Barbie hakkında karikatürler: Liste 2019

Barbie hakkında karikatürler: Liste 2019 Barbie hakkında karikatürler: Liste

Barbie hakkında karikatürler: Liste

İlk Barbie bebekleri icat edildi veAvrupa ve hemen hemen tüm gezegen üzerindeki kızlar arasında büyük popülerlik kazandı. Listesinin ölçülebilir olmadığı Barbie'nin kıyafetlerinin birçoğu, ideal yüz özellikleri ve figürleri, bebeklerin koltuklarından yarattığı oyuncakların, bebeklerin kendilerinin ve kartonların kendilerinin - bebeklerin kendilerinden yoksun olmasıydı.

Barbie bir film yıldızı mı?

Barbie dünya çapında olduktan hemen sonraünlü bebek, filmlerde rol almaya başladı. Listesi sürekli yenilenen Barbie ile ilgili karikatürler, televizyon ekranlarında daha sık görünmeye başladı. Bebek gibi, hızla popülerlik kazanmışlar. Sevgili bebeğin göründüğü birçok konu ve rol, büyülüyor. Barbie prenseslerin rolünü ve ortakların rolünü gerçekleştirir. Ama asıl önemli olan, her filmin gelecek kadınlar için bazı yaşam dersleri taşımasıdır. Uzun bir süre listelenebilen "Barbie" nin tüm parçaları, genç seyircileri uzun zamandır sevdikleri bir bebeğin dünyasına aktarıyor. En ilginç işleri hatırlayalım.

barbie listesi

Karikatürler "Barbie". Listesi

Ünlü bebek üzerine yeni filmler filme çekildio zaman. Bugüne kadar, Barbie hakkında 30 çizgi film çekildi. Ünlü bebekle ilgili ilk filmler ve başrol oynadığı filmler "Barbie ve Fındıkkıran", "Barbie ve Ejderha", "Kuğu Gölü", "Prenses ve Pauper", "Barbie ve Pegasus'un Büyüsü" idi. Bunların hepsi 2001 ve 2005 arasında serbest bırakıldı. Ardından "Periler Ülkesinde Barbie", "Hollywood'da Barbie ve Kız Arkadaş", "Mermedyanın Peri Ülkesi", "12 dans eden prenses" filmleri izledi. Genç seyircilere göre, listelenen dördünün son karikatürü en ilginç olanı. Bebekle ilgili yeni filmler "Barbie ve gizli kapı", "Barbie ve İnci Prenses", 2014 yılında çekildi. Son zamanlarda Barbie ile ilgili bir karikatür 2015 yılında ekranlarda yayınlanan "Süper Prenses" dir.

Bebeklerle ilgili filmlerde kızları çeken nedir?

Listedeki Barbie ile ilgili karikatürlerin ana karakterleriliste, filmden filme sadece hayat değil, gerçek dışıdır. Kendilerine özgü karakterleri, davranışları, alışkanlıkları, bazıları da büyülü özellikleriyle donatılırlar. Ejderhalar, tek boynuzlu atlar ve konuşan hayvanlar, ünlü bebeklerin sık sık misafirleridir.

Bu yazıda hangi konu hakkında konuşacağızKarikatürler "Barbie" nin listesi yaklaşık 30 başlığa sahip, bizim düşüncemize göre, en başarılı çıktı. Filmlerin, çocuğun kişiliğinin gelişimini etkileyebildiğine ve ana ahlaki değerleri aşılabileceğine dikkat edilmelidir.

"Barbie ve Fındıkkıran" // Fındıkkırandaki Barbie / 2001

Listedeki Barbie ile ilgili popüler karikatürler"Barbie ve Fındıkkıran" ile başlar, 2001'den beri var olmaya başlar. İlk filminde ünlü bebek, balerin görüntüsündeki seyircilerden önce ortaya çıkıyor. Unutmamak istediğim ilk şey, Rus besteci PI Tchaikovsky'nin müziğinin karikatürde ses çıkarması. Bu, genç seyircilerin kültürel ufkunu genişletir.

Listesinde bu filmle başlayan Prenses Barbie ile ilgili karikatürler genellikle çocuklara hayatlarında değerli dersler vermesiyle farklılık gösterir, arkadaşlık ve sevginin değerini anlatır.

Barbie görüntüde bizden önce görünüyorTeyzemiyle aynı şekilde seyahat etmeyi hayal eden meraklı kız Clara. İlk dakikalardan sonra karikatür genç izleyicilere şöyle anlatıyor: hayattaki merak ve ilgi, onu daha canlı ve zengin hale getirebilir.

çizgi film barbie listesi

Ayrıca, ne zaman, saçma rastlantısallığı nedeniylebir ahşap savaşçı, Clara Teyze'ye bir armağan, bir el kıran, bir çeşit ve merhametli kız yeni bir arkadaşına bir bandaj yapar. Bu sahne kızlara ne öğretiyor? Nazik olmak gerekirse, yardım edebilmek için, ve A. Aleksin bir zamanlar eserlerinden birinde söylediği gibi, sadece dizlerini kırdıklarında değil, aynı zamanda başka birinin dizlerini kestiğinde de ağlarlar. Aynı fikir bütün karikatürden geçer.

Clara genç izleyicileri başka bir önemli öğretirders - her şey kaybolmuş gibi gözükse bile pes etmeyin. Sonuçta, kızın tüm arkadaşları esir alındığında, sihirli güçleri olmadığı halde, onları kurtarmaya gider. Ve bu arada, onlara, çocuklar için de olumlu bir örnek olarak düşünülebilen zekâsıyla yardım ediyor.

barbie listesi hakkında karikatürler

"Barbie ve ejderha" // Barbie Rapunzel / 2002

"Barbie" dizisinden ikinci çizgi film - başkaGrimm "Rapunzel" Kardeşler masalı remake. Bu filmde Barbie'yi kim oynuyor, tahmin etmesi kolay. Sıra dışı resim, Barbie-Rapunzel'in en iyi dostlarının bir tavşan ve ... bir mor ejderha olmasıdır.

Çizgi film gençlere birçok ders veriyorSeyirciler. Resmin ana ahlakı - her zaman doğruyu söyleyin - tüm yaşamında asla yalan söylemeyen Rapunzel örneğiyle ortaya çıkar. Düşüncelerin saflığı ve ana karakterin dürüstlüğü her şeyde, çocukların ruhlarında bir cevap bulamamaktadır.

Resmin başka bir ahlakı - yeteneklerinizi geliştirin. Bu, hayallerini gerçekleştirme arzusunu içerir. Çekilebilme yeteneği - ana karakterin yeteneği - hapsedilmesinden kurtulmasına yardım eder. Gelecekte, Rapunzel'in, esaret altındayken çizdiği denizin kıyısında tam olarak düştüğünü görüyoruz.

çizgi film barbie listesi yeni

Karikatür arkadaşlığın değeri hakkında konuşuyor. Hem Rapunzel hem de Penelope (iyi ejderha), en değerli olanlar için birbirlerini feda etmeye hazırdır. Neden? Evet çünkü onlar arkadaş ve başka bir şekilde yapamazlar.

Penelope karikatür örneğini öğretirkorkularının üstesinden gelmek - arkadaş uğruna ya da kendileri için - önemli değil. Ana başarı, kendinden gelen zaferdir - bu hiç kimsenin yükseklikten korkmayan Penelope'yi göstermediği gibidir. Bir arkadaşı kurtarmak için yüksek bir duvardan uçar. Aynı örnekte, arkadaşlarınızı doğru zamanda desteklemenin önemini de düşünebilirsiniz.

tüm parçalar barbie listesi

"Barbie: Kuğu Gölü" / / Kuğu Gölü Barbie / 2003

Rolleri listesi olan Barbie hakkında bir başka karikatürdoldurulan yolu Odette - Bir fırıncının kızı. Ünlü efsanenin yeniden çevrimi genç izleyicilerin beklentilerini karşıladı. "Kuğu Gölü" - onu en iyi gelenekleri bir peri masalı: Basit bir kız, tek boynuzlu at, büyülü orman, bir trol, iyi bir peri ve kötü büyücü.

Resmin yaratıcıları tekrar Rus’a döndüklasikler: Bu karikatürde PI Tchaikovsky'nin bale Kuğu Gölü'nün müziği geliyor. Pek çoğu, şimdi yetişkinler, kızlar bu konuda olumlu konuştu: Örneğin, bazıları bu filmin kendilerini büyük bestecilerin ve klasik müziğin genelini sevmelerini sağlayan bir film olduğunu söylüyorlar.

Ve tabii ki bale. Resimde seyirciyi kayıtsız bırakmayacak klasik bir dans var.

Kızın daha yaygın olduğu gerçeği, derhal sıkı çalışma fikrini öneriyor. Bu, Odette'in evdeki babasına yardım ettiği sahne tarafından hemen teyit edilir.

Her şey kızın sokakta gördüğü şeyle başlar.Bir peri yaratık - bir tek boynuzlu at ve onu büyülü bir ormana meraktan çıkarır. Büyülü bir ormandaki bir konuk kız, sakinlerinin korunması için ayağa kalkar ve bunun sonucu olarak, şeytani bir büyücünün cazibesinin kurbanı olur. Ve sadece ormanı değil, tüm sakinlerini de kurtarıyor.

prensesler barbie listesi hakkında karikatürler

Barbie hakkında çizgi film çocuk yetiştirme konusunda ne gibi bir rol oynuyor?

Böylece, çizgi film "Barbie", listehangi uzak, çocuklarını seyreden zihinlerini etkilemeye muktedir bitmiş olmaktan olduğunu. Bu yararlı etki bir gerçektir. Filmlerde, Barbie çocuklar için kötü örnek yalnızca gelecekte, hiç şüphesiz, cezalandırılacağına dair, örnek kötüler bulabilirsiniz. Erken yaşta kızlar Dikim sıralanan isimler sınırlayabilir liste hangi dostluğuna, sevgi ve karşılıklı destek kavramları, ilk Barbie çizgi film, nazik veli ve adil seks sempatik kişilerin eğitimde güvenilir bir asistan haline gelebilir.

Barbie hakkında karikatürler: Liste 2019

Barbie hakkında karikatürler: Liste 2019

Related news

 • Bir ekran kartının sıcaklığını kontrol etme
 • Petersburgdaki psikiyatrik hastaneler: çalışmanın özellikleri
 • Evlat Göz Yaşı Örgü Modeli
 • Iftar Yemekleri – Sütlü Mercimek Çorbası
 • Güveç

 • Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste


  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste

  Barbie hakkında karikatürler: Liste