Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar 2019

Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar 2019

Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar 40 13.02.2019, 11:18

Bar "Avrupa" (Penza): menü, yorumlar

Bugün Penza şehrinde çalışıyorHer kişinin dinlenebileceği, leziz içecekleri ve inanılmaz derecede orijinal yemek pişirme eserlerini tadabileceği farklı bar ve restoranlara sahip. Şu an her gün orada çalışan bir kurumun kısa bir özetini yapmak için bu şehre gideceğiz!

Temel bilgiler

Başlamak için, biz Penza Avrupa Bar dikkatŞehrin en iyi yerlerini temsil ediyor. Ortalama puanı burada kişi başına 1000 3000 ruble arasında değişir ve ek tasarım bir vayf varlığını ve bir iş yemeği sipariş alma kabiliyetine sahiptir.

Bar "Avrupa" (Penza)

Buna ek olarak, bu restoran-bar topraklarında Rus ve Avrupa mutfağının lezzetlerini tadabilirsiniz ve ziyaretçilerin birçoğu kurumun fiyat kategorisini çok yüksek tutar.

Için gerekli olan iletişim gelinceyöneticiyle iletişime geçmek, herhangi bir bilgiyi açıklığa kavuşturmak ve belirli bir ziyafet veya başka bir etkinlik için bir fırsat olup olmadığını öğrenmek, bu durumda telefon numaraları kurumun resmi web sitesinde görülebilir.

İş ve yer tarifesi

Avrupa Barını ziyaret etmek istersenizPenza, daha sonra, Puşkin Caddesi 43 Bu kurum daha bir yıl boyunca orada çalışıyor at "Avrupalı" restoran ve barda hakkında iyi bu yüzden hemen hemen tüm halk kadar duyduğum şey geliyor.

Burada çalışma takvimi şöyledir: her gün 6'dan 5'e kadar. Genel olarak, buraya gel ve yeni bir yemek pişirmenin başyapıtlarını denemenin yanı sıra hoş bir şirkette zarif zaman geçirin.

Temel yemeklerin haritası

Penza'daki Avrupa Barının ana menüsünde,Bira için soğuk ve sıcak atıştırmalıklar, salatalar, ikinci sıcak yemekler, tatlılar ve atıştırmalıklar bulabilirsiniz. Eğer sadece bir atıştırma için buraya geldiyse Örneğin, o zaman bu durumda tam olarak 10 seçenekleri tarafından temsil edilir salata, dikkatinizi çevirmek: "Yunan" 180 ruble için, 220 ruble "Di Mare", "Leon" .. 190 roubles, 220 ruble "deniz inci" 220 roubles, "Olivier". 230 rubleye "Porthos'dur". 210 roubles, 230 ruble "Prague", "Salman"., 290 ruble "Sezar". , 320 ruble için somonlu "Sezar".

Bar "Avrupa" (Penza): fotoğraf raporu

Ayrıca, buraya gelmeye geldiysen,Sadece arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla sarhoş edici bir içki içmek için bira için atıştırmalıklara dikkat edin. Bu durumda, çok değil, ama hepsi oldukça lezzetli ve besleyici. Örneğin, 280 ruble için bir calzone sipariş edebilir ve ayrıca 380 ruble için "Birshtub" adı altında çeşitlendirilebilir. ya da 360 ruble için "Beer" ve 550 için "Sea" ayarlar.

Genel olarak, yemek seçimi yeterince büyük, bu yüzden istediğiniz iyi yemekleri alabilirsiniz!

tatlılar

Tatlı yemekler hakkında ne düşünüyorsun? Eğer tatlılar seviyorsanız, o zaman kesin olarak hangi yemeklerin "VKontakte" sosyal ağındaki grupta yayınlanan "Avrupa" (Penza) barında size sunmaya hazır olduğunu bilmek istersiniz.

Yani, burada tiramisu ile deneyebilirsinizAynı miktar için 80 ruble, yanı sıra cheesecake için armut. Buna ek olarak, kremalı dondurmaya 150 ruble dikkat etmekte fayda var. Orada kivi, muz, üzüm, meyve şurubu ve ceviz bulacaksınız.

Bar "Avrupa" (Penza): menü

Aynı şekilde bir meyve sipariş edebilirsiniz550 ruble maliyeti plaka. Bundan başka, mevcut meyve salatası için isteğe ek olarak 150 ruble., Krem şanti, armut, kivi, mandalina, üzüm, badem ve meyve şurubu yapıldığı. Nihayet armut strudel burada sadece 150 ruble maliyeti dikkati çekiyor. Ve bunun tadı sadece olağanüstü, böylece denemek için emin olun!

yorumlar

Bu kurumun ziyaretçilerinin yorumlarıPozitif. Bu çubuğun ortalama derecelendirme Genelde maksimum 10 üzerinden 6-7 puan, insanlar ziyarete burası tavsiye, bu yüzden gelip keyifli bir ortamda, rahat bir atmosferde burada vakit geçirmek!

Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar 2019

Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar 2019

Related news

 • Post Tagged with: çikolatalı tarifler
 • Kazakları Süsleyen Gösterişli Kolyeler
 • Steampunk tarzı iç: tasarım özellikleri, ilginç fikirler ve öneriler
 • Dövme Çorbası Tarifi – Çorba Tarifleri

 • Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar 70

  Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar


  Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar 16

  Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar 86

  Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar 23

  Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar 41

  Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar 38

  Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar 74