Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 2019

Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 2019

Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 17 17.03.2019, 14:09

Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir

Bambu palmiye ya da hamedoreya, bitkilerin cinsidir.palmiye ağaçları veya adalar ailesine aittir. Bu iddiasız ve gölge hoşgörülüdür. Doğal koşullarda, avuç uzun boylu ağaçların altında yetişir. İsmin Yunan kökleri ("chamai" - düşük ve "dorea" - bir armağanı vardır) ve toprağın üzerinde asılı meyvelerin kolay erişimleri ile ilişkilidir.

bambu palmiyeBambu avuç içi kolayca odada kökleşirkoşulları. Bu ailenin diğer üyeleri kadar hızlı büyümez. Genç yaşta bile çiçek açabilir. Çiçekleri, panikülat çiçek salkımına toplanan çeşitliliğe bağlı olarak küçük, kırmızımsı-turuncu veya sarımsı-kremdir. Pek çok mızrak şeklinde parçadan oluşan uzun petiollerle (60 cm'ye kadar) yaprakları koyu yeşildir. Gövde kısaltılmış ve bir bambu avuç vardır. Fotoğraf tüm çekiciliğini gösteriyor.

Hamedora her ikisine de yerleştirilebilirpencere camı ve odanın arkasında, çünkü parlak bir ışıklandırma olmadan kolayca yapabilirsiniz. Ve havadaki nem, onun için gerekli. Avuç düzenli olarak püskürtülmeli veya nemlendirilmiş killi bir palet üzerine yerleştirilmelidir. Aktif bitki örtüsü döneminde, her iki haftada bir gübreleme gereklidir. Bunu yapmak için, palm veya evrensel için sıvı kompleks gübre kullanılması uygundur. Kış bambu hurması 15 derecelik bir sıcaklıkta olmalıdır.0S.

Çimlenme zamanla azaldıkça, ekim yapamayacağınız ekim yaparak, çocuk ve tohum ekerek üreyebilirsiniz. Tohumları uzun süre çimlendir,bambu palmiye fotoğrafbazen altı aya kadar. Kökler eskiden ustalaşınca bukalemun büyük bir kaba aktarılır. Özel bir astar kullanılması tercih edilir.

Çoğu zaman dükkanlarda bir fabrika değilpot, ama bir kaç. Gelişmek, birbirlerini ezecekler, sonuç olarak, bazıları sadece yok olacak. Bambu hurma transplantı ağrılıdır, çünkü köklere travmanın önlenmesi neredeyse imkansızdır. Yine de, bir grup bitki dikmek için hala gereklidir. Kök boyun her durumda gömülemez. Gelecekte, transshipment kullanmak gereklidir.

Her bitki "kişisel" de daha rahat olacakpot, ama yavaş yavaş alt eski yaprakları ölecek, namlu çıplak olacak. Bu zamana kadar, belki de kök kardeşler büyüyor, bu da görünüşü iyileştirecek. Ama olur, çocuklar birkaç yıldır var olmaz. Bu nedenle, bir tencerede, üç bitki yetiştirmek en uygun olanıdır ve gelişmekte olan çocuklar dört yaprak geliştirdiklerinde ekilebilir.

bambu palmiyeBambu palmiye herhangi bir dönemde çiçek açabiliryıl elverişli gözaltı koşulları altında. Aşırı taşma veya taşma ile kuru hava akmaz. Sulama sıklığı, odanın içindeki havanın sıcaklığına bağlıdır: ne kadar düşükse, daha az su gereklidir. Taşmalar aşırı derecede tehlikelidir. İlk olarak, kökler çürüyerek ve bitki nemi sağlayarak baş edemediğinden yapraklar kurumaya başlar ve daha sonra ölüm meydana gelebilir. Bu nedenle, toprak höyüğü tencerenin yüksekliğinin üçte biri kuruduktan sonra suya ihtiyacınız vardır.

Kuru havada bambu hurma - bir favoriörümcek akarı için bir nesne. Bu durumda, bir böcek ilacı, örneğin "Fitoverm" (kokusuz bir biyolojik ürün) veya "Aktelykom" ile tedavi edilmelidir.

Hamedorei hem daire hem de ofis için harika bir bitkidir. Herhangi bir odayı dekore edebilir.

Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 2019

Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 2019

Related news

 • Erdoğan, Çin Devlet Başkanı Şi ile bir araya geldi
 • SuperTester Tankları Dünyasının nasıl oluşturulacağı üzerine ayrıntılar
 • Zayıflamak için öneriler ile Etiketlenen Konular
 • Havlu Ve Yazma Kenarı Nazar Boncuğu Modeli Yapılışı Videolu
 • Boya göre ideal vücut ölçüleri

 • Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 46

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir


  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 13

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 76

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 1

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 63

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 20

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 71

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 35

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 38

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 4

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 68

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 19

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 92

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 37

  Bambu palmiye gölgeli alanlar için mükemmel bir seçimdir 34