Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 43 18.02.2019, 19:13

Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür

Ne zamandır korktuğu şaşırtıcıdır.bej tonlarında manikür pahasına moda uzmanları. Bunun şık ve alakalı olduğunu söylüyorlar. Her ne kadar dekorasyonun bu seçeneği için talebi çivi hiç kaybetmediyse de. Bej manikür iyi tadın, sahibinin arıtımının bir göstergesidir.

Ve renk bejinin temeli ...

Pastel renkler her zaman bir asil gerçekleştirirmisyon. Yatıştırıcı, nazik bir arka plan yaratıyorlar. Onlara özgü ışık hassasiyeti, yalnızca alanın tasarımıyla değil, aynı zamanda görüntünün ayrıntılarıyla da eşlik eder.

bej tonlarında manikür

Bej tonlarında manikür doğal görünüyor. Çarpıcı değil, ellere zarif bir görünüm kazandırıyor. Birçok yıldız doğal tonda tercih eder. Özellikle bej, herhangi bir fantezi için ideal bir temel oluşturur.

Ofiste uygun olan Fransız manikürü veBir partide, doğal bir ilke üzerine kurulmuş. Tırnağın ucunda bir ay şeklinde yumuşak bir yay ile birlikte yumuşak bir pembe ton, çivilerin kusurlu şeklini gizleyebilir. Ve aynı zamanda doğal görünüyorsun.

bej manikür fotoğrafı

Bugün, çeşitli fırsatlarbej manikür, en abartılı kararların taraftarlarını bile tatmin edebilir. Bunların arasında Kelly Osborn'un yıldız divaları Kathy Perry var. Yerli taklitçiden - Lera Kudryavtseva, Vera Brezhnev.

Manikürde bej tonlarında hangi fikir ve fırsatlar verilirse, daha ayrıntılı olarak ortaya çıkaracağız.

Marigold boyayacağız

Bugün çivileri süslemek için sadecesihirbazı. Bu sanat, manikürde birçok çeşit hayrana öğretiliyor. Dahası, bazen oldukça kırılgan birkaç çizgi vardır ve tasarımın genel resmi mükemmel bir şekilde değişir.

Bej tonlar - birçok konuda harika bir tuval. Buna ek olarak, renk çok renkli paletle uyumludur.

İlginç fikirler

Şık bir kombinasyon altın ile bej olarak kabul edilir veyagümüş desen Çizimler bir desen örgüsü, bir tuğrası süsleme, çiçek temaları kullandıkça. Orijinal yalnızca çiviyi yoğun bir şekilde doldurmaya değil, aynı zamanda kenarlardaki tasarıma da bakacaktır. Bir şekilde dekore edilmiş tırnak deseni ile bej manikür daha az zarif görünüyor. Zarif bir altın veya gümüş taç, bir çiçek tomurcuğu, bir nominal tuğrası olabilir. Bu tür varyantlar evrenseldir. Bir kız yaratan, işten klübe kadar her görüntü için uygundur.

Bej bir arka plan üzerinde rakamlar da olabiliryumuşak pastel tonlarda. Gökyüzü mavi beyaz ile "kış" desen için idealdir - kar tanesi, ayaz kroki. Açık yeşil, açık yeşil, açık sarı, kır çiçekleri, küçük güveler, güneş ışığı hafif bir ilkbahar-yaz bileşimi oluşturur. Bej, sakin portakalın daha derin tonları - bu, görüntünüzün sonbahar havasıdır.

Kısa tırnaklarda çizimler

Kısa tırnaklarla bej maniküruzun birinden daha kötü bir şekilde uymayacaktır. Ana şey resmin ve çizimin ölçeğini doğru seçmektir. Çok fark edilmemelidir, ancak tırnak plakalarını görsel olarak uzatın. Bu etki dikey çizgilerle verilir, örneğin küçük tomurcuklu çiçek sapları.

kısa tırnaklarda bej manikür

Parlak renkler Bej ağırlıyor! Bir orantı ve tat duygusu varsa, palet ile busting tehdit değildir. Örümcek ağı veya örgü şeklinde siyah renk bile iyi görünecektir. Ve çiçek fantezilerinde kırmızı, mor ile birlikte akşam görüntüsüne son dokunuş olacak.

Desenler en basit ama çokŞık. Örneğin, çivi üst kenarındaki yumuşak kahverengi köşeler. Ya da pastel tonlardan biriyle çapraz bir kesişim. Buna ek olarak, kremsi bir tondan en karanlıka kadar bir bej aralığı kullanabilirsiniz. Çok az fark edilen geçişlere sahip yumuşak, kremsi bir gökkuşağı ortaya çıkıyor.

Çivideki Ay

Tasarımcıların bazı hikayelerine göre tırnaklarda,neredeyse yüz yıl önce Hollywood'da bir kişi Fransız manikür fikrini “tersine çevirdi”. Kelimenin tam anlamıyla. Vurgu, üst "hilal" değil, lunula üzerinde. Bu, cennet tabanını andıran çivi tabanındaki parlak bir yamadır. Hollywood her zaman onun savurganlığı ile ünlü olmuştur, bu yüzden tersine bir formda ceket Fransız arkadaşı aksine, parlak zıt renklerde ortaya çıktı. Aşağıda beyaz bir "ay" ve bir kırmızı, siyah, sarı top. Renk sadece şok edici bayanlara bağlı!

ay manikür bej

Şimdi daha klasik olana dönüyoruz,sakin tonları ve bir ay manikür yapmak. Bej rengi de bu yaratımda kullanılacaktır. Lunula kullanımı krem ​​tonlarını, yumuşak sarı, hava mavisi simüle etmek için. Ve "yarım ay" şeklinin şekli çok çeşitli olabilir. Tasarımcılar farklı şekiller ve boyutlar uygulamak için hazır şablonlar sunar.

Yine değerli metaller göz ardı edilmedi. Altın, gümüş - düğün, balo salonu manikür seçenekleri. Zarif, parlak ve mat bitiş kombinasyonu harika görünüyor. Manikür daha çekici ve pathos çeşitleri hakkında - daha fazla.

Rhinestones ile bej

Aşırı parlaklık cesaretle yağmuruna insan yapımı (ve bazı doğal) elmas elbise, ayakkabı, saç ve tabii ki, bakımlı tırnaklar korkmuyoruz kızlar.

Bu tür bir süs için gereksiz iddialı görünmüyor, tatsız, bej bir temel seçin. Şenlikli bir manikür için hazırladığınız taşların büyüklüğü ve rengi ne olursa olsun ideal bir temel oluşturacaktır.

Tırnak plağının alanı yeterince büyükse,Farklı kalibratörlerden oluşan bir rhinestones deseni oluşturabilirsiniz. Bej tarzı çok renkli güzel mozaik - yaza dayalı harika bir seçenek. Çivi kenarı boyunca beyaz, akuamarin, topaz çakıllarının küçük bir dağılımı, uygun bir elbiseye önemli bir görüntü katar. Ve kimse yemek yemeden sonra bulaşık yıkamak için böyle bir kıza teklif etmeyecek!

Rhinestones yanı sıra çizimler, yerleştiremezsiniztüm tırnaklarda. Bir şeyi vurgulamak yeterlidir. Bunu yapmak için küçük olanlarla çevrili daha büyük taşları kullanabilirsiniz. Veya altın veya gümüş taç veya tuğraya "parlayan" bir dekorasyon ekleyin. Ve bu deseni küçük rhinestones içine koyabilirsiniz.

bej manikür

Bej manikür ile belirtilmelidir"Şölenler" den bir çizim ilk önce bir akşam varyantıdır. Ancak doğal kata sadece bir taş eklerseniz, gizemli görünecek ve iş takımındaki bir bayana bile bir lezzet katılacaktır.

Bej yaratıcı

bir desen ile bej manikür

Pullulardan bahsedilmemiştir. Ve sıra dışı desenler. Bütün bunlar günümüzde şık tırnak bezemesinde yer alır. Bej manikür, en avangard fikirler için uygun bir bezdir. Önemli bir avantaj, evrensel olmasıdır. Güncellenebilir, sürekli olarak dönüştürülebilir.

Mesela sabahları bir bejle çalışacaksın."Ceket". Akşam kulüpte gitmesi planlanıyor? Üst "hilal", yanıp sönecek olan ruh halinize ve elbiseye bağlı olarak beyaz parlak kırmızı veya koyu mordan yapılabilir.

Bir sanat partisine davetlisin? Bej temelde siyah, sarı veya mavi geometrik şekiller uygulayın. Tırnak tasarımı yine taze ve olağanüstü görünüyor.

Ay manikür için bir tarih için, parlak damlacıklar veya birkaç rhinestones ekleyin. Takım elbisesi izin verirse, bir leoparın derisinin altına bir çivi stilize edebilirsiniz.

Küçük bir sonuç

Manikür bej rengini temel alarak,kendi hayal gücünüzü, en cesur kararları ekleyin. Unutulmaz görüntüler ve ruh halleri bu şekilde yaratılıyor. Bir bej manikür yaratmak istiyorsanız, makalede sunulan fotoğraflar ilginç bir çizim seçmenize yardımcı olacaktır.Related news

 • Yeme bozuklukları cinsel sorunlara yol açabiliyor
 • Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Ağaç Baskısı Yapımı
 • Dereotlu Peynirli Börek
 • Avrupa
 • Şarap için uygun şekilde hazırlanmış bir maya kalitesi üzerinde gösterilecek

 • Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 80

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür


  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 35

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 70

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 82

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 77

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 65

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 76

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 40

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 19

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 21

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 14

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 33

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 74

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 7

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 91

  Bej manikür: özellikleri ve ilginç fikirleri. Kısa ve uzun çiviler için bej tonlarında manikür 24