimler ve açıkça görülen saldırganlık belirtileri de olağandışı hale geldi. Aktör, antisosyal bir türün davranışına dalmış, ahlâk kurallarını ve yasaları sistematik olarak ihlal ederken zor olmalıydı. Fakat rolünün karmik ve sembolik olduğunu düşünerek, sadece gelecekteki projeler için değil, aynı zamanda kişisel yaşamı için de en yüksek düzeyde yararlanabileceğine inanıyor.

dizi bilinmeyen kaç bölüm

Ortak görüş alanı dışındaki bilgiler

Hazırlık sürecinde, Eugene ProninAmnezi gerçek vakalarını inceleyerek, ikna edici ve mümkün olduğunca güvenilir görünmeye çalışırken zaman geçirdim. Genç adamı tanıyarak, karakterinin yeteneklerinin en azından bir kısmına sahip olma fırsatını reddetmezdi. Bunu yapmak için, vitaminleri almaya ve beyin ve hafıza için özel eğitim düzenlemeye bile hazırdır.

13 atış günü boyunca,diziye Zhenya Pichugina imgesinde başka bir oyuncu eşlik etti. Ve bu sadece Anastasia Styozhko'nun çalışmaya girmesiyle oldu. O sırada kız St. Petersburg'daydı, ancak teklifi aldığında hemen bütün işlerini bıraktı. Böyle alışılmadık bir kadroda Vlad Nikolayev asla pişman olmadı. Çünkü sonuçta, çerçevede organik olarak bakılan iyi işlenmiş bir ekip olduğu ortaya çıktı ve iş sırasında kesinlikle herhangi bir sorun yaratmadı.

dizi bilinmeyen tür

Düzeltilmesi zor olan zorluklar

Oyuncu değiştirmeye ek olarak, mürettebat birkaçSadece hazır seriye peresnimat yapmak zorunda kaldı. Ve çalışma takvimindeki değişim nedeniyle, ilkbaharda arsa üzerinde gerçekleşen sahnelerin çoğu, sonbaharda kaldırılmak zorunda kaldı. Bu, tüm takım için zorlaştırdı, ama aynı zamanda işi ilginç ve sıkıcı değildi, çünkü doğaçlama için bir fırsat sağladı.

Fikir serisinin ortaya çıkmasından ve pilot serilerin filme çekilmesindenTam ölçekli çalışma neredeyse üç yıldır. Gecikme, acil çözümlere ihtiyaç duyan formaliteler ve geçici mali konulardan kaynaklanıyordu. Tam teşekküllü çalışmanın ilk gününden son aşamaya kadar, tam bir yıllık verimli çalışma geçti. Gerçek profesyonellerden oluşan bir ekip, her gün en az 12 saat çalışmak zorunda kaldı. Sonuç olarak, eğer herhangi bir mücbir sebep olmamışsa, her gün yaratıcılara 23 dakikalık hazır yayın materyalini getirmiştir.

 dizi bilinmeyen hikaye

Yabancı analogları

Çoğu eleştirmen benzerlikler gösterdi"Kale", "Sherlock" dizisi ile "Bilinmeyen" dedektif hikayeleri, "Beni aldat." Ancak yazarlar, her şeyin basit bir şekilde kopyalanmasını kategorik olarak reddederek diziler arasındaki farka odaklanmayı tercih ediyorlar. Sonuçta, önde gelenlerin ana karakterleri için yabancı analoglarda, özel ajanların ve sıra dışı etkilerin zorunlu olarak dahil edildiği bir kamu hikayesidir. Rus tarihi izleyicilerin ilgisini Shagin'in kişisel dramına çekmeye çalışırken. Başlangıçta, bir adam hafızasına dönen bilincinin sırlarına ulaşmaya çalışır. Seri boyunca kendisi dürüstlüğünden şüphe ediyor. Talihsiz kahraman, bilinmeyen kişiler tarafından işlenen suçların suçlusu olmayan şeyleri bile tam olarak söyleyemez. Bu nedenle, iyileşmesi için hazırlanmakta, kendine karşı çalışabileceğinin farkındadır. Sadece o, olan şeyin yolundan uzak duramaz, bu yüzden savaş molalar olmadan durur ve durur.

dizi bilinmeyen yönetmen

Hikayenin sonuncusu ya da ...

TV-3 kanalındaki tek şey farklı değildiYabancı meslektaşlarından, bu final sahneleri üzerinde çalışıyor. Yazarlar, kendilerinin karar vermedikleri bir kişinin sıra dışı maceralarında bir noktanın ne olduğuna kendileri karar vermiş gibi, onları bulanık ve belirsiz kılmıştır. "Bilinmeyen" (2019) dizisinin son dizileri, devam etme ihtimaline işaret ediyormuşçasına, ancak mutlaka olması gerektiğini iddia etmediği gibi, bazı ifadeleri içermektedir.

İkinci sezon ile ilgili soru üzerine aktörler kendileriniDedektif doğrudan cevaptan ayrılmayı tercih etti. Bugün vakit geçirmek istedikleri tek şey, çok üretken bir iş olsa da, zor ve yorucu bir işten sonra dinleniyor. Aslında, Pronin ve Stezhko aynı kompozisyonda tekrar sette buluşmaya hazır olacak. Çünkü ilk sezon herkesi kendi yaratma ekibine dahil etti. Oyuncuların tanınmasına göre, üretim sürecindeki bazı zorluklara ve zorluklara rağmen, hiçbir zaman tartışmalı durumlar ya da birbirlerine karşı olumsuz tutumlar sergilemediler. Aksine, herkes kamerayı kapattığında doğaçlama yapmaya, şaka yapmaya ve eğlenmeye çalıştı. Bu sadece yorgunluğun derecesini azaltmaya değil, aynı zamanda birikmiş stresi de ortadan kaldırmaya yardımcı oldu. Sonuç olarak, hepsi daha hızlı iyileşti ve dinlenme için dinlenme süreleriyle çarpışmaya gerek yoktu. Bu nedenle, "Bilinmeyen" (2019) dizisi, televizyon ekranlarında programa göre belirlendi ve seyircilerden olumlu notlar aldı.

Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller 2019

Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller 2019

Related news

 • İncir Reçeli Yapılışı
 • Einsteinın görelilik kuramı ve bu konuda yeni araştırma
 • Dota 2 ya da Takım çalışması dersinde bir haritaya nasıl çizilir
 • İflas: aşamalar, işaretler, son teslim tarihleri
 • Kaz hakkında bilmeceler: komik ve ayette

 • Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller

  Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller


  Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller

  Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller

  Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller

  Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller

  Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller

  Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller

  Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller

  Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller

  Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller

  Bilinmeyen dizisi: eleştiriler, türler, yönetmenler, aktörler ve roller