Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcıBebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı


Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 91 26.02.2019, 02:29

Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı

Evde yeni doğmuş bir çocuğun annesiBebek bezi büyük bir stok, bebek vazgeçilmez kişisel hijyen öğeleri var. Yeni mumyanın hayatını büyük ölçüde basitleştirirler. Evet ve doğru yaklaşımı olan bir çocuk bezi, çok fazla fayda sağlayabilir. Annelerin çoğu, medyada iyi tanıtılan tanınmış markaların ürünlerini tercih ediyor. Maliyetleri yeterince yüksektir. Birisi günlük bütçeyi önemli ölçüde etkileyen günde 5-10 çocuk bezi alır.

çocuk bezi bebek bezi genki yorumlar

Japon bezi sadece küçük değilmaliyet, ama aynı zamanda hiçbir şekilde pahalı analoglara kaliteden daha düşük değildir. Üstelik son zamanlarda, çeşitli Japon üreticilerinin bu ürünleri Rus pazarına giriyor. Çocuk bezi "Genki" (Genki) anneler arasında çok popüler.

Çocuk bezi hakkında daha fazlası

Çocuk bezi, bebeğin kişisel hijyen öğesidir vebirçok neslin anlaşmazlıkları. Bunlar sadece bir bebek bezinin nasıl düzgün giyileceği hakkında değil, aynı zamanda sayılarının gün içinde ne kadar kabul edilebilir olduğu ve ayrıca hangi sürenin değişeceğinden sonra da gerçekleştirilir. Başkaları düzgün kullanmak ve ihmal önerilerin bazıları değil nasıl yapılacağını öğrenmek eğer insanlığın buluş yalnızca faydası olacağına inanıyoruz Bazı insanlar, tek kullanımlık çocuk bezi kullanımının bebeğe zarar inanıyoruz.

İlk çocuk bezi, yirminci yüzyılın ikinci yarısında, yani 1961'de serbest bırakıldı. Bu ürünler üç katmandan oluşur:

 • iç, doğrudan bebeğin cildi ile temas halinde ve sıvıyı tek yönde geçirerek;
 • sıvıyı geciktiren ve bir jel haline getiren güçlü bir emici olan ortam;
 • Dışarısı, neme izin vermez ve bebek elbiselerinin kirlenmesini önler.

bebek bezi bezi

Bazı bebek bezi üreticileri üretmekHer iki cinsiyetin fizyolojik özelliklerini de dikkate alarak erkek ve kız çocukları için ayrı ayrı bebek hijyeni ürünlerinin serbest bırakılması. Ancak, çoğu şirket tüm bebekler için evrensel ve uygun olan çocuk bezleri üretmektedir. Modern ürünler öncüllerinden önemli ölçüde, kullanılan malzemelerin kalitesiyle değil, aynı zamanda emiciliğin derecesi ile de bebeğin uzun süre kurumaya bırakılmasına izin verir. Ayrıca, modern çocuk bezlerinin tasarımı, bebeğin hareketlerinden hiçbir şey engellenmeyecek ve onun aktif olmasını engellemeyecek şekilde tasarlanmıştır.

En iyi Japon bebek bezi derecelendirme

Şu anda, Japon bezleri çocuk ürünlerinin Rus pazarında bir niş işgal. En popüler ve nitelikler aşağıdaki Japon markalarının ürünleridir:

 • Faaliyetleri son derece hareketli olan çocuklar için özel olarak oluşturulmuş olan mürettebatlar.
 • Aylak. Bu markanın ürünleri, yumuşak ebeveynlerin ve hatta nem emiliminin varlığı nedeniyle Rus ebeveynleri arasında büyük popülariteye layık görülmüştür.
 • Goo.N, önceki iki markanın ürünlerinin hiçbirinden daha düşük değildir.
 • Doremi, bu markanın şımartıcıları okaliptüs ağacından yapılmıştır.
 • Genki.

çocuk eşya mağazası

Yukarıda belirtilen Japon bezi markaları binlerce Rus annesinin güvenini kazanmıştır.

Genki bebek bezleri: tanımı ve özellikleri

Genki prim bebek bezleridir. Geleneksel kaliteyi ve modern üretim teknolojilerini birleştiriyorlar. Bu markanın ürünleri yumuşak ve pürüzsüz pamuktan yapılmıştır. Bu malzeme, yumuşak bebek cildi için idealdir, alerjik reaksiyonların ve tahrişlerin görünümünü korur. Bebek bezlerinin dış ve iç kısımları, bebeğin üreme organlarını, kızarıklık ve terlemenin görünümünden koruyan nefes alan bir yüzey ile donatılmıştır.

Ürünlerin dışında bir özel varDoluluk derecesini gösteren gösterge. Ayrıca, analoglardan "Genka" olan çocuk bezleri, bebek bezindeki bebek bezini güvenilir bir şekilde ve en uygun şekilde sabitlemenize izin veren geniş bir tespit bandıyla ayırt edilir. Bu Japon markasının ürünleri cinsiyete göre bölünmez. Çocuk bezi bebek bezi Genki kazançları, yüksek kalite ve iyi emicilik ile ilişkili olan çoğunlukla olumludur.

Bu markanın çocuk bezi çeşitleri

Bütün bebek bezleri gibi, Japon şirketinin ürünleriGenki bebeğin ağırlık kategorisine göre bölünür. Çocuk bezi-külotları Nepia Genki var. Bunlar modern annelerin tüm gereksinimlerini karşılayan yeni ürünler.

bir bebek bezi koymak nasıl

Külot çocuğun ağırlığına göre aşağıdaki gibi bölünür:

 • M boyutu - 7 ila 10 kg arasında;
 • boy L - 9 ila 14 kg arasında;
 • XL büyüklüğü - 12 ila 17 kg arasında;
 • XXL - 13 ile 25 kg arası.

Bir bebek bezi seçerken dikkat edilmelidir ki,Sadece çocuğun ağırlığıyla değil, aynı zamanda çocuğun fiziksel özellikleriyle yönlendirilmelidir. Sonuçta, aynı ağırlık kategorisindeki küçük çocuklar farklı büyüme parametrelerine sahip olabilirler, bu da farklı bel boyutlarına sahip oldukları anlamına gelir, ki bu da çocuğun kişisel hijyenini seçerken göz önünde bulundurulması gereken çok önemlidir.

fiyat

Ürünün maliyeti, ambalajdaki çocuk bezi sayısına ve amaçlanan bebeğin ağırlığına bağlıdır. Ortalama olarak, bir bebek bezi fiyatı 21 ruble geçmez.çocuk bezi külot genki

İçinde 32 olan ambalajlar içinBebek bezi, üretici yaklaşık 680 ruble ortalama gerektirir. Bazı bölgelerde mallar 650 rubleyi geçmeyen bir işlem bedeli üzerinden satın alınabilir. İçinde çok sayıda bez bulunan paketlerin satın alınması daha karlı. Bu nedenle, bebeğin 64 kişisel hijyen ürününü içeren paket için, üretici ortalama 950-1000 ruble ister. Külot maliyetinin biraz daha yüksek olduğuna dikkat edilmelidir. Bu tip 26 bebek bezi içeren paket için annem yaklaşık 700 ruble vermek zorunda kalacak.

Nereden satın alınır

Genki ürünlerini mağazalardan satın alabilirsiniz.çocuklar veya internet siteleri için ürünler. Çoğu zaman, bebek bezi satın almanın ikinci yöntemine tercih edilir, çünkü bu ürün her Rus mağazasında bulunamaz, çünkü süpermarketlerdeki rafların çoğu yaygın olarak tanıtılan markaların malları tarafından işgal edilir.

en iyi Japon bebek bezi

İnternet mağazası, hangi sitedeJapon bezi satın almak için, çok. Aralarındaki temel fark, üretim maliyeti ve teslim süresidir. Ancak, kural olarak, fiyattaki fark minimumdur ve teslimat süresi iki haftayı geçmez. Çocuk bezi Genki'yi seçerken, Japon ürünlerinin incelemeleri de satın almadan önce çalışmak için çok önemlidir. Bir sonraki bölümümüze adanan onlardır, çünkü tüketicilerin, bu tür anne ve babaların görüşleri genellikle mal seçerken belirleyici olmaktadır.

Napler Genki: yorumlar

Tüketiciler bu ürün hakkında ne diyor? Birçok Rus anne Genki çocuk bezi tercih ediyor. Çoğunluğun değerlendirmeleri olumlu odaklıdır. Kadınlar bu ürünün iyi bir emiciliğe sahip olduğunu ve çocuğun rahatsızlığı önlemek ve kurumaya devam etmesi için uzun süre beklediğini belirtmektedir. Ayrıca, genç anneler "Genki" nin bebeğin cildinde tahrişe ve kızarıklığa neden olmadığını vurgulamaktadır.

nepia genki

Özellikle dikkat edildiKülot Genki külotu. Ebeveynleriyle çok popülerler. Annelerin artık bir bebek bezi nasıl giyecekleri hakkında bir sorum yok. Külot sadece bu süreci mümkün olduğunca basitleştirmeyi mümkün kılmamakta, aynı zamanda bebeğin rahatsız hissetmeden hareket etmesine de izin vermektedir. Ancak, olumsuz yorumlar da vardır. Annelerin kendilerine göre, bebek bezlerini ve emici tabakayı oluşturan bebek bileşenlerine karşı bireysel hoşgörüsüzlük ile ilişkilidirler.

Sonuç

Çocuk bezi "Genki" piyasadaki nişini aldıÇocuk eşyaları, binlerce Rus annesinin güvenini kazandılar. Japon üreticisinin ürünleri, bebeği sadece sızıntıdan korumakla kalmaz, aynı zamanda cildini tahrişten korur. Ayrıca, düşük maliyet nedeniyle çocuk bezi "Genki", aile giderlerini önemli ölçüde azaltabilir. Ve bu modern yaşamda önemlidir. Bugün Genki çocuk bezlerini herhangi bir çevrimiçi mağazada çocuklar için uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcıBebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı

Related news

 • Uyku Tulumu Örgü Yapılışı
 • Patlıcan çevirme tarifi
 • Sekste zihni boşaltıp, dokunmanın verdiği hazza odaklanmalı
 • İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence
 • Etsiz Nohut Yemeği Tarifi Videosu

 • Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 95

  Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı


  Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 80

  Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 75

  Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 63

  Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 78

  Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 76

  Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 60

  Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 49

  Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 19

  Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 54

  Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 3

  Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 96

  Bebek bezleri Genki: yorumlar, boyut, yapımcı 28