Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 2019

Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 2019
15.10.2019

Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 70

Beyaz Rusya'nın "Yakut dağları", çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir

2011'de Minsk bölgesinin Dzerzhinsky semtindebir kayak merkezi "Yakut dağları" açtı. "Yakut dağlar" Beyaz Rusya - rahat bir kayak pistleri, boru, çardaklar, barbekü ızgaraları ve rahat bir kafede kayak ve snowboard için karla kaplı dağlar. Kompleks yakındaki Yakutia köyünden alınıyordu.

Kompleksin tanımı

Beyaz Rusya'nın "Yakut dağları" kayaklarıyla ünlüdürkarayolunun uzunluğu 480 metredir, yüksekliği 60 m'ye kadar çıkabilir Snowboard fanları ray üzerinde 500 metreden vakit geçirmenin tadını çıkarıyor. Her iki bölüm de gece aydınlatılıyor.

Belarus'un Yakut dağları

Parklar mükemmel durumda, çünkü parkYapay kar yapımı ve yamaçları işlemek için modern ekipmanlara sahip bir sisteme sahiptir. Kayakçılar asansörde kayak yerine gelirler. Yeni başlayanlar için bireysel ve grup dersleri verilir. Kayak yapmayı sevmeyenlerin snowboard, kar motosikleti, boru donanımı, mountainboarding teklif edilecek.

Popüler yaz eğlencesi - sürmespor bisikletleri, dört bisiklet, masa tenisi, futbol, ​​voleybol, paintball yarışmalarına katılım. Aktif dinlenme beğeninize göre değilse, o zaman bir piknik yapabilir veya bir kafede oturabilirsiniz. Parkın yönetimi, rahat bir şekilde ısıtmalı arbours ve barbekü sağlar.

Beyaz Rusya'nın "Yakut dağları",kurumsal partiler, düğünler ve diğer kutlamaları yapmak. Parkta ekip oluşturma için işletmelerin çalışanları gelsin. Çocuklar, özel olarak donatılmış bir odasında veya sahada oynamaktan mutluluk duymaktadırlar. Hafta sonlarında, tıp personeli karmaşık görevde.

Belarus fiyatlarındaki Yakut dağları

Ünlü dağ

"Yakut dağlarının" yakınında doğal birCumhuriyetin simgesi, deniz seviyesinden 345 metre yükseklikte, Dzerzhinskaya'daki (Svyataya) en yüksek dağtır. Dağda unutulmaz bir işaret var, ancak zirvenin tam yeri hakkında tartışmalar düzenleniyor. Dzerzhinskaya ile ilçe panoramasının güzel bir manzarası açılıyor. Açık havada Minsk'i görebilirsiniz.

"Yakut dağlar" (Beyaz Rusya): fiyatlar

Belarusçalar ve yurtdışından gelenler Belarus rublesi tarafından hizmet için ödeme yapıyorlar. En yakın döviz büroları Minsk ve Dzerzhinsk'dedir, bu yüzden önceden döviz işlemlerine dikkat etmelisiniz.

Hafta içi yetişkinler için bir dizi dağ kayağı kiralayıngünler saatte 60 bin ruble. 12 yaşın altındaki çocuklar için ekipmana iki kez daha talep edilir. Cumartesi ve pazar günleri, fiyatlar yetişkinler için 10 bin, bebekler için 5 bin artar.

İki saat sürmek isteyenler 100 bin dolar ödüyorlar.hafta sonları ruble ve hafta sonları 85 bin. Çocuklar için kayak maliyeti sırasıyla 50 ve 40 bin'dir. Takip eden saatler boyunca, yetişkinlere 30.000 (25.000) ruble ve çocuklara 15,000 (10,000) ruble ödemeniz gerekecektir.

Kayak pistini test etmek içinasansörden yararlanın. Yetişkinler için bir asansör fiyatı 15.000 ruble. 20 (15) bin - 12 yaşın altındaki çocuklar 5 000. Beş ardışık up yetişkin hafta sonu başına 60 000 ve hafta içi 40 000, çocuk mal olacak yükseltecektir. Dağdan inmek için on denemede, sırasıyla 110 (80) ve 40 (25) bin ruble sorulacak.

Snowboard hayranları, yaşlarından bağımsız olarak,Pazartesi'den Cuma'ya saat başına 90,000 ruble ödemek ve Cumartesi ve Pazar günleri için - 65 000. iki saatlik operasyon "snow board" için fiyat 110 (80) bin eşittir. Sonraki her saat için 20 000'e sor.

Eğitmen ile bireysel dersler 220 ve grup olanlar 160 bin ruble.

Beyaz Rusya'nın Yakut dağları

"Yakut Dağları" (Beyaz Rusya): yorum

Kayak tesisini ziyaret etmek özellikle çocuklar için çok hoş izlenimler bırakmaktadır. Gerçekten, gerçek "yetişkin" viteste dağdan kayak yapmak harika! Ve tüplerde daha da kötü değil.

Kompleksin avantajı buYılın herhangi bir zamanında, her ziyaretçi için eğlence, çocuk, yetişkin, emekli, gençlerden oluşan bir şirket veya çalışanlardan oluşan bir ekip. Belarus'un "Yakut dağları" hepsini kabul ediyor.

Kısa bir tatilci olarak, ekipmanın uzun hatlarını (özellikle hafta sonları), parka girişte çok iyi bir yol olmadığını ve kafeteryada tuvalet bulunmadığını belirtiyor.

Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 2019

Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 2019

Related news

 • Resident Evil 2nin zaman sınırlı demosu yayınlandı
 • Minnie Mouse Atkı Ve Bere Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
 • Bir aşk heykelini tahmin etmek nasıl
 • Yüzün ve diğer temizleme türlerinin iyi vakumla temizlenmesi nedir
 • Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar

 • Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 2

  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir


  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 50

  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 96

  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 68

  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 45

  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 39

  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 44

  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 78

  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 19

  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 74

  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 41

  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 26

  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 47

  Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir 76