BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 2019

BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 2019

BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 90 12.02.2019, 03:39

“Barbie&Lego ile 50 Yıl Sergisi” Forum İstanbul’da

Avrupa’nın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Multi Turkmall’un Türkiye’deki yedinci, İstanbul’daki ilk projesi Forum İstanbul 17 Kasım’da açılıyor.

İstanbul Bayrampaşa’da toplam 495.000 metrekarelik inşaat alanına sahip Forum İstanbul 175.000 metrekare kiralanabilir alanı, ulusal ve uluslararası 265 markası ile yalnız Türkiye’nin değil Avrupa’nın en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olacak.

Boyner, YKM, C&A, Mudo, Marks&Spencer ve Zara gibi büyük mağazaların da yer aldığı Forum İstanbul’da kadın, erkek, çocuk ve iç giyimde iddialı yerli ve yabancı 62 markanın yanı sıra 19 ayrı ayakkabı ve çanta mağazası bulunuyor.

Forum İstanbul, müşterilerine 15 ayrı kafe seçeneğinin yanı sıra, 34 restoran ve fast food zinciriyle hizmet vermeye hazırlanıyor.

Takı, aksesuar, saat, optik, mücevher alanında da her zevke ve alım gücüne uygun markalara ev sahipliği yapacak olan Forum İstanbul; banka şubesinden ödeme noktasına, telekomünikasyon noktalarına, terziden, eczaneye, kuaföre, pet shop’tan, lostra salonuna kadar 14 hizmet noktasıyla müşterilerine hizmet verecek.

Müşteri hizmetleri ile fark yaratmayı amaçlayan Forum İstanbul’da özellikle çocuklu ailelerin rahatını ve keyifli bir gün geçirmelerini sağlamak için pek çok ayrıntı düşünüldü. Forum İstanbul’da 8 adet Aile Odası bulunuyor. Aile odalarında süt ısıtma ünitelerinden, alt değiştirme yerleri ve çocuklar için özel tuvalatlere kadar her türlü imkan sunuluyor.

Sabah 9.00 ile akşam 22.00 arası hizmet verecek toplam 7 Bebek Bakım Odası’nda ebeveynlerin çocuk bezi sağlayabilecekleri makineler yer alıyor. Ayrıca Forum İstanbul’da yaklaşık 20 bebek puseti arasında ikizler için tasarlanmış pusetler de bulunuyor.

Forum İstanbul’un engelli ve hamile ziyaretçileri özel bir telefon hattını arayarak kendilerine ayrılmış park yerlerinden yararlanabilecekler. Forum İstanbul; ilk yardım odası, kablosuz internet bağlantısı, müşteri yardım hattı, vale park hizmeti ile de müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak.

Forum İstanbul’un müşterilerine sunduğu hizmetlerden biri de Garanti Bankası işbirliğiyle hayata geçirilen Forum Bonus Card. Alışveriş merkezlerine özel ilk ve tek kredi kartı Forum Bonus Card, Bonus Card’ın altyapısıyla Forum Alışveriş Merkezleri’nin ayrıcalığını bir araya getiriyor. Bonus Card’ın tüm özelliklerine sahip olan Forum Bonus Card, “bonus”un yanı sıra yeni bir puan türü olan “forum puan” kazandırıyor ve Forumlar’da yapılan alışverişlerde +1 taksit fırsatı sunuyor.

Bowling, sinema, buz pisti ve akvaryumdan oluşan 20 bin metrekarelik eğlence alanına sahip olan Forum İstanbul Oasis Meydanı’nda gerçekleştirilecek çok özel su oyunları aktiviteleri de ziyaretçilere görsel bir şölen sunacak. Su perdesi üzerinde projeksiyon, ışık ve ses sistemi ile film gösterimleri gerçekleştirilecek.

İstanbul’un yalnız alışveriş hayatında değil, kültür, sanat, eğlence ve sosyal hayatında da etkin bir rol almaya aday olan Forum İstanbul, açılışıyla birlikte ulusal ve uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapmaya başlayacak.  Bugüne dek 40’dan fazla kentte sergilenen ve milyonlarca kişi tarafından beğeniyle izlenen “Barbie ve Lego ile 50 Yıl Sergisi” 17 Kasım 2009-24 Ocak 2010 tarihleri arasında Forum İstanbul’da sergilenecek.

Üretilmeye başlandığı 1959’dan bu yana 3.6 milyar $ cirosuyla tüm zamanların en çok satan oyuncağı Barbie ile 2000 yılında Fortune Dergisi ve ardından Britanya Oyuncak Perakendecileri Birliği tarafından “yüzyılın oyuncağı seçilen” Lego, 700’den fazla çeşidiyle 24 Ocak 2010 tarihine kadar İstanbulluların beğenisine sunulacak.

“Barbie & Lego ile 50 Yıl Sergisi” Forum İstanbul içinde 1400 metrekarelik bir alanda kurulacak. Oyuncaklar, özel olarak tasarlanmış standlarda sergilenirken, ziyaretçilerin oynaması için Barbie bebekler ve yüzlerce Lego parçasının yer alacağı 100 metrekarelik bir oyun parkı da sergileme alanı içinde yer alacak.

Forum İstanbul’da 17 Kasım’da açılacak bir başka sergi de Balık Festivali. 17 Aralık tarihine kadar sürecek sergide Heykeltıraş Server Demirtaş ve ekibi tarafından boyanmış, büyüklükleri 3 metreye kadar ulaşan toplam 20 adet dev balık yer alacak. Sergi alanında kurulacak sanat atölyelerinde çocuklar iki ve üç boyutlu balıklar yaratabilecekler. Eğitim bölümünde belgeseller izleyerek sualtı dünyası hakkında ilginç bilgiler edinebilecekler.

BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 2019

BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 2019

Related news

 • Geliştiriciler tarafından OS sınıflandırması
 • Sınıf arkadaşları sınıflarında nasıl kazanılır Tüm nüansları öğrenin
 • POLENTA KIZARTMASI
 • Karton Kukla Atölyesi Akmerkez’de
 • Dikim salatalık: başarının sırları

 • BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 51

  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da


  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 91

  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 43

  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 68

  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 6

  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 64

  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 89

  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 43

  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 74

  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 91

  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 22

  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 19

  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 95

  BarbieLego ile 50 Yıl Sergisi Forum İstanbul’da 95