Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile 2019

Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile 2019 Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

Bunun için tüm oyun projeleri arasındaSanal alanın genişlemeleri üzerinde bir an var, bazen oyunun uzun ayları için kullanıcıları sürükleyebilen, sürekli yeni bir şeyler çıkarabilen ve uzun bir yolculuğa çıkmaya cesaret eden herkesi memnun eden AAA sınıfının gelişmeleri var. Böyle bir proje, "açık dünya ile en iyi RPG" ünvanını haklı olarak taşıyan Skyrim adlı bir oyundur. Bu dünyayı incelemek için, oyuncular binlerce saatlerce yüzlerce harcarlar ve sürekli yeni bir şey keşfederler. Hepsi ana karakteri pompalamaya çalışıyor, ama hepsi sürekli olarak yükseliyor, çünkü çubuk sürekli olarak yükseliyor. Bu durumda nasıl olunur? Sonuçta, oyun çok tehlikeli düşmanları ile hala keşfedilmemiş yerler dolu. Bu basit, sadece Skyrim (becerileri) hile kullanın. Ve nereden almalı? Nasıl başvurulur? Bunun için neye ihtiyacın var? Ve herhangi bir ceza olacak mı? Bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için, bu konunun ifşa edilmesine ayrılmıştır.

Skyrim'in Becerileri Becerileri

Ne tür bir oyun?

Hile becerilerini nasıl kazanacağınızı öğrenmeden önce"Skyrim", hatırlamaya değer, ama bu oyun projesi nedir? "Skyrim" - birçok oyun aklında sağlam ve şu ana kadar gitmesine izin vermez evrenin Elder Scrolls, eşsiz bir oyun. Bu evren hala bazen hayaletler ve ejderha karşılayabilir mamutlar ve devler, yaşadığı bir kıtanın ve sıradışı, bir karla kaplı expanses atılmak sağlayacak, fakat en önemlisi, orada ve bütün krallığın kaderini belirleyecek. Dünya güvenliğinin çağ sona erdi, çünkü bundan hayati kararlar almaya gücü sık keşfetmek ve hayatta kalmak için denemeniz gerekir ve dünya yeni Daredevils ihtiyacı var. Doğru, gerçek bir kahraman yaratmanız oldukça zor olacaktır: Sürekli mücadele etmek, çeşitli meslekleri öğrenmek ve kaderini hatırlamak zorunda kalacaksınız. Sihir, silahlar ve harika fırsatlar - tüm bunlar sizin için geçerli olacak! Ve "Skyrim" deki hile (yetenekler için), daha hızlı bir başarıya ve zaman kazandıracak hoş bir öneme sahip. Fakat acele etmeyin, çünkü bu proje, bu projenin izlenimini bozabilecek bir rahatsızlık kaynağı olabilir.

Skyrim Becerileri için Skit

Ana karakterin fırsatları

Yani, ana karakter yetenekli bir ejderha,Sadece karakterlerin gücünü değil, aynı zamanda farklı büyü, özel yetenekleri ve yakın dövüş silahlarını kullanın. O zaman neden Skyrim'de hile yapmaya ihtiyacımız var? Beceri geliştirme için hile yapmak, beceri puanlarını düşürmenize ya da pürüzsüz ve kasıtlı bir dağıtım için yenilerini almanıza olanak tanır. Kahramanın yanlış pompalanmasının olumsuz sonuçlara ve belirli bir durumda başarılı olma imkansızlığına yol açtığı konusunda bir görüş var. Belki de birçok görev, karakterin becerilerinin yanlış gelişimi ile geçemez.

Ve çeşitli göstergeler pompalamak gerekir. Örneğin:

 • zeka, büyü için onların zindeliğini arttırmaya izin verir;
 • Silahların çok daha etkili kullanılmasına izin veren kuvvet;
 • çeviklik, artan hareket ve yanınızda daha fazla eşya taşıma yeteneği ve daha fazlası.

Skyrim yetenekleri hile

Hileleri kullanma

Skyrim'in becerilerini kullanıyor musunuz? Bu soru birçok kişi tarafından şaşırdı, ancak tek gerçek çözüm, bu konudaki kişisel tavrınız olacaktır. Eğer oyunları basit bir eğlence olarak algılarsanız, evet, tabii ki, hileler kullanılmalıdır. Ama eğer gerçek bir hayranınız varsa ve hiçbir ayrıntı dikkatinizi kaçırmadıysa, hileler atılmalıdır. Skyrim için, beceri geliştirme için hile özeldir ve öncelikle dünyanın genel değerlendirmesi için amaçlanmıştır. Ama ondan başka, bu ya da bu avantajı veren birçok farklı hile de var. Ölümsüzlük, zenginlik, sonsuz oklar, en iyi silahlar, düşmanların zayıflığı ve çok daha fazlası. Yararlanıcıların tüm özellikleri ve en önemlisi listelenmemesi, hileleri kullandığınızda oyun hakkındaki izleniminizi bozmaz.

Becerilerinizi geliştirmenize olanak tanıyan okumaya gelince, kullanımı komut satırında okumayı etkinleştirdikten sonra girmeniz gereken birkaç komut kümesi anlamına gelir:

 • advskill N X;
 • player.setav N X;
 • player.setlevel N.

Yani, "advskill" komutu pompalamanıza izin veriyorİstenilen seviyeye kadar herhangi bir beceri, yani N yerine girdikten sonra, pompalamak istediğiniz beceriyi belirtmeniz gerekir ve X yerine, istenen deneyim miktarını belirtin (maksimum 99999).

Örnek: "advskill Alchemy 100".

Beceri isminin gerekli olduğunu düşünmeye değer.kesinlikle İngilizce'ye girmek için, olası tüm gelişim dallarının bir listesini hazırlayın: Simya, Alterasyon, Bağışlama, Yıkım, Büyüleyici, Yanılsama, Restorasyon, Marksman, Block, HeavyArmor, LightArmor, Lockpicking, Onehanded, İki elli silah, Yankesici, Smithing, Demirci, , gizlilik (Sneak), eloquence (Speechcraft).

"Player.setav" komutu, daha önce elde edilen kahramanın oluşturulmasını ayarlamanıza izin verir. İlk örneğe benzer şekilde, N yerine, yetenek adını belirtmelisiniz ve X, düzeye işaret etmelidir.

İşlev "oynatıcı.setlevel "Eğer ek olarak, bu komut hayatımızın maksimum sayıda (Sağlık), rezerv Magic (Magicka) ve dayanıklılık (Stamina) seviyesini artırmak için kullanılabilir 1 ve 255 arasında istenilen düzeyde girmelisiniz yerine N, karakterin seviyesini ayarlamanıza olanak tanır. Sadece yerine N bu kez İngilizce olarak istenilen şekil ve gelişim düzeyine adını girmek için gereklidir.

Örnek: "player.setav Sağlık X (X yerine - 1 ile 99999 arasında istenilen sayı)"

Skyrim için hileler beceri geliştirme için hile

En iyi hile

Skyrim'de hile var mı?en iyisi Aksine, söylemek daha iyidir, bu en pratik. Gerisi her şey sizin fikrinizi şahsen belirleyecektir. Sonuçta, yetenek puanları sayesinde, meslekleri pompalayabilir, ilginç yetenekler kazanabilir, sihir öğrenebilir, vampirlik becerilerini kazanabilir, alışılmadık derecede güçlü ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bütün bunlar bir şey verebilecek diğer hilelerin olasılıklarını gölgede bırakır. Beceriler sayesinde, mümkün olan en kısa sürede herhangi bir konuda yenilmez, zengin, saygın ve profesyonel olabilirsiniz. Elbette, ölümsüzlük daha fazlasını verebilir, ancak sanal dünyayı gezme izlenimini büyük ölçüde bozar. Bu nedenle, özellikle hileleri seçmek zorunda değilsiniz, çünkü tam olarak ne kullanmanız gerektiğine dair net bir şey var.

Bu kahramanın birkaç tane sırrı yokYeni fırsatları keşfetmemizi sağlayan benzersiz beceri okulları onlarca. Örneğin, mistisizm okulu, dönüşüm ve yıkımın büyüsünü kullanmanıza ve bir çeşitlilik elde etmenize izin verir, bu okulun belli bir seviyesini pompalamanız gerekir. Ya da büyücülük, basit ama etkili bir sihir okulu olup, emrinizde çeşitli unsurları bulmanızı sağlar. Onları açmak için çok sayıda beceri noktasına ihtiyacınız var. Hala gizlilik, restorasyon, değişim, demircilik, simya vb. Okullar vardır. Her biri, kompozisyonunda okulu pompalayarak elde edilebilecek çok sayıda faydalı beceriye sahiptir. Ve kahramanların her yeni seviyesi için bu puanların verildiği göz önüne alındığında, en iyi eğitim göstergelerine ulaşmak çok zor. Problemsiz başarabilen ve her okulu tam anlamıyla kullanabilen hile becerilerinin de yardımı budur.

Skyrim becerilerini geliştirmek için hile

Kullanım için ceza

Ve bunun için herhangi bir ceza var mıKullanıcı Skyrim'de hile becerilerini kullanıyor mu? Bunun için endişelenmeyin, çünkü Skyrim tek kişilik bir oyundur, bu yüzden hedeflere ulaşmak için üçüncü taraf araçlarını çekmek, geliştiricilerin ya da Steam ekibinin sorumluluğu ile cezalandırılmayan tamamen kişisel bir meseledir. Bu nedenle, Skyrim (beceriler için) hile ve mümkün olan en kısa sürede bir avantaj elde etmenizi sağlayan diğer yardımcı programları güvenle kullanabilirsiniz.

Skyrim yetenek puanlarına hile yapıyor

çeşitlilik

Bu yardımcı programın farklı sürümleri var mı? Hayır, maalesef, çeşitlilik yoktur, ancak hile uygulamasının kendi uygulamasında evrensel ve esnek olduğu dikkate alınmalıdır. Beceri puanları için Skyrim hileleri oyun içine yerleştirilmiş küçük bir programdır. Karakteriniz için çeşitli seçenekler ayarlamanızı sağlar. Örneğin, kaç puan almanız gerekiyor. Yoksa maksimum sahip olmak ister misin? Belli beceriler için bir serbest nokta akışı oluşturmak veya bir şeyi en yüksek seviyeye çıkarmak için bir fırsat vardır. Seçim özgürlüğü harika, ana şey programın kendisini anlamak ve bunu nasıl yapacağını anlamak. Elbette, basit bir kurulumla her şeyden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan ayrı yardımcı programlar vardır, ancak bu size kalmış.

etkileri

Beceriler için "Skyrim" hileleri çok verebilirek fırsatlar ve sanal dünyanın açık alanlarında yeni keşifler yapılmasına izin verin. hiç ceza varsa Ama, kullanım hileler buna değer olmadıklarını pek ikna bazı sonuçları vardır emin olun. Evet, bizim durumumuzda dezavantajlar var, ama yine onlar öznel. Hileleri kullanmak, oyunun dengesini ve tüm ilgiyi yok edebilecek bir avantaj elde etmenizi sağlar. Eğer sadece gerçekten hikaye ve tarih delving değil, yerle ilgili bir koşuya planlıyorsanız nedenle, beceri şeklinde avantajı zaman tasarrufu olarak zarar gelmez ve oyun keşfetmek için mümkün olduğunca çabuk verir. Ama atmosferi hissetmek ve bu dünyanın tüm lezzetlerini, her olayın önemini bilmek istiyorsanız, farklı krallar, muhalefet ve efsane hakkında bilgi bir ton öğrenmek ve emekleme döneminde etmek "Skyrim", tehlikeler içinde gizlenen öğrenmek ve daha isterseniz Daha sonra hiçbir durumda hile kullanmamalı. Bu tamamen oyunun atmosferini kırar ve sizi hedeflerden mahrum bırakır.

Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile 2019

Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile 2019

Related news

 • Kaymaklı Kakaolu Revani
 • Sirke, Karbonat, Tuz İle Diş Beyazlatma, Sirke Diş Beyazlatır mı
 • Aşıkların Piramidi düzeninin nüansları
 • Birçok yönden Avatar da bedava kıyafetler almaya ne dersiniz
 • Karpuzlar serada: doğru büyüme

 • Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile


  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile

  Beceriler, beceri geliştirme için Skyrim üzerinde Hile